بهاره رهنما| بهاره رهنما و حاجی

شایعه طلاق بهاره رهنما از همسر دومش قوت گرفت

چند ماهی ایست که شایعاتی مبنی بر جدایی بهاره رهنما و حاجی یا همان امیرخسرو عباسی بر سر زبان ها افتاد هاست.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بهاره رهنما بازیگر شناخته شده و معروف در ایران است. بهار رهنما با دومین ازدواج ش بار دیگر معروف شد. همسر اول بهاره رهنما پیمان قاسم خانی بود که بعد از چند سال زندگی مشترک با یک فرزند از هم جدا شدند. بهاره رهنما برای بار دوم با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. و چند روزی است که مجدد خبر جدایی این دو از یکدیگر حاشیه ساز شده است. بهاره رهنما مدتی است که تمامی مراسم های مهم را بدون همسرش برگزار کرد که این موضوع می تواند قضیه طلاق و جدایی ان ها را نیز تصدیق کند.بهاره رهنما در استوری پیج خود، تصویری از خانواده خود گذاشته و به آن ها ابراز علاقه کرده است. اما خبری از همسر بهاره رهنما در این تصویر نیست. همچنین در روزهای گذشته نیز بهاره رهنما در مراسم هایی شرکت کرده که خبری از همسرش نیست. با توجه به اینکه او قبلا تصاویری را از خود و همسرش در فضای مجازی منتشر می کرده است، و الان هیچ اثری از همسرش در عکس هایش نیست؛ می تواند مهر محکمی بر ماجرای جدایی و طلاق آن ها باشد. اما هنوز به طور علنی و قطعی این موضوع اعلام نشده است.

بهاره رهنما

چند ماهی ایست که شایعاتی مبنی بر جدایی بهاره رهنما و حاجی یا همان امیرخسرو عباسی بر سر زبان ها افتاد هاست. شروع این شایعات شاید بر می گردد به تنها رفتن بهاره رهنما در برنامه های هنری مثل اکران خصوصی فیلم ها و نیز عدم انتشار عکس های دو نفره از این زوج پر سرو صدای صفحات اجتماعی، این شایعه تا قبل از انتشار برنامه شباهنگ با حضور بهاره و امیر خسرو بازتاب زیادی در صفحات مجازی پیدا کرد. تا اینکه خانم رهنما با یک پی نوشت در آخرین پست اینستاگرامی اش به شایعه جدایی اش قوت بخشید!

بهاره رهنما

بهاره رهنما طلاقش را تایید کرد؟!

حضور بهاره رهنما و امیرخسرو عباسی در برنامه شباهنگ اتفاقی بود که باعث شد تا شایعات مربوط به طلاق خانم بازیگر از همسر دومش دوباره سر زبان ها بیافتد. البته این بار مخاطبان با دیدن برنامه حامد آهنگی از نمایی دیگر به این مسئله نگاه کرده و تصور کردند که وقتی این دو با هم در یک برنامه شرکت کرده اند پس خبری از جدایی نیست و اخبار مربوط به طلاق آنها، شایعه بوده. تا اینکه خانم رهنما در صفحه اینستاگرامش نوشت:« قابل ذکر است که ضبط این برنامه مربوط به ماه ها پبش و قبل از زمستان هزار و‌چهارصد بوده  »

حذف عکس های دونفره در صفحه رسمی بهاره رهنما 

بهاره رهنما پس از ازدواج با امیرخسرو عباسی عکس های دو نفره زیادی از خود و همسرش منتشر می کرد و حضور او در کنار همسرش در فضای مجازی به قابی آشنا برای طرفدارانش تبدیل شده بود.از سوی دیگر بهاره رهنما و همسرش همواره جشن های لاکچری تولد و سالگرد ازدواج خود را برای هواداران خانم بازیگر در اینستاگرام منتشر می کردند که این موضوع در حال حاضر مدت هاست که دیگر دیده نمی شود. در واقع از مدت ها پیش به این سو این رویه تغییر کرده و دیگر اثری از امیرخسرو در صفحه رسمی بهاره رهنما دیده نمی شود.

همین موضوع سوژه پیج های اینستاگرامی شد تا خبر طلاق بهاره رهنما را منتشر کنند. از سوی دیگر سکوت بهاره رهنما و عدم واکنش تکذیبی به این مساله موجب شده است تا گمانه زنی ها در این خصوص بیشتر هم بشود. به نظر می رسد موضوع جدایی بهاره رهنما از همسرش چندان هم بی پایه نبوده باشد.

متن استوری بهاره رهنما درباره علت سکوتش

بهاره رهمای در استوری که ابتدای سال منتشر کرد نوشت: «به گمانم گاهی حرف نزدن از چیزی دلیل پنهان کاری نیست و گاهی بقول توده مردم جار زدن هم لزوما دلیل بر شادی نیست

من یک زن مستقل هستم با قدرت ها و ضعف های خودم و درس ها و دردها و رنج هایی که دوباره بلند شدن و قد کشیدن را بمن آموخت! سالی را که گذراندم تا آخرین روزهایش برایم پر بود از “از دست دادن های سخت” :عاطفی، مالی، کاری و …

اما به حسب تربیت مادری سخت کوش و پدری مهربان باز هم یا علی گفتم و بلند شدم و با تکیه به خدای بقول مادرم خوبی ها و با باور اینکه پدر هنوز هم مرا میبیند و به عشق مادر بودنم، دست بر زانوی خودم برای ادامه زندگی بلند شده ام!

و با همه وجودم “طلب خیر” برای همه دوستان و حتی قضاوتگرانم دارم.»

 

بهاره رهنما کیست؟

یکی از بازیگران فعال سینمای ایران در فضای مجازی بهاره رهنما است. فعالیت هایی که حاشیه های زیادی هم برای بهاره رهنما به همراه داشته است.بهاره رهنما در 1352 در اراک متولد شد. بهاره رهنما دوبار ازدواج کرده است، ازدواج اول بهاره رهنما با پیمان قاسم خانی بود که بعد چندین سال زندگی مشترک از  یکدیگر جدا شدند مدتی بعد بهاره رهنما در سفر به مشهد با امیر خسرو عباسی آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج با او و شروع به حاشیه سازی در فضای مجازی  بود. بهاره رهنما از همسر قبلی خود یک دختر دارد به نام پریا که در خارج زندگی می‌کند اما برای تولد مادرش به ایران آمده و بهاره رهنما را سوپرایز کرده است.

 

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین