فساد جنسی | فساد اخلاقی | فیلم نامتعارف از نماینده مجلس

فیلم رسوایی جنسی نماینده مجلس دردسرساز شد

جمهوریت/ نماینده ادوار مجلس تاکید دارد که نظارت استصوابی بر نمایندگان باید در طی دوره نمایندگی نیز ادامه داشته باشد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

طرح دوباره موضوع حضور نماینده معتاد با اعتیاد تزریقی در دوره هشتم مجلس توسط علیرضا سلیمی، عضو هیئت رییسه مجلس یازدهم در برنامه تلویزیونی دستخط با واکنش های جدیدی روبه رو شده است. سلیمی مهر ماه سال جاری نیز در گفت و گویی با خبرگزاری فارس به این مساله اشاره و آن را دلیلی بر لزوم بازنگری در قوانین انتخابات مجلس و قانون نظارت بر رفتار نمایندگان خوانده بود. در همان زمان محسن کوهکن، نماینده دوره هشتم مجلس در گفت و گو با جمهوریت تاکید کرد که این نماینده دوره هشتم فردی مودب و با اخلاق بوده و مواد روانگردان مصرف می کرده که با پیگیری هیئت رییسه مجلس و خانواده اش بهبودی نسبی نیز پیدا کرده است. گفت و گوی محسن کوهکن با جمهوریت در اینباره را اینجا بخوانید.

سید جواد ابطحی، نماینده ادوار مجلس  درباره اظهارات تازه علیرضا سلیمی درباره حضور یک معتاد تزریقی در بین نماینده دوره هشتم در گفت و گو با جمهوریت گفت: متاسفانه این مورد در مجلس هشتم حضور داشت و نمایندگان نیز  ایشان را می‌ شناختند و موضوع را می دانستند.

وی ادامه داد: حراست مجلس در دستشویی ساختمان مجلس سرنگ های تزریق ایشان را نیز پیدا کرده بود و از طریق حراست مساله به هیات رییسه و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نیز اطلاع داده شده بود.

نماینده ادوار مجلس درباره موضوع  درگیری این نماینده با اعتیاد نیز تاکید کرد: اعتیاد ایشان از قبل از ورود به مجلس بود اما در دوره نمایندگی در مجلس تشدید شد و از خوردن به تزریق رسید. من با ایشان صحبت کردم ایشان گفت ما خانوادگی بیش از ۴۵ سال عمر نمی کنیم و زندگی ارزش این حرف ها را ندارد!. این هم جوابی بود که به من داد .

عضو جبهه پایداری انقلاب اسلامی تصریح کرد: این اوضاع خوب نیست و همان طور که آقای سلیمی گفت برای استخدام هر کسی در هر جایی تست اعتیاد می گیرند اما از کاندیدای مجلس تست نمی گیرند.

وی با تاکید بر این که با این موارد نباید شاکله مجلس را زیر سوال ببرد ، گفت: کلیات مجلس را نباید زیر سوال برد ، اکثر نمایندگان پاک و متدین بودند اما این موارد هم وجود داشت مثل هر صنف دیگری که از این موارد دارد مساله اصلی این است که باید با قانون گذاری و سخت گیری راه بر ورود این افراد یا ادامه حضور آن ها در مجلس را بست.

 آمار فراوان مصرف تریاک در بین نمایندگان

ابطحی در ادامه با اشاره وجود موارد اعتیاد در ادوار نمایندگان مجلس گفت: مصرف تریاک که فراوان در بین نمایندگان در ادوار مجلس داشتیم ، برخی نمایندگان گرفتار مواد افیونی بودند و این مورد هم که تزریقی بود اما علاوه بر این موارد، متاسفانه قماربازی و موارد خلاف عفت عمومی نیز در بین نمایندگان دیده میشد.

وی با ابراز تاسف از این که « قمار بازی و فساد جنسی در بین نمایندگان دیده می شد» نیز گفت: موارد خلاف اخلاق و عفت عمومی در بین نمایندگان رخ می داد اما می ماندند تا دوره نمایندگی شان به پایان برسد و عموما برای ادوار بعد ردصلاحیت می شدند اما در طی دوره  خیلی ها آبروداری می کردند و البته با قوانین فعلی کاری هم نمیشد کرد.

ابطحی در ارتباط با موارد دیگر در ادوار مجلس نیز گفت: یکی از نمایندگان در قاچاق طلا دخالت داشت و ردصلاحیت شد و خودش به اطرافیانش گفته بود من این ۴ سال بارم را بستم و مهم نیست که دیگر در مجلس نباشم.

وی خاطر نشان کرد: فراموش نکنیم رای این افراد تاثیرگذار است و علاوه بر این  این ها ، به حیثیت مجلس و نظام ضربه می زنند اما خود نمایندگان باید بخواهند تا قوانین اصلاح شده و از حیثیت مجلس دفاع کنند

قانون نباید مقابل نماینده قمار باز و معتاد و دارای رفتارهای خلاف عفت عمومی کوتاه بیاید

من در مجلس هشتم طرحی را پیشنهاد دادم تا با اصلاح آیین نامه، نظارت استصوابی شورای نگهبان تا پایان دوره نمایندگی ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: این طرح بسیار سر و صدا کرد که می خواهند نماینده را محدود کنند و آزادی بیان را یگیرند. مکرر به مخالفان گغتیم که چه کسی مخالف اظهار نظر و آزادی بیان است و از اساس در قانون اساسی اظهار نظر نماینده آزاد است، این برای خطاهای دیگر و مواردی از قبیل همین رفتارها بود که زیبنده مجلس نیست.

نماینده ادوار مجلس در نمونه دیگری از این دست موارد گفت: علاوه بر این در مجلس هشتم طرحی بود که سایت هایی که تبلیغ فساد می کنند بسته شوند، یکی از این نمایندگان که مدعی و ژست اپوزوسیون بود به من گفت :شما هدفت از این طرح محدود کردن آزادی بیان است. آزادی بیان شامل شوخی رکیک و فحش ناموسی است؟!

وی خاطر نشان کرد: ما می گوییم هویت و انسانیت انسان نباید از بین برود ، می گوییم نماینده تزریقی نباید در مجلس باشد و باید اعتبار نامه او باطل شود و این صیانت از مجلس است و نخستین کار باید صیانت از خود باشد وقتی دستگاه ناظر فشل باشد، بر چه چیزی می خواهد نظارت کند.

ترکیب سیاسی یکدست مجلس می تواند منجر به اصلاح آیین نامه داخلی مجلس شود

ابطحی با تاکید بر این که مجلس یازدهم باید اصلاح آیین نامه و قوانین مربوط به نمایندگی گام بردارد گفت: باید آیین نامه و قانون انتخابات مجلس در این زمینه ها تغییر کند و مجلس بتواند با این موارد برخورد کند.

عضو جبهه پایداری همچنین گفت: جمله معروفی وجود دارد که می گوید «حد اعلای آزادی آنجاست که آزادی به حد اعلا نرسد ». این جمله را باید با طلا نوشت.

وی خاطر نشان کرد: این مجلس به قول مقام معظم رهبری انقلابی است باید در راستای اصلاح این موارد قدم های بزرگ بردارد . آیین نامه برای اصلاح دو سوم رای می خواهد و ای کاش این مجلس که یکدست است در راستای اصلاح این امور گام بردارد

ماجرای فیلم مستهجن نماینده بهشهر در مجلس چیست ؟ 

download+(1)

 به نقل از سایت خبری راهبرد معاصر: یک مقام آگاه امنیتی درباره انتشار فیلم غیراخلاقی نماینده دور هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را ارائه داده است.

به دنبال انتشار فیلم غیراخلاقی منتسب به احمدعلی مقیمی، نماینده دوره هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی، یک مقام امنیتی توضیحاتی در این باره ارائه داد.

این مقام آگاه امنیتی گفت: متهم فراری مصطفی میرشفیعی که به اتهام جاسوسی به اعدام محکوم و قبل از اجرای حکم به صورت غیر قانونی از کشور گریخته است با هدایت سرویس‌های اطلاعاتی دشمن و با اجیر کردن افراد مرتبط در داخل کشور با پوشش‌های مختلف به برخی افراد دارای سوابق مدیریتی تقرب پیدا کرده و پس از تهیه فیلم از روابط شخصی آن‌ها طی تماسی از خارج از کشور درخواست اطلاعات محرمانه و پول نقد می‌نماید که با مقاومت آقای احمدعلی مقیمی مبادرت به انتشار مستندات در فضای عمومی کرده است.

این مقام آگاه افزود: قربانیان با خانمی که مامور این ارتباط شده است به صورت شرعی و قانونی عقد موقت داشته لیکن از اهداف شوم دشمن اطلاعی نداشته و مبتلا گردیده‌اند. کلیه اعضای داخل این شبکه دستگیر شده و در مرحله تحقیقات قضایی هستند. توصیه می‌شود افراد در ارتباطات شخصی مراقب اقداملات سوء دشمن باشند.

نماینده‌ی حاضر در آن فیلمِ خبرساز: جعلی بود

انتشار ویدئویی از رابطه غیراخلاقی منتسب به یک نماینده سابق در ایران به واکنش‌ها و اظهار نظرهایی متناقض در چند روز گذشته انجامیده است.

 به نقل از رسانه فارسی زبان؛ انتشار ویدئویی از رابطه غیراخلاقی منتسب به یک نماینده سابق در ایران به واکنش‌ها و اظهار نظرهایی متناقض در چند روز گذشته انجامیده است.

در حالی که پیش از این یک وب‌سایت خبری به نقل از یک «مقام آگاه امنیتی» صحت فیلم مربوط به رابطه غیراخلاقی احمدعلی مقیمی، نماینده سابق بهشهر در مجلس را تائید کرده بود، آقای مقیمی خود این فیلم را «دروغ و جعلی خواند».

آقای مقیمی روز جمعه،‌ پنجم مهرماه، در مصاحبه با وب‌سایت دیدبان ایران گفت: «افرادی که این فیلم را ساخته‌اند توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده‌اند و اکنون در بازداشت به سر می‌برند.»

سخنان آقای مقیمی در حالی بیان شده که وب‌سایت «راهبرد معاصر» به نقل از یک «مقام آگاه امنیتی» که نام او را اعلام نکرد صحت این فیلم را تائید کرده بود.

به گفته این «مقام آگاه امنیتی»، فردی به نام مصطفی میرشفیعی «پس از تهیه فیلم از روابط شخصی» تعدادی از مقامات از آنها «درخواست اطلاعات محرمانه و پول نقد می‌نماید که با مقاومت آقای احمدعلی مقیمی مبادرت به انتشار مستندات در فضای عمومی کرده است».

به گفته این «مقام»، «کلیه اعضای داخل این شبکه دستگیر شده و در مرحله تحقیقات قضایی هستند».

این مقام همچنین مصطفی میرشفیعی را به جاسوسی متهم کرده و ادعا کرده است که او از کشور خارج شده است.

انصاف‌نیوز روز پنج‌شنبه نوشت که آقای میرشفیعی ضمن انتشار این فیلم در فیس‌بوک اعلام کرده که «اگر برخی از اعضای خانواده او آزاد نشوند دست به افشاگری‌های دیگری هم خواهد زد»./برترین ها 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب

پربازدیدترین