شغل دوم امیر مقاره لو رفت

امیر مقاره در کنار ساز زدن و خواندن برای امرار معاش بعنوان پیک موتوری کار می کند تا اینکه بعد از مدتی تصمیم گرفت کارش را رها کند و بصورت حرفه‌ای وارد خوانندگی شود. به گفته وی امیر مقاره بعد از شنیدن صدای «محسن چاوشی» تصمیم گرفت خواننده شود و چون حس خواندن ایشان به روحیه و زندگی‌اش خیلی نزدیک بود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

امیر مقاره از پیک موتوری تا محسن چاوشی

امیر مقاره در کنار ساز زدن و خواندن برای امرار معاش بعنوان پیک موتوری کار می کند تا اینکه بعد از مدتی تصمیم گرفت کارش را رها کند و بصورت حرفه‌ای وارد خوانندگی شود. به گفته وی امیر مقاره  بعد از شنیدن صدای «محسن چاوشی» تصمیم گرفت خواننده شود و چون حس خواندن ایشان به روحیه و زندگی‌اش خیلی نزدیک بود.

امیر مقاره حرفه ای با موسیقی

در سال 1393 که 19 ساله بودن اولین آهنگ خود را خواندن و با کمک دوستان‌اش پخش کرد و حتی آهنگ خود را برای انتشار به سایت رادیو جوان هم فرستاد. با اینکه آهنگ اولش در رادیو جوان منتشر شد اما با مشکل ممنوع الکاری مواجه نشد.

تجربه مدلینگ امیر مقاره

امیر مقاره بخاطر چهره جذاب خود زمانی که خواننده مطرحی نبود مدتی بعنوان فتو مدل جلوی دوربین عکاسی رفت و با چند برند ایرانی هم همکاری داشت.

تشکیل گروه ماکان بند

در سال 1394 به دنبال فراخوان «یاشار خسروی»- آهنگساز برای تشکیل یک گروه موسیقی ، شانس خود را برای ورود به این گروه امتحان کرد. در نهایت او به همراه «رهام هادیان» و یاشار خسروی دورهم جمع شدند و گروه موسیقی «ماکان بند» را تاسیس کردند.

ماجرای نام ماکان بند

«ماکان بند» برگرفته از کلمه ماکان با ریشه دیلمی است که معنای لغوی آن به شجاعت تعبیر می شود و نام یکی از پسران حاکم مازندران در قرن 14 بود.

انتشار آلبوم

در 1 شهریور 1369 اولین آلبوم ماکان بند با خوانندگی هادیان و مقاره و به سرپرستی میلاد نیکزاد با نام «دیونه بازی» با 12 قطعه موسیقی منتشر شد.

شهرت این گروه با آهنگ «هربار این درو» و قطعه «دلگیری» شروع شد و در همان اولین آلبوم به اوج شهرت و محبوبیت رسیدند.

فیلم جنجالی از کنسرت پرحاشیه امیر مقاره

امیر مقاره هنوز ازدواج نکرده و مجرد است اما می گوید اگر تو زندگی قرار است دنبال دختری بیفتم آن دختر فقط دخترم است که دارد راه رفتن یاد می گیرد و تنها برای یک دختر زانو میزنم و آن هم دخترم است که هنوز یاد نگرفته بند کفشاشو ببنده.

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین