همسرکشی | قتل خانوادگی

همسرکشی برای مالکیت خانه!

مرد میانسال به‌خاطر اختلاف بر سر مالکیت خانه همسرش را به قتل رساند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

اوایل فروردین امسال زوج میانسالی در تماس با پلیس از دامادشان شکایت کردند و مدعی شدند وی دخترشان را مورد  ضرب و جرح  قرار داده است.
پدر این زن 43 ساله در تشریح ماجرا به پلیس گفت: وقتی به خانه دخترمان در یکی از محله‌های شاهین ویلای کرج رفتیم متوجه شدیم دخترمان بشدت مجروح و بیهوش شده است خیلی زود او را به بیمارستان البرز منتقل کردیم. پزشکان علت این  حادثه  را ضربه جسم سخت به سرش اعلام کردند و دخترمان به کما رفت.

پس از این شکایت داماد 50 ساله دستگیر شد وی که خودش نیز مجروح شده بود در بازجویی‌ها اعتراف کرد که به‌خاطر اختلاف خانوادگی با همسرش درگیر شده و او را زده است. پس از اعتراف متهم وی با قرار وثیقه آزاد شد اما 2 ماه بعد زن جوان در بیمارستان جان باخت و بدین ترتیب با شکایت پدر و مادر مقتول دستور بازداشت شوهر وی به اتهام  قتل  صادر شد.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با مرگ زن جوان رسیدگی به این پرونده خانوادگی از سوی کارآگاهان جنایی استان البرز بار دیگر آغاز شد و در حالی که جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شده بود به دستور بازپرس شعبه 16 دادسرای ناحیه 3 شهید بهشتی، دستور دستگیری متهم صادر شد.

کارآگاهان جنایی با توجه به‌نظریه پزشکی قانونی و تشریح و تحلیل برگه معاینه و بررسی پرونده بالینی جسد دریافتند که این زن در اثر شدت ضربات و جراحات وارده به سرش به قتل رسیده است.

با دستگیری شوهر مقتول وی گفت: من و همسرم مدت‌ها با هم درگیر بودیم و اختلاف داشتیم علت این دعوا و درگیری‌ها هم بر سر خانه‌ای بود که در آن زندگی می‌کردیم و به اسم همسرم بود روز حادثه دوباره با هم بحث کردیم و من بشدت عصبانی شده وکنترل خود را از دست دادم یک لحظه صندلی چوبی را برداشته و محکم بر سر و صورت همسرم کوبیدم و این اتفاقات در یک چشم بر هم زدن رخ داد بعد هم با چکش خودم را زدم می‌خواستم به پلیس بگویم در دفاع از خودم مجبور شدم همسرم را بزنم اما در نهایت همسرم کشته شد و الان بشدت از این اتفاقی که رخ داده پشیمانم ما یک فرزند داریم و من خودم را مستحق مرگ می‌دانم....

منبع: رکنا

ارسال نظر