عمو پورنگ | عمو پورنگ ازدواج | عمو پورنگ زن هندی

پیشنهاد ازدواج نعیمه نظام دوست به عمو پورنگ | جنجال خانم بازیگر در لایو عمو پورنگ

عمو پورنگ لایوی از خودش و نعیمه نظام دوست به اشتراک گذاشته و در آن حرف از ازدواج با یک دختر هندی را میزند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

عمو پورنگ در چند وقت اخیر چندین بار به هند سفر کرده و بعد از سفرش حواشی زیادی ایجاد شده و خیلی از کاربران شایعه ازدواج او را در فضای مجازی به راه انداخته اند. عمو پورنگ لایوی از خودش و نعیمه نظام دوست به اشتراک گذاشته و در آن حرف از ازدواج با یک دختر هندی را میزند. عمو پورنگ اصالتا گیلانیست و در بسیاری از برنامه های او از زبان شیرین گیلانی هم استفاده می شود.عمو پورنگ از سالها قبل به همراه جفت هنری خود امیر محمد برنامه های بسیار شاد و متنوعی را برای کودکان ساخته است و محبوبیت خاصی بین تمام سنین دارد.عمو پورنگ از هنرمندانی است که در تابستان لایوهای اعتراضی زیادی برای قطعی برق از خود به اشتراک گذاشت.

عمو پورنگ

زندگینامه عمو پورنگ

داریوش فرضیایی متولد اول مرداد 1352 در تهران است. او ششمین فرزند خانواده است. مادرش سیده فاطمه گیلانپور متولد 1315 در گیلان و پدرش آذری است.وی در 29 خرداد ماه 1393 پدرش را از دست داد و عکس او در کنار پدرش واکنش هایی را در فضای مجازی برانگیخت.عشق و علاقه وصف ناپذیر او به مادر مهربانش ستودنی است و اجراهای دلنشین و صمیمی او سبب شد بر اساس نظرسنجی های صورت گرفته 98% بیننده را به خود اختصاص دهد. او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد.

عمو پورنگ

داریوش فرضیایی از سال ۱۳۷۳ زمانی که ۲۱ ساله بود، وارد صدا و سیما شد.اولین همکاری خود را به عنوان گزارشگر رادیو در برنامه عصر جمعه با رادیو شروع کرد.وی در چندین برنامه های رادیویی حضور داشته که از جمله گل پسر و ننه بلقیس بوده است.داریوش فرضیایی درباره گرفتن تست برای ورود به سازمان توسط مرحوم نوذری گفت: من برای دادن تست نزد مرحوم منوچهر نوذری رفتم، اما او مرا اخراج کرد و گفت تو شانس موفقیت نداری و مرا بیرون کرد.اما من الان چند سال است که کار می کنم و زمانی مرحوم نوذری مرا به صندلی داغ دعوت کرد و اعتراف کرد کارم را دوست دارد.

ازدواج عمو پورنگ 

تاکنون شایعات زیادی درباره ازدواج عمورپورنگ به گوش رسیده و در رسانه ها منتشر شده که هیچ پایه و اساسی نداشته و کلید واژه هایی چون ازدواج عموپورنگ با دختر شریفی نیا و یا منتشر شده و هیچ کدام صحت ندارد و او هنوز مجرد است.در چند وقت اخیر خبر ازدواج عمو پورنگ با یک دختر هندی حاشیه ساز شد و بعد از آن خبر ازدواجش با نعیمه نظام دوست در فضای مجازی منتشر شد که خود نعیمه نظام دوست این خبر را دروغ خواند و عمو پورنگ را به عنوان پسرش خطاب کرد.

عمو پورنگ

عمو پورنگ در سفر مکه

عمو پورنگ به همراه بازیگرانی همچون محمدرضا شریفی نیا، محمدرضا گلزار، حسام نواب صفوی الهام حمیدی، نیوشا ضیغمی و همسرش عازم سفر حج شدن که در ادامه عکسی از آنها با لباس احرام در خانه کعبه را مشاهده میکنید.

فعالیت هنری عمو پورنگ

فرضیایی از سال 1373 و در 21 سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد. پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها گل پسر و ننه بلقیس بود. با برنامه او ما و شما که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد. سال 78 با مجموعه تورنگ و پورنگ بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال 1381 با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

عمو پورنگ و امیرمحمد 

او به همراه امیرمحمد در برنامه ای که صداوسیما با همکاری اداره راهنمایی و رانندگی تدارک دیده بود (همیار پلیس) به عنوان مجری وبازیگر ایفای نقش کرده است. این دو باز با هم در برنامه های دیگری چون بوستان دوستان پورنگ و هزار و شصت و شونزده و کتابخانه عمو پورنگ همکاری خود را ادامه دادند.در این چند برنامه اخیر او با افرادی چون امیر محمد متقیان (نقش های امیر محمد ، گلدون خان ، آقا نگهدار و آقا ممنون) ، محمدرضا خوارزمی (نقش های جوجه ، دود دو) ، امیر سهیلی (نقش سلطان) و ابراهیم شفیعی (نقش پهلون پنبه) و همکار بوده و با آنها خیلی موفق بوده است.

عمو پورنگ

سلطان و عمو پورنگ و پهلون پنبه در کتاب خانه عمو پورنگ

گروه برنامه ساز عموپورنگ در نوروز 1394 ویژه برنامهٔ عیدانه عموپورنگ را به مدت هفت روز با همکاری شهرداری منطقه5 تهران در بوستان جوانمردان ایران به روی آنتن بردند. همچنین محله گل و بلبل تنها برنامه ای است که بزرگترین دکور برنامه کودک را تا به الان با مساحت 1500 متر را داشته است؛ که با مشارکت شهرداری تهران در 90 قسمت 45 الی 60 دقیقه ای تولید و بر روی آنتن شبکه دو رفت.

عمو پورنگ در محله گل و بلبل

گفتنی است که ایشان در سال 94 سابقه اجرای 2 برنامه را دارد.همچنین وی در برنامه سه ستاره که به معرفی برترین های سال 94 در ویژه برنامه نوروز 95 پرداخت به عنوان سومین مجری برتر سال 94 در کنار عادل فردوسی پور و رامبد جوان منتخب شد.

عمو پورنگ

 برنامه های تلویزیونی عمو پورنگ

   ما و شما                     1374

    تورنگ و پورنگ               1378

    کودک و نوجوان             1381

    ویژه ماه رمضان             1381

    شبکه بی طرف             1383

    یکی و تکی                  1384

    باز باران با طراوت           1385

    شبکه عمو پورنگ           1387

    مدرسه عمو پورنگ         1388

    بوستان دوستان پورنگ   1389

    هزار و شصت و شونزده  1391

    کتابخانه عمو پورنگ        1392

    عیدانه 94 عمو پورنگ      1394

    محله گل و بلبل              1394

    عیدانه 95 عموپورنگ       1395

عمو پورنگ

عمو پورنگ در شبکه نمایش خانگی 

سفر بی خطر (1386–1387)

شبکه کودک عموپورنگ (1390)

 


 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین