فال تاروت | فال تاروت امروز

فال تاروت روزانه 27 شهریور ماه | سرنوشت برای شما چه خوابی دیده است؟

افسانه کارت های تاروت به طور گسترده ای پخش شده است. بعضی ها فکر می کنند اهل مصر است. با این حال، برخی از افراد تا حد ممکن علاقه زیادی به کارت‌های تاروت دارند تا هیروگرام را مطالعه کنند، مانند آنتوان کورت دو گبلین، روحانی سوئیسی، ناشر لوموند پریمیتیف. او قویاً ادعا کرد که کولی ها از کارت های تاروت برای پیش بینی استفاده می کردند. البته این موضوع هنوز ثابت نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال تاروت متولدین فروردین ماه

ملکه های شمشیر

 

تفاسیر کلیدی: زنان بالای 25 سال، نقش و وظیفه زن شامل ویژگی ها، عاطفه، توانایی و شخصیت. این کارت نشان دهنده زنانی است که منزوی هستند، علاقه ای به عشق ندارند، مشکلات و موانع زیادی دارند و باید به تنهایی ثروتی را به دست آورند.شرایط استرس زا در انتظار شما خواهد بود. اگر قصد انجام کاری را دارید، باید با دقت تصمیم بگیرید. مراقب درگیری با والدین یا افراد مسن خانواده خود باشید. برای کار، ممکن است اشتباه کوچکی مرتکب شوید. بنابراین، شما باید با دقت بیشتری کار کنید. برای عشق، هیچ فرصتی برای موفقیت وجود نخواهد داشت. ممکن است لازم باشد در نظر بگیرید که آیا می خواهید به آن ادامه دهید یا پایان دهید. اگر معشوق دارید، ممکن است او شما را راضی نکند یا حتی اغلب ناامیدتان کند. برای جلوگیری از رنج، باید آرام باشید.

فال تاروت متولدین اردیبهشت ماه

هشت ها عصا

تفاسیر کلیدی: ریشه مطمئنی که منجر به توسعه، پیشرفت و موفقیت می شود. پیشرفت پروژه، شکوفایی، رشد، تجارت و گسترش کار.ممکن است تغییرات ناگهانی در زندگی شما ایجاد شده باشد. برای کار، ممکن است شانس پیشرفت در حرفه خود را داشته باشید. اگر بیکار هستید، ممکن است اخبار شغلی را دریافت کنید و ممکن است شغل را دریافت کنید. برای امور مالی، جای نگرانی نیست زیرا می توانید پول بیشتری به دست آورید. اگر مجرد هستید، ممکن است با فردی آشنا شوید که وارد زندگی شما می شود. آن شخص جذاب خواهد بود و شما او را دوست خواهید داشت. ممکن است خودتان را مسحور کننده بیابید. با این حال، در عشق تندخو نباشید، زیرا ممکن است آمدن آسان باشد.

فال تاروت متولدین خرداد ماه

پنج فنجان

تعابیر کلیدی: بی ثباتی، درگیری، ناامیدی و زیان ناشی از ثبات از بین می رود، ناامیدی و افسردگی ناشی از از دست دادن است اما همچنان به چیزی و آینده امیدوار است.موقعیت ها آنطور که انتظار داشتید پیش نمی روند. خیلی احساس ناامیدی و ناامیدی نکنید. همچنین مراقب افکار خود باشید. ممکن است ناامیدی هایی در انتظار شما باشد. با این حال، اگر بتوانید انتظارات خود را پایین بیاورید، اوضاع آنقدر که فکر می کنید بد نخواهد بود. برای عشق، ممکن است در رابطه خود احساس ناامیدی یا بی اعتمادی کنید. کاری که باید انجام دهید این است که برای حفظ رابطه خوب خود صریح با معشوق خود صحبت کنید.

فال تاروت متولدین تیر ماه

ملکه های پنتاکل

تفاسیر کلیدی: زنان بالای 25 سال، نقش و وظیفه زن شامل ویژگی ها، عاطفه، توانایی و شخصیت، زنان ثروتمند با ثبات مادی.برای کار، به دلیل شایستگی در کار، فرد برجسته ای هستید و می توانید وظایف محوله را به خوبی انجام دهید. بنابراین مراقب باشید که همکارانتان به شما حسادت کنند. در این زمان می توانید از همکاران خود کمک بگیرید اما ممکن است بازخورد مناسبی دریافت نکنید. بنابراین، بهتر است به خودتان تکیه کنید. برای امور مالی، ممکن است کسی پول شما را قرض کند زیرا شما بسیار ثروتمند به نظر می رسید. با این حال، باید قبل از وام دادن به دقت بررسی کنید زیرا احتمال ضرر وجود دارد. عشق شما، ممکن است برای اطرافیانتان جذاب به نظر برسید و ممکن است کسی به شما نزدیک شود.

فال تاروت متولدین مرداد ماه

صفحات چوبدستی

تفاسیر کلیدی: اگر زیر 25 سال با تجربه کمتری هستید و در حال ساختن ثروت هستید، خبرهای خوبی در مورد شغل جدید دریافت خواهید کرد و فرصتی برای پیشرفت در حرفه خود خواهید داشت.در این زمان ممکن است احساس کنید که بسیار مشتاق هستید و ایده های خلاقانه زیادی برای انجام دادن و یادگیری چیزهای جدید دارید. با این حال، به دلیل نفوذ این کارت، علاقه شما به انجام کاری زیاد دوام نخواهد آورد و جدی نخواهد بود. بنابراین، اگر می خواهید کاری را در این مدت انجام دهید، باید به دقت در نظر بگیرید که آیا فقط می خواهید تلاش کنید یا به طور جدی می خواهید آن را انجام دهید. برای کار، ممکن است فرصت یا وظیفه جدیدی برای یادگیری چیزهای جدید به دست آورید. بنابراین، بار دیگر در محل کار احساس هیجان خواهید کرد. برای امور مالی، ممکن است درآمد کافی برای خرج کردن داشته باشید اما برای پس انداز کافی نباشید. شما باید سعی کنید مخارج خود را نیز کنترل کنید. برای عشق، اگر مجرد هستید، فرصتی برای ملاقات با افراد جدیدی خواهید داشت که وارد زندگی شما می شوند. اگر معشوق دارید، ممکن است رابطه تان خوشایند نباشد یا معشوقتان زیاد به شما اهمیت ندهد.

فال تاروت متولدین شهریور ماه

قدرت

تعابیر کلیدی: فضل، احترام، زنان قوی و متکی به خود. استفاده از عقل، تدبیر و شجاعت برای غلبه بر همه موانع و کنترل احساسات و ذهن خود.در این مدت استرس و فشار زیادی خواهید داشت. پروژه شما در محل کار ممکن است با موانعی روبرو شود و به حالت تعلیق درآید. یا زنی وجود خواهد داشت که کار شما را درگیر می کند و به تعویق می اندازد. ممکن است از سوی افرادی که در پست های بالاتر هستند تحت فشار قرار بگیرید. ممکن است احساس ناراحتی کنید، اما اگر به راحتی تسلیم نشوید، می توانید از آن عبور کنید. برای امور مالی وضعیت مالی شما خوب نیست پس مراقب خرج کردن پول باشید. در غیر این صورت مطمئناً بعداً دچار مشکل خواهید شد. برای عشق، موانعی وجود دارد. اگر با کسی معاشقه کنید هیچ موفقیتی حاصل نمی شود. شما باید بیشتر تلاش کنید و به تلاش ادامه دهید.

فال تاروت متولدین مهر ماه

صفحات فنجان

تفاسیر کلیدی: افراد زیر 25 سال تجربه کمتری دارند و در حال ساختن ثروت هستند. وقوع و احساس، عاطفه، رابطه یا پروژه جدید.شما ممکن است نگران همه چیز در زندگی خود باشید و اعتماد به نفس خود را از دست بدهید زیرا بیش از حد فکر می کنید و در مورد همه چیز بسیار حساس هستید. ممکن است با فرزندان یا زیردستان خود احساس نگرانی و استرس داشته باشید. ممکن است برای به اشتراک گذاشتن نظر خود در محل کار مطمئن نباشید. بنابراین، بهتر است دید خود را تنظیم کنید. علاوه بر این، ممکن است بیش از حد به رابطه خود با معشوق خود فکر کنید. ممکن است احساس عدم اعتماد به نفس، حساس و مکرراً آزرده خاطر کنید. سعی کنید مکرراً مورد آزار و اذیت قرار نگیرید زیرا ممکن است معشوقتان فکر کند که شما بالغ نشده اید.

فال تاروت متولدین آبان ماه

هفت فنجان

تفاسیر کلیدی: موفقیت از تمایل، نیت، قدرت، پشتکار، عقل و هوش شما. تخیل، رویا یا امید در ذهن شماست که باید امکان آن را به دقت در نظر بگیرید.مراقب افکار منحرف کننده خود باشید زیرا ممکن است باعث نگرانی و استرس شود. ممکن است متوجه شوید که حواس‌تان پرت شده و راهی برای برون رفت از مشکلاتتان نمی‌بینید. اگر یک کار تمام وقت دارید، مراقب باشید که ممکن است تمرکز خود را در محل کار از دست بدهید که ممکن است بعداً باعث اشتباه شود. اگر کسب و کار خود را دارید، ممکن است ایده های جالب زیادی داشته باشید و در آینده از ایده های خود سود ببرید. برای کار، اگر با هنر، ایده‌های خلاقانه یا موارد ولخرجی سروکار دارید، برای شما مناسب است.

فال تاروت متولدین آذر ماه

هفت عصا

تفاسیر کلیدی: موفقیت از تمایل، نیت، قدرت، پشتکار، عقل و هوش شما. مبارزه و رقابتی که برای موفقیت و یا غلبه بر آن نه تنها به نیروی جسمی و روانی نیاز دارد، بلکه نیاز به عقل، هوشیاری و نیت قوی دارد.شما بر مشکلات غلبه خواهید کرد و موفق خواهید شد اما در ازای نیت قوی و بهترین تلاش خود. پیشرفتی در کار شما حاصل خواهد شد که نتیجه سخت کوشی شما بدون حمایت دیگران خواهد بود. بنابراین، شما به خود افتخار خواهید کرد و به توانایی خود اطمینان بیشتری خواهید داشت. برای امور مالی، پول کافی برای خرج کردن خواهید داشت. برای عشق، باید بیشتر تلاش کنید تا برآورده شوید.

فال تاروت متولدین دی ماه

گوشه نشین

تعابیر کلیدی: صلح دوستی، ظرافت، احتیاط، تحقیق، انزوا یا دور بودن از دوستان، منزوی، ذهن آرام.

پروژه ها و برنامه های شما ممکن است بیشتر از آنچه انتظار دارید طول بکشد. علاوه بر این، ممکن است این شانس را داشته باشید که به دنبال تحصیلات عالی در مقطع کارشناسی ارشد باشید یا چیز جدیدی بیاموزید تا به کار خود ارزش بیافزایید. برای کار، هیچ پیشرفت برجسته ای وجود ندارد زیرا باید تجربیات بیشتری کسب کنید. ممکن است توصیه های مفیدی از سالمندان یا افراد مسن خود دریافت کنید. عشق شما هم برجسته نیست اگر معشوق داشته باشید، رابطه شما کسل کننده خواهد بود.

فال تاروت متولدین بهمن ماه

ده ها پنتاکل

تفاسیر کلیدی: موفقیت و کامل بودن، اما اگر زیاد باشد می تواند نتیجه منفی داشته باشد و باعث ضرر شود. این کارت میلیونر است. اگر این کارت ظاهر شود، ثبات مالی، پول زیاد و املاک و مستغلات خواهید داشت.در گذشته، ممکن است در زندگی احساس بلوغ و جدیت بیشتری داشته باشید. وضعیت کلی زندگی شما ممکن است واضح تر و قطعی تر شده باشد. ممکن است امنیت بیشتری در زندگی داشته باشید یا برای امور مالی خود برنامه ریزی کرده باشید یا برای تقویت امنیت زندگی و خانواده خود پول بیشتری به دست آورید. برای کار، فرصتی دارید که به آرامی پیشرفت کنید. برای امور مالی، ممکن است یک مبلغ یکجا دریافت کنید تا مشکل جریان نقدی خود را کاهش دهید. برای عشق، ممکن است یک فرد ثروتمند را پیدا کنید یا با توصیه دوستان یا بستگان خود با کسی ملاقات کنید.

فال تاروت متولدین اسفند ماه

پادشاهان شمشیر

تفاسیر کلیدی: مردان بالای 35 سال، تجربیات، عقلانیت، قدرت. این کارت نشان دهنده مردانی است که قدرتمند هستند و به افتخار پایبند هستند. همچنین آنها فرمانداران سختگیر و قوی هستند که بهتر از خم شدن میشکنند.

وضعیت کلی آنطور که انتظار داشتید پیش نمی رود. مشکلات و استرس در انتظار شماست. ممکن است نیاز به حل بسیاری از مشکلات داشته باشید و بسیار خسته شوید. برای کار، مراقب اشتباه کردن یا سرزنش شدن در کار باشید. اگر مجبور به هماهنگی با همکار مرد باشید، ممکن است با او درگیری پیدا کنید. سعی کنید بیشتر مراقب و انعطاف پذیر باشید. همچنین ممکن است مجبور شوید با یک فرد پرخاشگر روبرو شوید که از احساسات با شما استفاده می کند. برای امور مالی، هنوز مشکل مالی دارید و باید صرفه جو باشید. آنطور که می خواهید به راحتی پول خرج نکنید. برای عشق، اگر مجرد هستید، یک نفر وارد زندگی شما می شود. او فردی صریح خواهد بود که در زندگی جدی است. همچنین او ممکن است سرسخت باشد و به راحتی زیر دست دیگران نباشد. بنابراین، اگر شما هم نوع افراد هستید، ممکن است ایجاد رابطه دشوار باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان