پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

راهنمای خرید هاست برای وردپرس

افرادی که قصد دارند تا اقدام به ایجاد یک وب سایت کنند، به عنوان یکی از پارامترهای بسیار مهم لازم است تا اقدام به خرید هاست کرده و از این هاست ها برای ایجاد وب سایت خود استفاده کنند. در این بین یکی از سوالات بسیار مهمی که همواره مطرح می شود این است که بهترین هاست برای وردپرس چه ویژگی هایی دارد و به منظور انتخاب بهترین هاست دانلود باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم و از کجا هاست بخریم.

به منظور بررسی این مسئله بسیار مهم در این مطلب قصد داریم تا شما را با نکات مهم برای خرید هاست آشنا کرده و در رابطه با آن اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا در رابطه با این مسئله بسیار مهم صحبت کنیم.

نکات مهم پیش از خرید هاست برای وردپرس

اگر سوال شما این است که از کجا سرور مجازی بخریم و یا به دنبال پاسخ این سوال هستید که از کجا هاست بخریم باید گفت که پیش از جواب دادن به هر یک از این سوالات، لازم است تا چندین پارامتر بسیار مهم را به منظور انتخاب شرکت هاستینگ مناسب مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

در واقع شما برای انتخاب بهترین هاست برای وردپرس لازم است تا به چند پارامتر بسیار مهم توجه داشته باشید و پیش از انتخاب بهترین شرکت هاستینگ ایرانی این موارد را به صورت کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید. در همین راستا اگر بخواهیم شما را با پارامترهایی که به منظور انتخاب شرکت هاستینگ باید به آن توجه داشته باشید آشنا کنیم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت هاست

راهنمای خرید هاست برای وردپرس

بدون هیچ شک و تردیدی یکی از مهم ترین پارامترهایی که پیش از خرید هاست وردپرس باید آن را به صورت کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید، قیمت هاست است. در واقع امروزه شرکت های فعال در حوزه هاستینگ تمام تلاش خود را می کنند تا پکیج های مختلفی برای ارائه خدمات هاستینگ به وجود بیاورند و مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود به سراغ هر یک از این پکیج ها بروند.

در گام اول پیشنهاد ما این است که حتماً پکیج های شرکت های مختلف را از نظر قیمتی با یکدیگر بررسی کنید و پکیج هایی که به نسبت بودجه شما هزینه بیشتری دارند را از لیست خود حذف کرده و به سراغ گزینه های ارزان تری رفته و به سراغ مواردی بروید که در محدوده بودجه شما هستند.

بررسی منابع سخت افزاری

پارامتر دیگری که به منظور انتخاب هاست مناسب باید به آن توجه داشته باشید، منابع سخت افزاری هاست است. در واقع هر چه منابع سخت افزاری که شرکت های هاستینگ به شما ارائه می دهند افزایش پیدا کند، به همان اندازه کیفیت وب سایت شما بالاتر می رود. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که اگر به دنبال انتخاب بهترین هاست دانلود هستید و یا قصد دارید تا بهترین هاست برای وردپرس را انتخاب کنید، بهتر است تا به سراغ بهترین شرکت هاستینگ ایرانی بروید که منابع سخت افزاری قابل توجهی را به شما اختصاص می دهند.

به منظور پاسخ به این سوال که از کجا سرور مجازی نیز باید گفت که منابع سخت افزاری به عنوان یکی از پارامترهای مهم به منظور انتخاب سرور مجازی هستند.

خدمات پشتیبانی سایت

امروزه اهمیت ارائه خدمات مربوط به پشتیبانی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است. در واقع اگر شما اقدام به انتخاب یک شرکت هاستینگ با امکانات بسیار زیاد کنید اما شرکت شما خدماتی چون پشتیبانی را به شکل درست ارائه ندهند، این مسئله می تواند وب سایت شما را با مشکلات مختلفی مواجه کند. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که به منظور بررسی بهترین شرکت هاستینگ ایرانی، پارامتر مهمی چون پشتیبانی را نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و به سراغ شرکتی بروید که خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته را به شما ارائه می دهند.

امنیت هاست

مسئله دیگری که برای انتخاب هاست برای وردپرس باید به آن توجه داشته باشید، امنیت است، چرا که اگر به سراغ هاستی بروید که امنیت بالایی نداشته باشد، این مسئله می تواند وب سایت شما را با خطرات مختلفی مواجه کند.

امروزه شرکت های فعال در حوزه هاستینگ تمام تلاش خود را می کنند تا سیستم های خود را همواره به روز نگه داشته و آخرین پچ های امنیتی را بر روی سرورهای خود نصب کنند. این مسئله باعث شده تا به صورت کلی امنیت این شرکت ها به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند. البته اگر شما به سراغ شرکت های درجه ۲ بروید که در حوزه هاستینگ فعالیت دارند، این مسئله می تواند برای شما تبدیل به یک مشکل اساسی شود. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که به منظور انتخاب یک هاست برای وردپرس به سراغ شرکت های مشهوری بروید که در حوزه هاستینگ سالیان سال است فعالیت دارند.

بررسی نظرات سایر کاربران

راهنمای خرید هاست برای وردپرس

در نهایت پس از آن که پارامترهای بیان شده در بخش های قبلی را به صورت کامل مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید، می توانید به چند پکیج از شرکت های هاستینگ مختلف برسید و پکیج مناسب را انتخاب کنید.

در این میان یکی از مهم ترین سوالاتی که مطرح می شود این است که در نهایت از بین شرکت های مختلف کدام یک از شرکت های هاستینگ را انتخاب کنید؟ در پاسخ به این سوال باید گفت آخرین مرحله برای بررسی شرکت های هاستینگ، توجه به نظرات مشتریانی است که قبلاً با این شرکت ها همکاری داشتند.

در واقع مشتریان به دلیل تجربه ای که دارند می توانند به شما کمک کنند تا به بهترین شکل ممکن بتوانید اقدام به انتخاب هاست مناسب کنید. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که در انتها و پس از آن که به چند پکیج مختلف رسیدید، برای انتخاب نهایی خود نظرات سایر کاربران را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده تا با آگاهی کامل بتوانید در نهایت یک هاست مناسب را برای میزبانی از سایت وردپرسی خود انتخاب کنید.

روش خرید هاست

پس از آن که شما پکیج مورد نظر خود را انتخاب کردید، لازم است تا به سراغ وب سایت های شرکت هاستینگ رفته و اقدام به ثبت نام در سایت این شرکت ها کنید. در نهایت می توانید مراحل خرید را طی کرده و با پرداخت هزینه، هاست خود را به دست بیاورید. سپس لازم است تا به سراغ پنل وردپرس خود رفته و تنظیمات مربوط به هاست را بر روی آن اعمال کنید تا در نهایت سایت وردپرسی خود را از این طریق راه اندازی کنید.

منبع این مطلب: وبسایت خبری ایلنا نیوز

 

ارسال نظر