فوری؛ با قیمت کارخانه این خودروها را از ایران خودرو بخرید+ جزییات

دومین مرحله فروش فوری ایران خودرو ویژه مادران در سال ۱۴۰۱ ویژه مادران با عرضه چهار محصول آغاز شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

ایران خودرو هر هفته آگهی پیش فروش دارد ماشین های ایران خودرو با کیفیت است ایران خودرو شاسی بلند جدید وارد بازار کرده است قیمت ماشین های ایران خودرو بالا است.

فروش فوری ایران خودرو ویژه مادران با عرضه چهار محصول از امروز سه شنبه مورخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ صبح آغاز شد و تا پایان روز پنجشبه ادامه خواهد داشت. در این مرحله موعد تحویل خودروها ۳ ماهه و با قیمت قطعی است. بر اساس قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مادرانی که تاریخ تولد فرزند دوم آن ها پس از ۱۹ آبان ۱۴۰۰ باشد، می‌توانند در این طرح شرکت کنند.

بر اساس اعلام ایران خودرو نیمی از ظرفیت فروش فوری به طرح ویژه مادران اختصاص پیدا می کند و در صورتیکه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد؛ تخصیص خودرو در قالب قرعه کشی صورت می‌پذیرد. با توجه به  آمار مراحل گذشته، به نظر می رسد فروش بدون قرعه کشی خودرو همچنان برای مادران منتفی خواهد بود.

پژو پارس سال سفارشی با موتور XU۷P، پژو پارس TU۵، راناپلاس و راناپلاس با سقف شیشه‌ای و گیربکس ۶سرعته خودروهای عرضه شده در این مرحله هستند.

متقاضیان از روز سه امروز تا پایان روز پنجشنبه می‌توانند با مراجعه به سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir در این طرح ثبت نام نام کنند.

شرایط اختصاصی بخشنامه ایران خودرو

    مشمولین این طرح فقط مجاز به ثبت نام در یکی از شرکت‌های خودروسازی هستند.

    تحویل خودرو بر پایه اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و دیگر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو خواهد بود.

    انتخاب رنگ خودرو توسط مشتری، پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتری در زمان واریز وجه صورت خواهد گرفت.

    خودروی ثبت نامی، از بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو برخوردار خواهد بود.

    صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی است و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن از جمله تأخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده شخص است.

    اعلام تولد فرزند دوم یا مابعد، پس از تاریخ ۱۹ / ۰۸ / ۱۴۰۰ و صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی است و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده، کلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تأخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است

    در صورت بروز هرگونه تأخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل ۳۶ درصد سالیانه (۳ درصد ماهانه)، خسارت تأخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

    امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت نام نویسی از طریق سایت و میز کار (پنل کاربری) امکان پذیر است و لیکن پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف ندارد.

    سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است و کلیه پیامک‌های ارسالی از طریق شماره مذکور صورت خواهد گرفت.

    شماره تلفن مرکز تماس ایران خودرو برای پاسخگویی در حین نام نویسی ۸۲۲۷۲۷۲۷-۰۲۱ است.

علاوه بر شرایط اختصاصی، محدودیت های طرح های فروش خودروسازان نیز به قوت خود باقی است. بر این اساس:

    به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

    حداقل فاصله زمانی از آخرین خرید از شرکت های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است.

    ثبت نام همزمان در طرح های فروش ایران خودرو و سایپا ممکن نیست

    ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال بر روی خودروهای سواری با کاربری شخصی ممنوع است

    ارائه گواهینامه رانندگی حدقل پایه سوم معتبر الزامی است.

    انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است

    شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد

    ثبت نام برای افراد حقوقی میسر نیست

    گارانتی خودرو پس از ۵ ماه از تحویل خودرو در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و حداقل کارکرد در این مدت ۱۰۰۰ کیلومتر است.

 

قیمت خودرو در روزهای گذشته

وانت آریسان ارزان‌ترین خودرو تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد محسوب می‌شود و در دسته وانت‌های تک‌کابین قرار می‌گیرد. ارزان‌ترین خودرو سواری تولید شده ایران‌خودرو در بازار آزاد رانا Lx است. رانا با موتور TU5 از نظر پیشرانه با خودرو‌های ۲۰۶ تیپ پنج، پژو پارس، پژو ۲۰۷ و پژو ۴۰۵ رقابت دارد. با وجود توقف تولید رانا، نسخه به روزرسانی شده رانا پلاس توسط ایران‌خودرو روانه بازار شد. بعد از رانا Lx، پژو ۴۰۵ و سمند LX ارزان‌ترین محصولات داخلی ایران خودرو به حساب می‌آیند.

گران‌ترین خودرو داخلی ایران‌خودور دنا پلاس توربو اتوماتیک است. دنا پلاس توربو اتوماتیک از موتور EF7 توربو بهره می‌برد و مجهز به جعبه دنده شش‌سرعته است. همچنین جدیدترین خودرو داخلی ایران‌خودرو تارا دنده دستی است و همین حالا دومین محصول گران‌قیمت ایران‌خودرو به شمار می‌رود. همچنین قرار است نسخه اتوماتیک تارا به زودی وارد بازار شود.

پژو پارس اتوماتیک نیز ارزان‌ترین محصول ایران‌خودرو با جعبه دنده اتوماتیک است. بین مدل‌های مونتاژی ایران‌خودور پژو ۵۰۸ بیشترین قیمت را دارد و کنار سوزوکی گرند ویتارا اتوماتیک در دسته خودرو‌های گران‌تر از یک میلیارد قرار می‌گیرد.

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین