فروش فوری ایران خودرو

از فروش فوری ایران خودرو جا نمانید | جزئیات فروش فوری ایران خودرو + لینک ثبتنام

طرح فروش فوق‌العاده بدون قرعه‌کشی ایران خودرو از تاریخ پنجشنبه ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ صبح فعال خواهد شد.​

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

ایران خودرو در نظر دارد بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان، محصولات هایما ( S۵ پلاس و S۷ پلاس) را بدون قرعه‌کشی عرضه کند.

ایران خودرو طرح فروش فوری محصولات خانواده هایما را از روز پنجشنبه ۲۶ اسفند ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد کرد. در این طرح هایما S۷ پلاس توربو شارژ اتوماتیک با قیمت مصوب ۶۸۰ میلیون تومان و هایما S۵ توربو شارژ اتوماتیک با قیمت مصوب ۵۹۵ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

در این طرح بدون قرعه کشی خواهد بود و تا زمانی ادامه خواهد داشت که ظرفیت تکمیل نشده باشد. متقضایان از روز پنجشبه ساعت ۱۰ صبح با مراجعه به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند و سایت فروش تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. با توجه به نبود قرعه‌کشی متقاضیان باید پس از انتخاب خودرو، تمام وجه را واریز نمایند. لذا متقاضیان باید از محدودیت سقف پرداخت کارت بانکی خود مطمئن باشند و واریز وجه تنها در یک تراکنش صورت گیرد.

محدودیت‌های اعمالی همچنان به قوت خود باقی است. شرایط عمومی و محدودیت ها به شرح زیر است:

۱ – به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق میگیرد.

۲ – ثب تنام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی میباشد. در صورت احراز مغایرت اطلاعات اظهار شده، ثبت نام لغو و مبلغ واریزی طی بیست روز کاری مسترد خواهد گردید.

۳ – امکان صلح در این قرارداد وجود ندارد.

جدول شرایط فروش فوری ایران خودرو

فروش فوری ایران خودرو

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد