چاقو خوردن راننده ۲۰۶ از سارق نوجوان

سارق ۱۷ ساله‌ای که هنگام سرقت گوشی موبایل یک راننده خودرو ۲۰۶ او را با چاقو مجروح کرده بود، دستگیر شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

شنبه هجدهم تیرماه جاری، رسیدگی به پرونده  ضرب و جرح راننده پژو ۲۰۶ در خیابان ستارخان از سوی یک پسر ۱۷ ساله در دستور کار بازپرس دادسرای ناحیه ۲۹ (ویژه نوجوانان) و کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

تحقیقات ابتدایی نشان داد، بامداد جمعه هفدهم تیر ماه جاری، ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان در حال گشت‌زنی بودند که درگیری ۲ سرنشین موتورسیکلت با راننده پژو ۲۰۶ را در خیابان ستارخان مشاهده کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

 متهمان پس از مشاهده گشت نیروی انتظامی با موتورسیکلت متواری شدند که ماموران در یک تعقیب و گریز طولانی، موفق به توقف موتورسیکلت متهمان شدند و پسر نوجوان را دستگیر کردند؛ این در حالی بود که یکی از متهمان  از چنگال ماموران پلیس گریخت.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد، سرنشینان موتورسیکلت در خیابان ستارخان اقدام به سرقت تلفن همراه راننده پژو ۲۰۶ کردند که متهم ۱۷ ساله پس مشاهده مقاومت از سوی راننده خودرو، وی را هدف ضربات چاقو از ناحیه کتف قرار داده است.

همچنین متهم در بازجویی‌های اولیه به جرم ضرب و جرح راننده خودرو با سلاح سرد و اقدام به سرقت تلفن همراه با کمک همدستش از راننده خودرو ۲۰۶ در خیابان ستارخان اعتراف کرد.

با دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۲۹  متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل کانون اصلاح تربیت شد و تحقیقات درخصوص متهم دیگر پرونده که متواری است توسط کارآگاهان پایگاها دوم پلیس آگاهی ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر