نتایج قرعه‌کشی خودرو فردا منتشر می‌شود

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: نتایج دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه یکشنبه ۲ مرداد ماه منتشر خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

امید قالیباف سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: طی سه روز مهلت ثبت‌نام دومین مرحله از فروش خودرو به‌صورت یکپارچه، بالغ بر شش میلیون و 57 هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که نسبت به مرحله اول 50 درصد رشد ثبت‌نام دیده می‌شود؛ نتایج این دوره یکشنبه 2 مردادماه اعلام خواهد شد.

در این دوره در مجموع شش میلیون و 57 هزار و 555 نفر در طرح‌های فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش و مشارکت در تولید خودروسازان اعم از نیمه‌دولتی‌ و خصوصی مشارکت و اقدام به ثبت‌نام برای حدود 76 هزار و 700 دستگاه خودرو کرده‌اند.

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: نتایج قرعه‌کشی با نظارت سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، یکشنبه هفته آینده (2 مرداد ماه) اعلام خواهد شد، این مدت به‌سبب تطبیق اطلاعات و داده‌های ثبت‌نام‌کنندگان با طرح جوانی جمعیت و کنترل واجد شرایط بودن در نظر گرفته شده است.

* قرعه‌کشی کوییک و کوییک‌آر حذف شد

البته بنا بر اعلام حسین کاظمی طرقی معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، همه کسانی که در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو کوییک و کوییکR ثبت‌نام کرده‌اند، بدون قرعه‌کشی به آنها خودرو تعلق می‌گیرد.

منطقی معاون وزیر صنعت نیز در این ارتباط گفته است: تمامی خودروهای سایپا در دور دوم قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، از روند قرعه‌کشی خارج می‌شود و امیدوارم در دوره‌های بعدی نیز خودروهای سایر خودروسازان از قرعه‌کشی خارج شوند.

به گزارش تسنیم، مرحله دوم ثبت‌نام خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به‌مدت سه روز از 25 تیرماه آغاز شد و ساعت 17 سه‌شنبه 28 تیرماه به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر