فروش فوری ایران خودرو | ثبت نام فروش فوری ایران خودرو

فروش فوری ایران خودرو به قیمت کارخانه | آغاز فروش فوری ایران خودرو با شرایط خاص + لینک ثبت نام

گروه صنعتی ایران‌خودرو از ۱۱ صبح امروز (شنبه) طرح فروش آریسان ۲ دوگانه‌سوز (آریسان‌های توسعه‌یافته) را آغاز می‌کند. قیمت این خودرو‌ها قطعی، موعد تحویل ۳۰ روزه و خارج از فرآیند قرعه‌کشی است؛ در این مرحله از فروش، تنها شرط ثبت‌نام داشتن گواهی‌نامه معتبر است. البته این طرح تنها برای متقاضیان عادی اجرایی می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فروش فوری ایران خودرو بدون قرعه کشی است که باعث جذب مشتری زیاد این شرکت خودروسازی شده است. در طرح فروش فوری ایران خودرو، خودروهای عرصه شده از قیمت های مناسبی برخوردار هستند. فروش فوری ایران خودرو طرحی از شرکت ایران خودرو است که در آن تعدادی از محصولات خود را عرصه میکند. فروش فوری ایران خودرو در هر دوره خودروهای جدیدی عرصه میکند. در ادامه به جزئیات طرح فروش فوری ایران خودرو میپردازیم.

گروه صنعتی ایران‌خودرو از ۱۱ صبح امروز (شنبه) طرح فروش آریسان ۲ دوگانه‌سوز (آریسان‌های توسعه‌یافته) را آغاز می‌کند. قیمت این خودرو‌ها قطعی، موعد تحویل ۳۰ روزه و خارج از فرآیند قرعه‌کشی است؛ در این مرحله از فروش، تنها شرط ثبت‌نام داشتن گواهی‌نامه معتبر است. البته این طرح تنها برای متقاضیان عادی اجرایی می‌شود.

گروه صنعتی ایران‌ خودرو از امروز (شنبه ۱۲ آذر ماه) برای سومین بار فروش وانت آریسان ۲ دوگانه‌سوز را در قالب فروش فوری با قیمت قطعی ۲۸۵ میلیون تومان و موعد تحویل ۳۰ روزه اجرایی کرده است.

این مرحله از فروش آریسان ۲‌ها که خارج از فرآیند قرعه‌کشی است، تنها برای متقاضیان عادی عرضه شده است و برخلاف دو مرحله قبل امکان ثبت‌نام برای متقاضیان جایگزینی خودرو‌های فرسوده و طرح ویژه مادران وجود ندارد.

متقاضیان از ۱۱ صبح امروز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش این گروه خودروسازی به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند. مدت زمان ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت و حداکثر تا روز دوشنبه (۱۴ آذر ماه) در نظر گرفته شده است. 

محدودیت‌های ثبت‌نام تنها شامل داشتن گواهی‌نامه معتبر است و بر این اساس افراد دارای پلاک انتظامی فعال نیز می‌توانند پیش از تکمیل ظرفیت، اقدام به ثبت‌نام کنند. البته که بدیهی است، با هر کدملی تنها امکان ثبت‌نام یک دستگاه خودرو وجود دارد و تلفن همراه فرد ثبت‌نام‌کننده بایستی به‌نام خود متقاضی باشد. 

گفتنی است، وانت آریسان۲ ایران‌خودرو دوگانه‌سوز دارای موتور قوی XU ۷ P-CNG، گیربکس تقویت شده BE، شاسی یک‌پارچه با کابین بار مجزا، زاپاس‌بند زیر کابین بار در انتهای خودرو، مخزن گاز ۷۵ لیتری و باک بنزین ۴۰ لیتری و افزایش شتاب در کنار کاهش مصرف است.

مدیرعامل ایران خودرو با بیان این که محصول جدید ایران‌خودرو، خودرویی شاسی بلند است که با همکاری یکی از شرکت‌های خارجی به تولید خواهد رسید، گفت: طبق برنامه دو هزار دستگاه از این خودرو به صورت قطعات نیمه منفصله (SKD) تولید خواهد شد.

مهدی خطیبی با بیان‌ این‌که پروژه محصولات جدید طبق برنامه زمان‌بندی در حال انجام است، گفت: محصول ری‌را در نیمه‌های سال آینده وارد بازار خواهد شد، اما قبل از آن و همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن‌ماه امسال، محصول جدید دیگری عرضه خواهیم کرد.

وی با بیان این که محصول جدید ایران‌خودرو، خودرویی شاسی بلند است که با همکاری یکی از شرکت‌های خارجی به تولید خواهد رسید، گفت: طبق برنامه دو هزار دستگاه از این خودرو به صورت قطعات نیمه منفصله (SKD) تولید خواهد شد و بعد از آن نیز مرحله تولید با قطعات منفصله (CKD) با ظرفیت تولید سالانه ۲۰ هزار دستگاه آغاز خواهد شد. میزان داخلی سازی این محصول در مرحله مونتاژ قطعات منفصله ۲۰ درصد خواهد بود.

منبع: همشهری

گروه صنعتی ایران‌خودرو دور جدید فروش محصولات خود را به صورت فوری و فوق‌العاده با موعد تحویل ۳۰ روزه و ۹۰ روزه از امروز سوم آذرماه آغاز می‌کند.

در طرح فروش فوری با موعد تحویل ۳۰ روزه، سه محصول پارس سال سفارشی با موتور XU۷P، سورن پلاس دوگانه سوز و وانت آریسان ۲ عرضه شده است.

در طرح فروش فوق‌العاده نیز دو محصول سورن پلاس دوگانه‌سوز و پارس سال سفارشی با موتور XU۷P با موعد تحویل ۹۰ روزه به مشتریان عرضه شده است.

این دو طرح برای سه گروه متقاضیان عادی، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و واجدان شرایط جایگزینی خودرو‌های فرسوده به اجرا گذاشته می‌شود.

مشتریان نهایی حداکثر سه روز پس از اتمام مهلت ثبت‌نام از طریق قرعه‌کشی با حضور نهاد‌های نظارتی انتخاب خواهند شد.

متقاضیان می‌توانند از امروز به مدت چهار روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

منبع: تسنیم

برند هایما با نسل جدیدی از خودروهای خود بار دیگر به بازارکراس اورهای کشور قدم نهاده است. مدل 8S که در زمینه قدرت، هوشمندی، سطح تجهیزات و طراحی نسبت به مدل های موفق پیشین هایما سرآمد است، انتخاب بسیار مناسبی برای خانواده ها و جوانانی است که در پی لذت، آسایش و رفاه در هنگام رانندگی هستند.

طراحی و راحتی فضای داخل 8S در کنار تجهیزات رفاهی به روز و ایمنی و هوشمندی باالی آن، رانندگی لذت بخش را برای سرنشینان تعبیر خواهدکرد.

سه مشخصه اصلی هایما 8S :

✓ زیبایی

✓ قدرت

✓ هوشمندی

طراحی زیبا و داینامیک این خودرو توسط طراحان یک شرکت ایتالیایی انجام شده که تجربه طراحی خودروهایی از برندهای مازراتی و آلفارومئو و فیات را داشته اند. طراحی بیرونی هایما 8S با الهام از خطوط عضالت پلنگ و در موقعیتی که آماده جهش و دویدن است، صورت گرفته است. این طرح حس قدرت و سرعت را در نمای بیرونی خودرو به بیننده القا می کند چراغ های خودرو و چراغ روشنایی روز و همچنین جلو پنجره کرومی خودرو به زیبایی و با الهام از طرح چشم ها و دهان چیتا طراحی شده اند.

چراغ های خودرو و چراغ روشنایی روز و همچنین جلو پنجره کرومی خودرو به زیبایی و با الهام از طرح چشم ها و دهان چیتا طراحی شده اند.

همچنین در طراحی بخش های مختلف خودرو نمایی از حرف t به نشانه توربو )turbo )و بیانگر قدرت خودرو، به کار گرفتهشده است. طراحی داخلی خودرو با تمرکز بر زیبایی، راحتی و ایمنی انجام شده و این سبک طراحی را می توان در صندلی های چرم باطرح خودروهای اسپرت )در عین زیبایی و راحتی، بیشترین میزان محافظت از سرنشین را به عمل می آورد( و سانروف بافضای وسیع قابل استفاده از نور خورشید، به خوبی مشاهده کرد.

ین خودرو با موتور 6.1 لیتری توربو GDI و توان 192 اسب بخار هیجان رانندگی را به تصویر می کشد . گشتاور 293نیوتن متر و شتاب کمتر از 8 ثانیه که الهام بخش نام خودرو نیز هست، به شور رانندگی در این خودرو دامن زده و جذابیتکار زمانی بیشتر می شود که بدانیم این مشخصات به یادماندنی و خروجی موتور خودرو، تنها میانگین مصرف سوخت 7 لیتررا به همراه دارد. این موتور در رده 10 موتور برتر چین در سال 2019 قرار گرفته و جایزه دریافت کرده است.

گیربکس هایما 8S گیربکس اتوماتیک 6 سرعته (AT6 (است که به دلیل سازگاری مناسب گیربکس AT با شرایط اقلیمی وجغرافیایی کشور، از این گیربکس در خودرو بهره گرفته شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان