تحلیل تکنیکال دوج کوین؛ پنج شنبه 27 آبان

با توجه به اینکه چشم انداز کوتاه مدت دوج کوین ، خرسی است، فعالان بازار می‌توانند انتظار داشته باشند که قیمت این آلت کوین با نزدیک شدن به حمایت 0.196 دلاری ، با واکنشی صعودی همراه شود. گفتنی است که ، DOGE هر دوباری که در 4 اوت(13 مرداد)، 28 سپتامبر(6 مهر) به این حمایت رسید ، 70 درصد رشد را طی دو تا چهار هفته تجربه کرد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

دوج کوین(DOGE) طی سه هفته گذشته، 32 درصد کاهش یافته است. با توجه به بلاتکلیفی بزرگترین رمزارز بازار ، فعلا امکان ادامه مسیر این میم کوین ، دور از انتظار نیست. DOGE به احتمال زیاد 15 درصد دیگر اصلاح می شود و سطح حمایت 0.196 دلاری را مجدداً مورد امتحان قرار خواهد داد.

ارز دیجیتال

با توجه به اینکه چشم انداز کوتاه مدت دوج کوین ، خرسی است، فعالان بازار می‌توانند انتظار داشته باشند که قیمت این آلت کوین با نزدیک شدن به حمایت 0.196 دلاری ، با واکنشی صعودی  همراه شود. گفتنی است که ، DOGE هر دوباری که در 4 اوت(13 مرداد)، 28 سپتامبر(6 مهر) به این حمایت رسید ، 70 درصد رشد را طی دو تا چهار هفته تجربه کرد.

سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که عقب نشینی فعلی دوج کوین تا این ناحیه حمایتی ادامه می یابد و با تثبیت قیمت در این ناحیه ، فرصت خرید خوبی محقق می شود. در شرایط خوش بینانه، قیمت دوج کوین احتمالاً از سطح 0.196 دلاری جهش می یابد و به سمت سطح 0.311 دلاری پیش خواهد رفت.افزایش فشار فروش در حدود 0.196 دلار می تواند دوج کوین را به سطح حمایت 0.16 دلاری برساند. با بسته شدن کندلی روزانه زیر این حمایت ، سناریوی صعودی باطل می شود و به طور بالقوه ، منجر به اصلاح 50 درصدی قیمت خواهد شد که به کف حمایتی 0.08 دلار منتهی می شود.

 

ارسال نظر