بهاره رهنما | طلاق بهاره رهنما

بهاره رهنما حرفه ی جدیدی را در پیش گرفته | کلیپ جنجالی بهاره رهنما در اینستاگرام

بهاره رهنما به طور همزمان در چند حوزه مختلف فعالیت دارد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بهاره رهنما بازیگر شناخته شده و معروف در ایران است. بهار رهنما با دومین ازدواج ش بار دیگر معروف شد. همسر اول بهاره رهنما پیمان قاسم خانی بود که بعد از چند سال زندگی مشترک با یک فرزند از هم جدا شدند. بهاره رهنما برای بار دوم با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. بهاره رهنما علاوه بر بازیگری فعالیت های دیگری دارد. در ادامه به بیوگرافی مختصری از بهاره رهنما و فعالیت های هنری او خواهیم پرداخت.

اخیرا در اینستاگرام کلیپی از بهاره رهنما منتشر شده که نشان از فعالیت جدید او در عرصه مدلینگ را دارد. در زیر می توانید این کلیپ را ببینید. بهاره رهنما در کنار شغل بازیگری به فعالیت های دیگری نیز مشغول بوده و اکنون در زمینه مدلینگ فعالیت دارد.

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما در 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک به دنیا آمد.

پدر او مرحوم جلال رهنما (تاجر) و مادرش پرویز قائم مقامی (بازیگر) می باشد. او فرزند دوم خانواده بوده و یک خواهر و برادر دوقلو به نام های بهانه و رهام(پزشک) دارد. خانواده بهاره رهنما در 2 سالگی او به تهران نقل مکان نموده اما با وقوع انقلاب اسلامی در سال 1357 ایران را ترک و به انگلستان رفتند و پس از مدتی با فروکش شدن التهابات سیاسی دوباره به ایران بازگشتند.

ازدواج بهاره رهنما

بهاره رهنما به صورت اتفاقی در مسیر بازگشت از دانشگاه با پیمان قاسم خانی آشنا شده و این آشنایی در سال 1373 منجر به ازدواج گشت که ثمره این ازدواج دختری به نام پریا ( متولد 1376 ) می باشد. 

ازدواج بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال در سال 1394 با توافق دو طرفه به جدایی منجر شد و  خانم رهنما در 4 شهریور 1396 در 44 سالگی با امیر خسرو عباسی (از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت ) ازدواج کرد.

امیر خسرو عباسی نیز یک بار ازدواج نموده و یک دختر از همسر سابق خود دارد.

تحصیلات بهاره رهنما

بهاره رهنما درسال 1370 به دلیل درس خواندن به صورت جهشی، وارد دانشگاه شد و پس از گرفتن لیسانس ادبیات نمایشی به دانشگاه حقوق رفت. او فارغ‌التحصیل لیسانس رشته حقوقی فضایی و فوق لیسانس ادبیات نمایشی می باشد. 

شغل های بهاره رهنما

بهاره رهنما از کودکی به بازیگری علاقه داشت و در 17 سالگی در سال 1370 با شرکت در تست بازیگری فیلم «افعی» کنار جمشید هاشم‌پور جلوی دوربین رفت.

بهاره رهنما بازیگر فعالی است، او در کنار بازیگری، سابقه روزنامه نگاری و نقاله خوانی نیز دارد و در برندهای مختلف بعنوان مدلینگ حضور دارد. همچنین کنار فعالیت های مختلف خود رستوران داری نیز می کند و رستوران «گوزن» در سعادت آباد تهران متعلق به ایشان می باشد.

بهاره رهنما در زمینه فعالیت هنری خود، علاوه بر بازیگری در سینما و تلویزیون، تئاتر نیز کار می کند. و کارگردانی چندین مجموعه را نیز به عهده گرفته است.

بهاره رهنما

چندین کتاب از بهاره رهنما نیز چاپ شده است.

پای به جاده زدن ، 13٩٦

زن باران،  1394

مالیخولیای محبوب من، 1392

ماه هفت شب، 1389

چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس،  1397

نام کتاب هایی از بهاره رهنما می باشد.

ارسال نظر

 

پربازدیدترین