پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

ید!

طیف خدمات مالی و حسابداری بسیار وسیع است. با توجه به گستردگی فعالیت‌های اقتصادی و مالی نیازهای متفاوتی در حوزه مالی برای افراد ایجاد شده است. سرمایه‌داران، صاحبان مشاغل و افراد فعال در این زمینه به کسب اطلاعات دقیق نیاز داشته و به دنبال راهکارهای صحیح برای بررسی، کنترل و ثبت مطالبات مالی خود هستند.

 برای دریافت انواع خدمات مالی شرکت‌های بسیاری با همین عنوان مشغول به فعالیت هستند که می‌توان با مراجعه به آن‌ها و شرح خدماتی که به آن نیاز دارید مشاوره شده و درنهایت در مورد نحوه همکاری تصمیم‌گیری کنید. این شرکت‌ها با در دست داشتن توانایی‌ها و امکانات گسترده در حوزه‌های مالی می‌توانند انتظارات مشتریان را تا حد بالایی برآورده کنند. آن‌ها با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در این زمینه می‌توانند موانع و مشکلات لاینحلی که درگیر آن هستید را مرتفع کنند.

این شرکت‌ها تمام‌کارهای مربوط به امور مالی، حسابداری و مالیاتی را به‌طور اختصاصی بر عهده می‌گیرند. مطمئن باشید که با برون‌سپاری این امور به متخصصین این امر نیازهایتان دقیق و بی‌نقص انجام خواهد شد، البته حواستان باشد قبل از هر اقدامی پیشینه شرکتی که به آن مراجعه می‌کنید را بررسی کرده و در مورد آن به اطمینان کامل برسید.

انتخاب نرم‌افزار حسابداری مناسب؛ راهکاری برای مدیریت بهتر کسب‌وکار

نرم افزار حسابداری

 

بسیاری از کسب‌وکارها به دنبال خرید نرم افزار حسابداری ارزان هستند. باید از مدیران این کسب‌وکارها پرسید آیا هزینه خطای نرم‌افزارهای حسابداری ارزان هم ارزان است؟!

امور مالی و حسابداری در هر شرکت و ارگانی اهمیت ویژه‌ای دارد و برای انجام بی‌نقص و کم خطای این امور، نرم‌افزارهای حسابداری مختلفی تولید و به بازار وارد شده‌اند‌(به عنوان مثال شرکت های خدماتی، فعالیت های حسابداری خود را با نرم افزار حسابداری خدماتی  تولید شده است ). معمولاً مدیران و صاحبان مشاغل هنگام انتخاب این نرم‌افزارها بیشتر به نظریات افراد اطرافشان توجه می‌کنند، اما این روش همیشه پاسخ مطلوب نخواهد بود.

نرم‌افزاری برای شما مناسب است که پاسخگوی نیازتان باشد، در زمان انتخاب نرم‌افزار حسابداری این موارد را در نظر بگیرید:

 • در انجام کلیه امور مالی و حسابداری از بالاترین دقت برخوردار باشد
 • کار با آن راحت باشد
 • با نیازهای کسب‌وکار شما منطبق باشد
 • به ‌تمامی امکانات امور حسابداری و مالی مجهز باشد
 • امکان گزارش‌گیری در تمامی قسمت‌ها وجود داشته باشد
 • از طریق آن بتوانید به نرم‌افزارهای دیگر وصل شوید
 • امکان نصب ماژول‌های مختلف فراهم باشد
 • قابلیت به‌روزرسانی و گسترش را داشته باشد
 • کاربرپسند باشد
 • دارای خدمات پشتیبانی با کیفیت باشد
 • نرم‌افزار حسابداری بر اساس نیاز شما شخصی‌سازی شود
 • امنیت بالایی برای حراست از اطلاعات مالی برخوردار باشد
 • خواسته‌های حسابداری شما را پوشش دهد

بهتر است قبل از هرگونه تصمیمی در مورد انتخاب نرم‌افزار حسابداری تمامی موارد بالا را مدنظر قرار داده تا در مورد انتخابتان به مشکل برنخورید. یکی دیگر از معیارهای مهم هزینه این نرم‌افزارهاست. بهتر است بودجه‌ای که برای این کار در نظر دارید را از قبل مشخص کنید و سراغ نرم‌افزاری نروید که فقط برایتان هزینه هنگفت داشته باشد. هر شرکت با توجه به گستردگی اموری که در آن جاری است به نرم‌افزاری ویژه نیاز دارد، مثلاً سازمانی بزرگ که کلی امور مالی و حسابداری دارد به نرم‌افزاری قدرتمند نیاز دارد، اما قطعاً برای کسب‌وکاری نو و ساده چنین امکاناتی قابل ‌استفاده نخواهد بود و تنها برایتان هزینه‌بر خواهد بود. بهتر است برای خرید نرم‌افزار هم با مشاور مالی یا شرکت‌های خدمات مالی مشورت نمایید. شما می‌توانید با مراجعه به سایت ناربن، از آخرین قیمت نرم افزار سپیدار مطلع شوید.

نامی حساب ناربن، یک مشاور مالی مطمئن برای کسب‌وکار شما

 

شرکت خدمات مالی نامی حساب ناربن با کسب شایستگی‌های مهارتی لازم، تجارب ارزشمند و دیدگاهی نوین آماده ارائه خدمات مالی و حسابداری و نرم‌ افزارهای حسابداری به تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها است. نامی حساب ناربن دستاوردهای خود در ارائه خدمات به بیش از 2.500 کسب‌وکار را مرهون برقراری رابطه‌ای سرشار از صمیمیت و ارزش‌ساز با مشتریان خود می‌داند و با رویکرد بدیع در ارائه خدمات مالی و حسابداری در صدد بسط و گسترش این موفقیت است. منشور اخلاقی نامی حساب ناربن نمایی از ارزش‌های مدیران این شرکت است:

 • خدمات نامی حساب ناربن موجب رشد و توسعه مشتریان می شود و روابط بین نامی حساب ناربن و مشتریان را تقویت می نماید.
 • موفقیت شرکت درگرو رضایت مشتریانش است . نامی حساب ناربن درهنگام ارایه خدمات به این ویژگی پایبند است.
 • کارکنان شرکت به عنوان ارزشمندترین منابع به حساب می آیند. لذا تردیدی در اثرگذاری پندار، گفتار و کردار آنان در همه مراجعین وجود ندارد.

 

جهت آشنایی با خدمات مالی و حسابداری نامی حساب ناربن می‌توانید به وبسایت https://narban.com مراجعه فرمایید یا با شماره تلفن 02178148000 تماس حاصل فرمایید.

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین