پیش بینی قیمت سند و مانا

در نمودار چهار ساعته می بینیم که قیمت MANA نیز در یک روند صعودی قوی بوده است. حتی بیش از 400 درصد از پایین ترین سطح خود در ماه اکتبر(مهر) جهش کرده است. در طول مسیر، بالاتر از میانگین های متحرک حرکت کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

قیمت های سند(SAND) و دیسنترالند (MANA) در 24 ساعت گذشته حتی با کاهش قیمت سایر ارزهای دیجیتال ،به شدت افزایش یافته است.هنگام نگارش این خبر MANA با قیمت 3.23 دلار معامله می شود، در حالی که SAND با 26 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 3.28 دلار رسیده است.

نمودار

متاورس در چند هفته گذشته به یکی از نوآوری های مورد بحث تبدیل شده است. این بحث زمانی بالا گرفت که فیس بوک، متا را راه اندازی کرد.

برای شروع، متاورس صنعتی است که افراد را قادر می سازد در یک محیط مجازی زندگی کنند. می توان در این صنعت دوست پیدا کرد، ارتباط برقرار کرد و حتی تجارت نمود.

Decentraland و Sandbox به دو مورد از محبوب ترین ارزهای دیجیتال متاورس تبدیل شده اند. ارزش بازار این دو به تریتیب 5.9 میلیارد دلار و 2.3 میلیارد دلار است. هر دو با استفاده از فناوری اتریوم ساخته شده‌اند.

هدف پلتفرم آنها نسبتاً یکسان است. در Decentraland می توانید یک قطعه زمین بخرید و خانه مجازی خود را بسازید. به طور مشابه، در Sandbox، شما می توانید جهان خود را ایجاد کنید. در هر دو پلتفرم، حتی می توانید محصولات اضافی ایجاد کنید و با استفاده از کوین های این سرزمین ها، آنها را به فروش برسانید.

نمودار

پیش بینی قیمت سندباکس

در نمودار چهار ساعته، می بینیم که قیمت SAND اخیرا یک روند صعودی داشته است. همچنین یک الگوی فنجان و دسته شکل گرفته است. در واقع، قسمت بالایی فنجان را با قیمت حدود 3.40 دلار ری تست کرده است. همچنان بالاتر از میانگین متحرک 25 روزه و 50 روزه قرار دارد. بنابراین، قیمت احتمالاً بالاتر خواهد رفت زیرا مقاومت کلیدی در 5 دلار وجود دارد.پیش بینی قیمت Decentraland

در نمودار چهار ساعته می بینیم که قیمت MANA نیز در یک روند صعودی قوی بوده است. حتی بیش از 400 درصد از پایین ترین سطح خود در ماه اکتبر(مهر) جهش کرده است. در طول مسیر، بالاتر از میانگین های متحرک حرکت کرده است.

اما نگاه دقیق تر نشان می دهد که حرکت صعودی کمرنگ شده است و قیمت اکنون به صورت رنج حرکت می کند. بنابراین، این احتمال وجود دارد که قیمت برای مدتی در این محدوده باقی بماند. در این مورد، The Sandbox خرید بهتری نسبت به Decentraland به نظر می رسد

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین