قیمت پراید | قیمت پژو | قیمت خودرو امروز

قیمت خودرو‌ امروز | محصولات سایپا و ایران خودرو (۲۰ مهر ۱۴۰۰)

تیبا صندوقدار امروز چهارشنبه بیست و یکم مهر با کاهش یک میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، در بازار ۱۴۸ میلیون تومان قیمت دارد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

قیمت خودرو امروز با افزایش همراه بوده است. قیمت خودرو امروز نسبت به روزهای گذشته افزایش بیشتری داشته است. قیمت خودرو امروز به یکی از دغدغه‌های افرادی که متقاضی خرید خودرو هستند تبدیل شده است. قیمت خودرو امروز به حدی رسیده است که بسیاری خرید خودرو را از اولویت‌هایشان خارج کرده‌اند. قیمت خودرو امروز را در ادامه می‌خوانید.

پژو ۲۰۶ تیپ دو امروز چهارشنبه بیست و یکم مهر ۲۴۶ میلیون تومان قیمت دارد و نسبت به روز قبل افت سه میلیون تومانی را تجربه می‌کند.
سمند EF۷ و پژو ۲۰۶ صندوقدار هر کدام دو میلیون تومان گران شده اند. پژو ۲۰۷ دنده‌ای هم با افزایش یک میلیون تومانی معامله می‌شود اما امروز اوضاع در بین محصولات سایپا تا حدودی متفاوت است. به طوری که محصولات پرطرفدار این کارخانه مثل، تیبا، ساینا، کوئیک و حتی پراید هاچ بک نسبت به روز گذشته با کاهش یک میلیون تومانی قیمت گذاری شده اند.

قیمت محصولات ایران‌خودرو

سمند EF۷ و پژو ۲۰۶ صندوقدار بیشترین رشد قیمت را به ثبت رسانده اند و با افزایش دو میلیون تومانی، به ترتیب ۲۵۴ و ۲۸۷ میلیون تومان فروخته می‌شوند.
پژو ۲۰۰۸ در بازار ۹۶۰ میلیون تومان قیمت دارد و در مقایسه با روز قبل رشد پنج میلیون تومانی را تجربه می‌کند. سوزوکی ویتارا هم که با رقم یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان روانه بازار شده، افزایش ۱۰ میلیون تومان داشته است

01

قیمت محصولات سایپا

خودرو‌های سایپا امروز با کاهش جزئی در بازار حضور دارند و بسیاری از مدل‌های پرتیراژ این کارخانه مثل تیبا، ساینا و کوئیک از روز قبل یک میلیون تومان کمتر ارزش دارند. با این حال محصولات مونتاژی این کارخانه بین پنج تا ۱۵ میلبون تومان گران شده اند.

02

منبع: فرارو

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 
 • سمیرا
  0

  ماشین کی ارزون میشه پس!! رئیسی چه میکنه؟

 • تقی
  0

  پیش این همه گرونی، ماشین که ارزون نشده!!!!!!!!!!!!!

 • علی نیا
  0

  سلام.شخصی مثل بنده که حتی پول خریدخودروی قرعه کشی که اگه به اسممون دربیاد نداره بایدچکار کنه تاعمرداره درحسرت یه ماشین نوبسوزه وبسازه.این چه مملکتیه که همه چی باید مال پولدارهاباشه حتی این طرح هم مال پولداراست.۱۰ساله یه پرایددرب وداغون دارم که هرروز تعمیرگاهم.نه پولشو دارم ونه میتونم ثبت نام کنم چراچون پلاک به نام دارم.به جای پلاک به خودرو نگاه کنیدوگرنه هرخانه ای یه خودروداغونشوداره

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد