سوگلی محصولات سایپا بازار خودرو را بهم ریخت!/ یک قدم تا 400 میلیونی شدن

بازار خودرو پس از تعطیلات عید فطر هم روند صعودی خود را ادامه داد. بررسی میدانی بازار خودرو نشان می دهد که اغلب خودروهای پر تقاضا افزایش قیمت و در بهترین حالت بدون تغییر معامله شدند و همچنان نباید انتظار کاهش قیمت ها را در این بازار داشت.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

گروه خودروسازی محصولات سایپا در راستای تقاضای زیاد خودرو انجام شده است.سایپا در فروردین ماه 4 محصول از محصولات سایپا به فروش می رسند. زمان تحویل خودروها در فروش فوق العاده متغیر خواهد بود و شرایط ثبتنام، قرعه کشی و زمان تحویل در همان دوره اعلام خواهد شد. البته چندی پیش اعلام شده بود که قرار است طرح قرعه کشی خودرو حذف شود تا قیمت خودرو به ثبات برسد. باید ببینیم حذف قرعه کشی فروش فوق العاده چه تاثیری بر قیمت خودرو می گذارد. شرایط ثبت نام و سایر جزئیات طرح فروش محصولات سایپا را در ادامه بخوانید.​

 

در معاملات امروز پژو ۲۰۶ پس از چند جهش قیمتی که قیمت این خودرو را وارد کانال ۳۰۰ میلیونی کرد و تا ۳۰۷ هم میلیون هم قیمت گذاری شد، امروز هم ۲ میلیون دیگر گران شد و ۳۰۹ میلیون تومانی شد. در مدل ۱۴۰۰ هم این خودرو ۲ میلیون تومان گران شد و با ۲۹۷ میلیون نزدیک به کانال ۳۰۰ میلیونی شد. ۲۰۶ تیپ ۵ فول مدل  ۱۳۹۹ امروز با ۲ میلیون افزایش ۳۵۲ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۷ دنده‌ای پانوراما مدل ۱۴۰۱ بدون افزایش بود، ۴۱۵ میلیون تومان معامله شد. مدل ۱۴۰۰ این خودرو اما ۵ میلیون گران شد و وارد کانال ۴۰۰ میلیون تومانی شد. نسخه اتوماتیک و مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر ۵۸۰ میلیون تومان معامله شد.

قیمت پژو پارس LX مدل ۱۴۰۱، ۳۸۰ میلیون تومان معامله می شود و امروز تغییری نداشت. این خودرو در مدل ۱۴۰۱ و با موتور XU۷ با ۲ میلیون تومان افزایش ۳۱۲ میلیون تومان معامله شد.

پژو ۲۰۰۸ پس از چند روز افزایش های نجومی امروز بدون تغییر ۱ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان معامله شد.

رانا پلاس هم در مدل ۱۴۰۱ بدون افزایش بود و ۲۹۹ میلیون تومان معامله شد و مدل ۱۴۰۰ این خودرو با ۲ میلیون افزایش ۲۸۷ میلیون تومان معامله شد.

سمند LX ساده هم در مدل ۱۴۰۰ بدون تغییر ۲۷۸ میلیون تومان معامله شد و نزدیک به مرز ۲۸۰ میلیونی شد. و در مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر ۲۸۹ میلیون تومان معامله شد. 

سورن پلاس هم گران نشد در بازار ۳۵۵ میلیون تومان معامله می شود.

دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ بدون افزایش، ۳۹۰ میلیون تومان معامله شد. مدل ۱۴۰۰ هم افزایش قیمتی را تجربه نکرد و ۳۷۷ میلیون تومانی ماند. نسخه توربو اتوماتیک این خودرو نیز بدون تغییر، با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان معامله شد.

پراید ۱۱۱ که که هفته گذشته وارد کانال ۲۰۰ میلیونی شده بود و سپس تا ۲۰۳ میلیون هم پیش رفت امروز تغییری در قیمت نداشت. نسخه ۱۳۱ هم بدون تغییر ۱۸۳ میلیون معامله شد.

تیبا هاچبک در مدل ۱۴۰۰ بدون افزایش افزایش ۲۰۲ میلیونی ماند و نسخه صندوقدار این خودرو هم گران نشد و در مدل ۱۴۰۰ در بازار ۱۹۴ میلیون تومان معامله شد.

شاهین در مدل ۱۴۰۰،  هفت میلیون تومان گران شد و ۳۷۲ میلیون تومان معامله شد. قیمت مدل ۱۴۰۱ در بازار در نخستین روزهای عرضه هم ۳۹۸ میلیون تومان اعلام شده است.

فروش فوق العاده شاهین (فروردین)

گروه خودروسازی سایپا فروش فوق العاده ماشین شاهین را بدون قرعه کشی از تاریخ ۳۰ فروردین ماه آغاز می‌کند.

فروش فوق العاده شاهین.جی از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۳۰ فروردین ماه آغاز و تا زمان ظرفیت ادامه دارد.

زمان تحویل خودرو = حداکثر ۹۰ روز ( سه ماه) است.

در صورت تاخیر احتمالی در تحویل خودرو= ۳۶ درصد سود سالانه (۳ درصد ماهانه) در نظر گرفته شده است.

 

جهت ثبت نام سایپا به سایت فروش محصولات سایپا مراجعه نمایید.

فروش فوق‌العاده ۴ محصول سایپا

مرحله اول فروش فوق‌العاده سایپا در سال ۱۴۰۱ آغاز شد.

 

ثبت‌نام از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۲۹ فروردین به مدت دو شبانه روز تا پایان روز ۳۰ فروردین ادامه دارد.

اولین فروش فوری سایپا برای مادران

گروه خودروسازی از اولین پیش فروش فوری سه محصول خود را ویژه مادران خبر داد.

ثبت نام از روز دوشنبه ۲۹ فروردین تا پایان روز ۳۰ فروردین ماه انجام می‌شود.

بهترین خودرو سایپا را بدون قرعه کشی بخرید

این طرح از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ تا زمان تکمیل ظرفیت بر روی سایت شرکت سایپا فعال خواهد بود. داشتن گواهینامه برای ثبت نام در طرح الزامی است.

 

    قیمت : ۳۴۴.۵۸۰.۰۰۰ تومان

شرایط فروش

گروه سایپا محصولات خود را با توجه به نیاز بازار در شرایط خاص و با روشهای فروش متفاوت عرضه می نماید. مشتریان می توانند با مراجعه به نمایندگیها و یا از طریق وب سایت به خرید محصولات مورد نظر بپردازند. روشهای فروش تحت قالب فروش فوری، پیش فروش و یا روشهای اعتباری ، لیزینگ و ... طراحی و عرضه می گردند.

نکته قابل توجه:

جهت خرید خودرو حتماً‌ بایستی ثبت نام (احراز هویت) مشتری انجام شده باشد و مشتری نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور از سامانه فروش سایپا دریافت نماید.

جهت ثبت نام، شماره همراه (موبایل) مشتری بایستی بنام خود ایشان باشد در غیر اینصورت امکان احراز هویت مشتری وجود ندارد.

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین