بازار مالی | طلا و دلار

پیش‌بینی مهم از بازارهای دلار و طلا / ۶۰ ثانیه با بازارهای مالی فردا

امروز ۲۳ اسفندماه ۱۴۰۰ و در روزهای پایانی سال قیمت طلا و سکه و دلار روندی کاهشی داشتند و شاخص بورس نیز با نزول مواجه بود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

۲ پیش‌بینی از صعود رمزارزها

یک استراتژیست محبوب رمزارز در حال ترسیم مسیری برای یک شکست قوی بیت کوین (BTC) در مسیر رسیدن به بالاترین سطح تاریخ است.

پنتوشی، تحلیلگر ارزهای دیجیتال محبوب در توئیتی اعلام کرده که سناریو بیت‌کوین ۷۲ هزار دلاری را بسیار محتمل می‌داند.

این تحلیلگر عقیده دارد شکست قوی بیت‌کوین، قیمت را به بالاترین سقف تاریخی خود می‌رساند. بیت‌کوین در حال حاضر ۳۹ هزار دلار ارزش دارد و صعود به هدف ۷۲ هزار دلاری پنتوشی یعنی رشد ۸۳ درصدی این ارز.

دیدگاه این تحلیلگر در چند ماه گذشته به شدت نسبت به بازار منفی بود اما تحلیل او تغییر کرده و عقیده دارد تقاضا به زودی افزایش پیدا می‌کند.

یک سیگنال بسیار مهم برای شروع روند صعودی بیت‌کوین این است که LUNA قصد دارد یک میلیارد دلار بیت‌کوین بخرد. هنوز معلوم نیست چرا Terra قصد انجام این کار را دارد اما قبلا هم پیش آمده که قراردادهای هوشمند بیت‌کوین ذخیره می‌کنند. Do Kwon، مدیرعامل  و بنیانگذار شرکت Terra اعلام کرد قصد دارد به یکی از بزرگ‌ترین دارندگان بیت‌کوین تبدیل شود.

دومین سیگنال صعودی برای شروع رشد بیت‌کوین اقدامات السالوادور است. این کشور قصد دارد حدود ۵۰۰ میلیون دلار یبت‌کوین را از طریق اوراق قرضه بیت‌کوین خریداری کند.

اندی داد، تحلیلگر فنی در لوئیس کپیتال مارکتز نیز می‌گوید: بیت‌کوین در حال تشکیل یک الگوی سر و شانه نزولی در نمودار بلندمدت است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر