فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت روزانه 29 شهریور ماه | سرنوشت برای شما چه خوابی دیده است؟

افسانه کارت های تاروت به طور گسترده ای پخش شده است. بعضی ها فکر می کنند اهل مصر است. با این حال، برخی از افراد تا حد ممکن علاقه زیادی به کارت‌های تاروت دارند تا هیروگرام را مطالعه کنند، مانند آنتوان کورت دو گبلین، روحانی سوئیسی، ناشر لوموند پریمیتیف. او قویاً ادعا کرد که کولی ها از کارت های تاروت برای پیش بینی استفاده می کردند. البته این موضوع هنوز ثابت نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ستاره

کارت ستاره : امروز برای شما روزی فوق العاده ای خواهد بود و در هر جمعی که حضور پیدا کنید با آغوش باز پذیرایتان خواهند بود. شخصیت با روحیه و پر انرژی شما در اوج خود قرار دارد و می توانید بدون این که حتی به این انرژی که به دیگران منتقل می کنید آسیبی وارد کنید برای رسیدن به اهداف خود حالتی تهاجمی به خود بگیرید. با وجود این که انتظاراتی که از دیگران دارید خیلی منطقی هستند، حسی از درون شما را وادار می کند که احساسات و خواسته هایتان را از دیگران مخفی کنید.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت جهان

کارت جهان : امروز به احتمال زیاد دنیا دور شما نخواهد چرخید، پس سعی کنید با این وضعیت کنار بیایید. شاید این خبری نباشد که دلتان می خواسته بشنوید، اما قطعا همان خبری است که باید به گوشتان می رسیده و شما را از واقعیت اوضاع آگاه می کرده است. کمتر به خودتان فکر کنید و بیشتر به دیگران، به ویژه خانواده تان توجه کنید و به نیازهایشان اهمیت بدهید. اگر در جستجوی عشق هستید در جمع های جدید شرکت کنید و با افراد جدید آشنا شوید.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت قضاوت

کارت قضاوت : امروز خیلی از خودتان راضی نیستید و خودتان و کارهایتان را زیر سوال می برید و کمی عصبانی هستید. ولی اگر این افکار و احساساتتان را از دیگران مخفی کنید ممکن است باعث شوید که آنها فکر کنند از آنها فاصله گرفته اید و با آنها مشکلی دارید، در حالی که نمی دانند رفتارتان ناشی از درگیری شما با خودتان است. سعی کنید با کسی که دوستش دارید اما ارتباطتان را با او قطع کرده اید مکالمه ای عمیق و با معنی داشته باشید، شاید اکنون بتوانید برای مشکل بزرگ و طولانی مدتی که بین شما فاصله انداخته است راه حلی بیابید.

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت پاپ

کارت پاپ : اگر امروز راه هایی که برای حل مشکلاتتان در پیش می گیرید به موفقیت ختم نمی شوند به این معنی نیست که عملکرد شما ضعیف است، شاید بهتر باشد در راه حل هایتان و روشی که برای حل مسائل دارید تجدید نظر کنید. قبل از این که دست به کار شوید تمام جوانب را به دقت در نظر بگیرید و چندین راه حل مختلف برای حل مشکل خود پیدا کنید، بالاخره یکی از آنها جواب خواهد داد. اجازه ندهید مشکلات موجود شما را نگران کنند، شما ماهی آبهای پر جوش و خروش هستید و با ناملایمات کوچک از پا در نخواهید آمد.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت اعتدال

کارت اعتدال : امروز برای شما روز خوبی خواهد بود و کارهایتان هم به خوبی پیش خواهند رفت. سعی نکنید اوضاع را برای خودتان پیچیده کرده و به دنبال دردسر بگردید، به جای آن از احساس آرامشی که در فضای اطرافتان است استفاده کرده و اعصابتان را آرام کنید. امروز ذهنتان درگیر این موضوع است که چطور می توانید بین زندگی خانوادگی و اجتماعی خود تعادل ایجاد کنید و به هر دوی آنها به اندازه کافی رسیدگی کنید.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : امروز انگار یک نفر یک سطل آب یخ روی سرتان ریخته و تمام شور و حرارتی که نسبت به زندگی دارید را از بین برده است. خیالتان راحت باشد که این وضعیت کاملا موقتی است و آتش درونتان خیلی زود دوباره شعله ور خواهد شد. سعی کنید امروز را با استراحت کردن در خانه و پرداختن به سوال هایی که ذهنتان را درگیر کرده اند بگذرانید تا فردا که حالتان دوباره به وضع عادی باز گردد. اگر روی اعتماد به نفستان کار کنید و آن را بالا ببرید هیچ چیزی نخواهد توانست مانع پیشرفتتان شود. 

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت ابله

کارت ابله : امروز تنش در فضای اطرافتان موج می زند و این طور به نظرتان می رسد که دیگران منتظر بهانه ای هستند تا با شما درگیر شوند. اما راستش را بخواهید این وضعیت در واقع زاییده ذهن خود شما و توهمی بیش نیست. سعی نکنید سناریوهای عجیب و غریب برای آن چه در اطرافتان اتفاق می افتد بنویسید. امروز جنبه احساسی وجودتان بسیار فعال شده است و باعث شده نگران این باشید که مبادا دیگران از حرف ها و یا کارهایتان برداشت اشتباهی داشته باشند. این احساس شما ریشه در احساس نا امنی است که ریشه در گذشته شما دارد.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ارابه

کارت ارابه : افکارتان امروز با چنان سرعتی حرکت می کنند که نمی توانید خودتان را با آنها هماهنگ کنید و تک تک ایده هایی که به سرتان می زنند را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. شاید نقشه خیلی خوب و کاملی در سر داشته باشید ولی اگر انرژیتان را عاقلانه استفاده نکنید ممکن است نتوانید به هدفی که دارید برسید، پس باید ذهن خودتان را روی چیزهایی که برایتان اهمیت و اولویت بیشتری دارند متمرکز کنید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت قدرت

کارت قدرت : امروز در اعماق وجود خود قدرت بسیاری احساس می کنید، در این که به افکار درونیتان اجازه ظهور بدهید حتی یک لحظه هم تردید نکنید. فعلا احساس درونیتان می تواند در مقابله با چالش های امروز راهنمای بسیار خوبی برای شما باشد. شما می دانید که کارهای ویژه ای برای کمک کردن به آنهایی که دوست دارید می توانید بکنید، ولی همین حالا هم آنقدر سرتان شلوغ است که به زور می توانید به تعهداتی که قبلا داده اید عمل کنید. نمی توانید همه کارهایی که وعده داده اید را عملی کنید، ولی حاضر به تسلیم شدن هم نیستید. 

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : کمی احساس تنبلی و بی حوصلگی می کنید و روح همیشه جنگجویتان ترجیح می دهد به جای این که بلند شده و بجنگد، روی کاناپه روبروی تلویزیون لم بدهد. از این حالت خود استقبال کرده و با خیال راحت استراحت کنید و رهبری دنیا و نجات مظلومان را به دست دیگران بسپارید. یک رهبر خوب هر از گاهی کارها رابه دست دیگران سپرده و خودش در حین استراحت به نقشه هایی که برای آینده دارد فکر می کند. 

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت عدالت

کارت عدالت : حساسیت شما بسیار شدید است و درکی که در حال حاضر از موقعیت های مختلف دارید کاملا دقیق و صحیح است و خیلی راحت به واقعیت موضوع پی می برید. این نکته را به ذهنتان بسپارید که برای موفق شدن لازم نیست دیگران را وادار به انجام کارهایی کنید که خودتان می خواهید. با به کار رفتن ملایمت و سازش با دیگران به نتایج بهتری دست خواهید یافت. اگر دارید احساسات خود را مخفی می کنید بهتر است یک نفس عمیق کشیده و آنها را با آرامش بیان کنید. فقط یادتان باشد که بهترین کلمات ممکن را انتخاب کنید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : امروز کمی احساس سردرگمی می کنید و این طور به نظرتان می رسد که بادهایی که دارند می وزندکنترل کشتی زندگیتان را از دست شما خارج کرده اند. اجازه ندهید جو سنگینی که به روزتان حاکم شده است شما را نا امید و دلسرد کند. از فرصتی که به وجود آمده است استفاده کنید و امروز زمانی را هم به تفکر در مورد مسائل عمیق تر و معنوی اختصاص بدهید. در تمام روی این نکته را به خودتان یادآوری کنید که با ارزش ترین درسی که می توانید فرا بگیرید داشتن صبوری است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان