فروش فوری سایپا | قرعه کشی خودرو | ثبت نام خودرو

آغاز فروش فوری سایپا بدون قرعه کشی | حراج بزرگ سایپا شروع شد

ثبت نام پراید وانت ۱۴۰۲ با نصف قیمت کارخانه آغاز شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فروش فوری سایپا چندمین مرحله اجرایی خود را طی می کند و هنوز متقاضیان زیادی موفق نشدند صاحب خودرو شوند. طرح فروش فوری سایپا با توجه به تقاضای زیاد مردم به صورت هفتگی برگزار می گردد و از طریق سایت های معتبر اطلاع رسانی آن انجام می گیرد. .طرح فروش فوری سایپا نیازمند مدارک تکمیل کننده جهت ثبت نام در سایت است. در این طرح فروش فوری سایپا چندین محصول پر فروش فوری سایپا عرضه شده است .

گروه خودروسازی سایپا طی اطلاعیه‌ای از آغاز ثبت نام پراید وانت ۱۴۰۲ خبر داد.

طبق اطلاعیه پراید وانت ۱۵۱ مجهز به سیستم دی لایت در طرح پیش فروش سایپا شهریور ۱۴۰۲ با مبلغ ۱۱۹ میلیون تومان عرضه شده است. موعد تحویل خودروی سایپا دی ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است و مابقی مبلغ طبق قیمت روز کارخانه در زمان تحویل محاسبه و دریافت خوهد شد.

جدیدترین ثبت نام بدون قرعه کشی پراید وانت از امروز  ساعت ۱۴ (۱۳ شهریور) آغاز می‌شود و تا پایان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

متقاضیان ثبت نام جدید سایپا می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه و ثبت نام پراید وانت اقدام کنند. 

اطلاعیه جدیدترین ثبت نام سایپا صادر شد. درحال حاضر ۳ خودروی سایپا در طرح‌های فروش خودرو عرضه شده است.

جدیدترین ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا مربوط به نیسان بنزینی و دوگانه سوز است. برای شرکت نیازی به ثبت نام اولیه در سامانه یکپارچه خودرو نیست. قابل ذکر است در زمان ثبت نام در سایت فروش اینترنتی متقاضی خرید میتواند نسبت به انتخاب نوع خودرو با مدل کولردار و یا لاستیک رادیال اقدام کنند.

به سایت فروش اینترنتی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه کنید و اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری را وارد کنید. سپس به قسمت خرید خودرو وارد شوید و نوع خودرو را انتخاب کنید.

 ورود به درگاه اینترنتی و پرداخت وجه سایپا را انجام دهید. کد رهگیری را دریافت و با مدارک هویتی به نمایندگی منتخب مراجعه کنید.

همچنین ثبت نام شاهین هنوز ادامه دارد. قیمت شاهین عرضه شده ۲۱۲ میلیون تومان است که البته این رقم به عنوان پیش پرداخت باید واریز شود و مابقی مبلغ هنگام تحویل یعنی خرداد و شهریور ۱۴۰۲ طبق قیمت روز کارخانه سایپا محاسبه می‌شود و سپس فراخوان واریز وجه دوباره صادر خواهد شد.

فروش فوری سایپا

متقاضیان عادی برای ثبت نام بدون قرعه کشی شاهین 1402 می‌توانند به منظور واریز وجه از طریق سایت فروش فوق العاده سایپا به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند.

طبق اطلاعیه جدید پیش فروش سایپا، مهلت واریز وجه شاهین بدون قرعه کشی تا آخر امروز جمعه ۳ شهریور اعلام شده است.

متقاضیان عادی شرکت‌کننده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برای خودروی شاهین که نوبت دریافت تابستان ۱۴۰۳  را دریافت کرده و روز دوشنبه (۳۰ مردادماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا برای تکمیل مراحل ثبت نام شاهین اقدام کنند.

​طرح فروش فوری وانت سایپا 151 ویژه مردادماه 1402 از فردا سه شنبه آغاز خواهد شد.

متقاضیان محترم از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 1402/05/24 میتوانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودروسازی سایپا و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه و ثبت نام اقدام نمایند .

خودروی وانت سایپا 151 با لاینر تیپ DA با مبلغ 2.390.320.000 ریال می باشد .

گروه خودروسازی سایپا از آغاز تکمیل مراحل ثبت نام کوییک اتوماتیک پلاس، کوییک آر اتوماتیک، ساینا اتوماتیک، ساینا اس و کوییک آر دنده‌ای خبر داد.

برای شرکت در ثبت نام پیش فروش سایپا مرداد ۱۴۰۲ باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. طبق اطلاعیه این خودروسازی موعد تحویل خودروهای سایپا اسفند، فروردین و خردادماه است.

متقاضیان عادی برای ثبت نام بدون قرعه کشی کوییک و ساینا 1402 از امروز می‌توانند به منظور واریز وجه از طریق سایت فروش فوق العاده سایپا به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند.

طبق اطلاعیه جدید پیش فروش سایپا، ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو از به مدت سه روز ادامه خواهد داشت.

متقاضیان عادی و نمایندگی‌هایی شرکت‌کننده در طرح عادی سامانه یکپارچه خودرو (خردادماه)، برای خودروهای ذکر شده ثبت نام کردند و نوبت دریافت زمستان ۱۴۰۲ و بهار ۱۴۰۳ را دریافت کرده و روز سه شنبه (۱۷تیر ماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا برای تکمیل مراحل ثبت نام کوییک و ساینا اقدام کنند.

متقاضیانی که در خرداد ماه ۱۴۰۲ نسبت به انتخاب خودروهای شرکت سایپا اقدام نموده و اولویت آن‌ها برای زمستان سال ۱۴۰۲ مورد تایید قرار گرفته و روز دوشنبه ۱۶ مرداد پیامک مبتنی بر تکمیل فرآیند ثبت نام برای ایشان ارسال گردیده است. امکان واریز وجه خودرو و ثبت نام مطابق با شرایط ذیل را دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان