خبر ویژه برای سرمایه‌گذاران بیت کوین

بیت کوین این روزها در کانال‌های ۴۶ و ۴۷ هزار دلاری درجا میزند. بیت کوین امروز از کانال ۴۶ هزار دلاری تا نزدیکی مرز ۴۸ هزار دلار صعود کرد اما نتوانست کانال ۴۸ هزار دلاری را فتح کند و سپس به کانال ۴۷ هزار دلار بازگشت.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بیت کوین امروز از کانال ۴۶ هزار دلاری تا نزدیکی مرز ۴۸ هزار دلار صعود کرد اما نتوانست کانال ۴۸ هزار دلاری را فتح کند و سپس به کانال ۴۷ هزار دلار بازگشت.

بیت کوین این روزها در کانال‌های ۴۶ و ۴۷ هزار دلاری درجا میزند. بیت کوین امروز از کانال ۴۶ هزار دلاری تا نزدیکی مرز ۴۸ هزار دلار صعود کرد اما نتوانست کانال ۴۸ هزار دلاری را فتح کند و سپس به کانال ۴۷ هزار دلار بازگشت.

رمزارز شماره یک بازار همچنان افت ۴ درصدی در مقیاس هفتگی را نشان می‌دهد. تحلیلگران معتقدند گاوهای بیت کوین باید از محدوده مهم ۴۵ هزار دلاری دفاع کنند و مانع از سقوط بیت کوین به این سطح شوند؛ چرا که سقوط بیت کوین به این کانال صعود مجدد بیت کوین و ارزهای دیجیتال را دشوارتر می‌سازد.

یوهانس یکی از تحلیلگران معروف بازار می‌گوید که فروش عظیم معامله‌گران آسیایی، یکی از محرک‌های اصلی رکود فعلی قیمت بیت کوین است و در طرف مقابل، معامله‌گران امریکایی و اروپایی قدرت بیشتری در بازار پیدا می‌کنند.

تلاش نافرجام اتریوم برای صعود

اتریوم رمزارز شماره دوم بازار امروز، پس از ۳ روز به کانال ۴ هزار دلاری صعودد کرد اما خرس‌های بازار مانع از تدداوم روند صعودی اتریوم شدند و این رمزارز دوباره به کانال ۳۹۰۰ دلاری سقوط کرد. این رمزارز اکنون ( ۱۶: ۵۰ دقیقه)افتی ۰.۲۳ درصدی در در مقیاس ۲۴ ساعته و افت ۲.۸ درصدی در مقیاس هفتگی را نشان می‌دهد.

سبزها و سرخ‌های بازار | اوالانچ برنده دیروز، بازنده امروز

آلت کوین‌ها امروز با ترکیبی از سبز و قرمز مشاهده می‌شوند. بایننس کوین، سولانا، یو اس دی کوین، کاردانو، ریپل، پالیگان و لات کوین رشد اندکی را امروز ثبت کرده‌اند. در میان ۲۰ رمزار زنخست بازار ترا رشد ۴ درصدی و لایت کوین رشد ۳ درصدی داشته‌اند که برنده‌های امروز بازار محسوب می‌شوند.

 اوالانچ، پولکادوت، دوج، شیبا اینو هم امروز منفی و در محدوده قرمز بازار قرار داشتند. اوالانچ که روز گذشته رشدچشمگیری را به ثبت رسانده بود، امروز در میان ۲۰ ارز نخست بازار با ریزش ۳ درصدی بیشترین افت را ثبت کرده است.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال

حجم معاملات در بازار امروز تا این لحظه ( ساعت ۱۶: ۳۰) ۷۴ میلیارد دلار است و ارزش بازار ارزهای دیجیتال نیز با ثبت رشد اندک ۰.۰۲ درصدی اکنون حدود ۲.۲ تریلیون دلار است.

 

ارسال نظر

 

آخرین مطالب

پربازدیدترین