وزش باد شدید در راه تهران

هواشناسی تهران از وزش باد شدید و طوفان گرد و خاک خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران آسمان نیمه‌ابری و در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک همچنین افزایش دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران برای امروز (۱۵ تیرماه) در مرکز و نیمه‌شمالی استان، آسمان نیمه‌ابری و در بعداز ظهر به‌تدریج کاهش ابر و برای بیشتر مناطق همراه مرکز و نیمه جنوبی با غبار رقیق و طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد گاهی وزش باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نواحی جنوبی و غربی استان در ساعات عصر و شب گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک مورد انتظار است.

از امروز تا ابتدای هفته آینده روند تدریجی افزایش دما در استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۴ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۱۶ تیرماه) صاف همراه با غبار رقیق و در بعضی ساعت‌ها وزش باد شدید و گردو خاک از بعد از ظهر با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه (۱۷ تیرماه) صاف وغبار رقیق و گاهی وزش باد شدید و احتمال گرد و خاک در بعد از ظهر با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

آخرین مطالب