روش های جدید کره ایا برای زیبایی بیشتر پوستشان

کره ای ها به زیبایی و جوانی پوستشان معروف هستند، اما جوانی آنها به دلیل تکنیک هایی است که انجام می دهند و این تکنیک ها روز به روز درحال پیشرفت هستند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

ترماژ چیست و این روش چگونه عمل می کند؟

اول از همه اولتراپی در این روش به کار گرفته می شود که در لایه های عمیق پوست باعث تحریک تولید کلاژن با استفاده از امواج فراصوت می شود و در نتیجه پوست لیفت می شود.

در مرحله بعدی از جت های هوا استفاده می کنند و لایه های بالاتر پوست را تحریک می‌ کنند که تاثیر آن سریعا قابل مشاهده است و ممکن است تا بعد از چند هفته هم شما بهبودی را در پوست تان ببینید.

ترماژ چیست

آخرین مرحله هم استفاده از ترماژ است که روی لایه های عمیق تر پوست نفوذ می کند و یک تکنولوژی کاملا متفاوت با انرژی رادیوفرکانسی محسوب می شود و باعث گرم شدن کلاژن و تحریکِ تولید آن می گردد.

تاثیر کلیِ این روند؛ سفت شدن پوست است که بعد از چند ماه کاملاً قابل مشاهده خواهد بود. هر جلسه هم تقریباً نیم ساعت طول می کشد و نیازی به مدت زمانِ طولانی برای ریکاوری نخواهید داشت.

آیا این روش ارزش انجام دادن دارد؟

اگر بخواهیم واقع ‌بین باشیم، هر درمانی را برای پوست نباید به کار بگیرید. بعضی از افراد ممکن است بعد از انجام آن احساس درد روی پوست داشته باشند و بعضی دیگر سوزش خفیفی را احساس کنند.

در واقع عوارض جانبی این روش شامل خونریزی، ورم و قرمزی است که البته همگی موقتی هستند؛ همچنین ممکن است خطر عفونت هم وجود داشته باشد.

منبع: نمناک
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر