شرکت رمزارز MoonPay در آخرین افزایش بودجه توسط Tiger Global به ارزش 3.4 میلیارد دلار رسید

شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز Blossom Capital، Thrive Capital، Paradigm و NEA نیز در دور “فقط سهام” شرکت کردند، که ارزش‌گذاری پول آینده Moonpay را تنها دو سال و نیم پس از تأسیس شرکت به 3.4 میلیارد دلار رساند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

مون پی(MoonPay)، یک ارائه‌دهنده پرداخت‌های رمزنگاری شده، امروز یک دور سری ای(A) 555 میلیون دلاری به رهبری Tiger Global و Coatue را اعلام کرد.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز Blossom Capital، Thrive Capital، Paradigm و NEA نیز در دور “فقط سهام” شرکت کردند، که ارزش‌گذاری پول آینده Moonpay را تنها دو سال و نیم پس از تأسیس شرکت به 3.4 میلیارد دلار رساند.

MoonPay که در سال 2019(1397) راه اندازی شد، مجموعه ای از محصولات را ارائه می دهد که به کاربران در خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم کمک می کند. این پلتفرم از تمام روش‌های پرداخت اصلی مانند کارت‌های نقدی و اعتباری، حواله‌های بانکی، Apple Pay، Google Pay و Samsung Pay پشتیبانی می‌کند.

ایوان سوتو رایت(Ivan Soto-Wright)، هم بنیانگذار و مدیرعامل MoonPay، در اظهار نظر درباره افزایش درآمد، گفت که ماموریت این شرکت “دموکراتیزه کردن اکوسیستم رمزارز با ایجاد پایه‌ای است که به کارآفرینان در سراسر جهان کمک می‌کند تا زمان خود را برای بازار از 12 ماه یا بیشتر تا چند هفته تسریع کنند.”

سوتو رایت معتقد است که طی یک دهه آینده MoonPay “به ایجاد تریلیون ها دلار ارزش دیجیتال کمک خواهد کرد.” او همچنین تاکید کرد که با این حال کار آنها هنوز به پایان نرسیده است.

MoonPay میلیاردها کاربر بعدی را جذب می کند

به گفته این شرکت، تا به امروز بیش از 2 میلیارد دلار تراکنش را پردازش کرده است، در حالی که بیش از 250 مشارکت در 160 کشور ایجاد کرده و به هفت میلیون مشتری رسیده است.

با جمع‌آوری پول، MoonPay قصد دارد به گسترش خود در بازارها ادامه دهد، زیرا روش‌های پرداخت جدید، شرکت را قادر می‌سازد تا به مشتریان جدید دست یابد و در عین حال تیم خود را نیز رشد دهد.

مت هوانگ(Matt Huang)، هم بنیانگذار و شریک مدیریت Paradigm، گفت: “کریپتو به سرعت در حال رشد است، اما ورود میلیارد نفر بعدی به خدماتی نیاز دارد که دسترسی به آن را حتی آسان‌تر می‌کند. MoonPay یک راه ساده و ایمن برای مردم در سراسر جهان ایجاد کرده است. در این اقتصاد جدید شرکت کنید.”

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین