فال امروز | فال روزانه | فال روز

فال امروز 28 شهریور ماه | پیشگوی معروف برای امروز چه گفته است؟

آیا ستارگان به نفع شما ردیف شده اند؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال روزانه واقعی شخصی متولدین 28 شهریور:

فال روز تولد: شما شخصی پر انرژی، عملگرا، مسئولیت پذیر، سخت کوش، مدیر، مدبر و با نظم هستید. برای شما مسئولیت ها و وظایفی که به عهده تان گذاشته شده اند اولویت اصلی زندگیتان به حساب می آیند، اما گاهی با لجبازی ها و حسادت هایتان همه زحمات خود را بر باد می دهید. امسال شما می توانید در انتظار ایجاد تغییراتی عمده در زندگی حرفه ای خود باشید. تا نیمه های سال انتقالی و یا ترفیع رتبه ای که مدت ها در انتظارش بوده اید تحقق پیدا خواهد کرد. آنهایی که در نیمه ی دوم سال به سفرهای خارجی می روند سفری بسیار موفقیت آمیز و در عین حال لذت بخش خواهند داشت. سعی کنید بیشتر از همیشه پس انداز داشته باشید و از خرج کردن پولتان برای چیزهای لوکس و غیر ضروری خودداری کنید تا از بروز مشکلات مالی جلوگیری کنید. برای عاشقی حداقل تا نیمه ی دوم آذر باید دست نگه دارید. ماه های اسقند، خرداد و مرداد نیز برایتان ماه های مهمی خواهند بود.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز اطلاعات و شناخت جدیدی نسبت به زندگی یکی از اشخاص مهم زندگی خود به دست خواهید آورد و رابطه تان با این شخص تغییرات قابل توجهی در جهت بهبود و پیشرفت خواهد داشت. شما احساس می کنید که حالا دیگر این شخص را به طور کامل می شناسید و نزدیکیتان خیلی عمیق تر از هر وقت دیگری است. این صمیمیت حتی ممکن است روی وضعیت مالی شما نیز اثرات مثبتی اشته باشد! شما در بحث هایی که با شریک عاطفی خود دارید به جای این که به حرف های او گوش کنید به فکر آنچه خودتان می خواهید بگویید هستید، این کار شما تنها مشکلات را پیجیده تر خواهد نمود. شخصی را ملاقات می کنید که بسیار برایتان مهم است. پند و نصیحت دیگران را گوش می کنید اما به آن عمل نمی کنید. شما فکر می کنید دیگران شرایطتان را درک نمی کنند، اشتباه می کنید شما مسئله را از نگاه آن ها ببینید تا بتوانید تصمیم درست بگیرید. عصبانی نباشید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

وقتی صبح ها که از خواب بیدار می شوید به این فکر هستید که چطور می توانید کارتان را بپیچانید و در خانه بمانید، این را بدانید که زمان تغییر دادن شغل و حرفه تان فرا رسیده است! اما متأسفانه در حال حاضر امکان انجام این کار برای شما وجود ندارد. برای جبران این مشکل به خودتان مهربانی کنید، برای خود هدیه بخرید و کاری را انجام دهید که از آن نهایت لذت را می برید و می تواند روحتان را آرام کند. سر فرصت و وقتی شرایط اجازه بدهند به تغییر شغلتان هم فکر خواهید کرد. در برخورد با دیگران حواستان به موقعیتتان باشد. هدیه دلخواهتان را هنوز پیدا نکرده اید، در جاهای غیر معمول دنبال آن بگردید. رفتار شخصی کلافه و نگرانتان می کند او با شما فرق دارد توقع رفتار مشابه نداشته باشید و بیخود اعصابتان را به هم نریزید.

فال امروز متولدین خرداد

امروز حال و هوای عاشقی را می توانید در فضای اطرافتان احساس کنید. وجودتان سرشار از شور و هیجان است و دلتان می خواهید با عشقتان خلوت کرده و او را غرق در جملات محبت آمیز کنید. شاید به این فکر بیفتید که برای دیدار با او لباس های تازه ای برای خودتان بخرید، اما باور کنید هیچ لزومی ندارد خودتان را به خرج بیندازید. سعی نکنید با سناریو پردازی در مورد آینده ای رویایی و دروغین دل طرف مقابلتان را به دست بیاورید، با او صادقانه رفتار کنید و رویاهای منطقی و حساب شده را با او در میان بگذارید تا خوشحال تر از آن چیزی شود که انتظارش را داشته اید. خیالتان راحت، درگیری که به شما مربوط نیست تمام می شود و شما از شنیدن خبرش خوشحال می شوید. در مورد مسئله ای کاری بهتر است الان دست به هیچ تغییر بزرگی نزنید. چند وقتی است از خود گله‌مند هستید و قبول کردن تمجیدها و تعریف های دیگران برایتان سخت شده.

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما هیچ تمایلی به شرکت در بحث های بی اهمیت و غیبت کردن و امثال اینها ندارید. وقتی دیگران سعی دارند چنین حرف هایی بزنند این طور به نظرتان می آید که انگار برای مدت ها به این حرف هایشان گوش داده اید و دیگر طاقت شنیدن آنها را ندارید و آنقدر برایتان کسل کننده است که هر لحظه ممکن است فریاد بزنید «کافیه!». برای خودداری از قرار گرفتن در چنین وضعیتی شاید بهتر باشد امروز کمی با خودتان خلوت کنید و زیاد با دیگران ارتباط برقرار نکنید. با چسبیدن به حاشیه ها صرفا خودتان را خسته و دلزده می کنید. با وجود مسائلی که پیشت سر گذاشته اید هنوز اعتماد به نفس گذشته را به دست نیاورده اید، افکار منفی خود را دور بریزید و از جنگیدن با واقعیت های زندگی دوری کنید، فقط سرعتتان را با این کار کم می کنید.

فال فردا متولدین مرداد

همیشه درست زمانی که فکر می کنید همه چیز روبراه شده است زندگی یکی دیگر از غول هایش را در برابرتان قرار می دهد و شما را وادار می کند خودتان را با تغییرات جدیدی که در زندگیتان ایجاد شده اند تطبیق دهید. امروز هم یکی از آن روزهاست پس خودتان را آماده کنید. شاید اطلاعات و اخباری به دستتان برسند که می توانند اثراتی جدی روی زندگی شما داشته باشند. شاید فرصت جابجایی به شهر یا کشوری دیگر برایتان پیش بیاید و شاید حتی پیشنهاد ازدواج به شما بشود. در رابطه احساسی با دیدی متفاوت و مثبت به زندگی و اتفاقات اطرافتان نگاه کنید. اتفاق خوبی در راه است. از شرکت در یک کار خیر دست جمعی بسیار لذا خواهید برد. در مورد مسئله مالی به افکارتان نظم بدهید و کارها را اولویت بندی کنید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز شما بسیار مثبت اندیش شده اید و به توانایی های خود در هر کاری که بخواهید انجام دهید اطمینان کامل دارید. اگر دارید در زندگی خود هدف خاصی را دنبال می کنید، که قاعدتا هم باید همین طور باشد، امروز حرکتی ناگهانی رو به جلو خواهید داشت که شما را به هدفتان بسیار نزدیک تر خواهد کرد. شما در مدیریت منابع مادی خود معمولا بسیار خوب عمل می کنید، اما توجه بیش از اندازه به مادیات می تواند باعث شود از مسائل خیلی مهمتری غافل شوید. فال امروز به شما توصیه نمی شود که زیاد به مادیات بپردازید، چون بر خلاف همیشه نتایج چندان مطلوب نخواهند بود. اگر دوستی نظرات سازنده خود را ابراز می کند، بدانید که فقط می خواهد به شما در رسیدن به موفقیت کمک کند. به خودتان اعتماد کنید و نگذارید یک ناراحتی و یا یک شکست شما را عقب براند. مطلبی را خواهید خواند که به شما ایده تازه ای می دهد. دنبال آن را بگیرید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز می توانید در انتظار برخی تغییرات بزرگ در زندگی خود باشید. تمام زحماتی که برای پیشرفت خودتان و افزایش اعتماد به نفستان کشیده اید دارند به نتیجه می رسند و فرصت های مختلفی دارند برایتان فراهم می شوند که تعدادشان آنقدر زیاد است که نمی دانید کدام یک را باید انتخاب کنید. این موضوع می تواند باعث نگرانی و سردرگمی شما شود، اما برای گرفتن بهترین تصمیم ممکن باید به درون خود رجوع کرده و به خواسته های قلبیتان فکر کرده و بر اساس آنها تصمیم گیری کنید. این روزها احساس می کنید از هر طرف محاصره شده اید. برای خلاصی از این وضعیت بهتر است با کسی که خیلی دل خوشی از او ندارید فعلا مصالحه کنید. صبر کنید تا آبها از آسیاب بیفتد و اوضاع کمی آرام تر شود. از گفتن حرفی و یا دست زدن به کاری می ترسید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز حال و هوایتان کمی گرفته است و تلاش برای خوشحال و خندان نشان دادن خودتان هم هیچ نفعی به حالتان نخواهد داشت و همه می توانند از رنگ رخسارتان به سر ضمیرتان پی ببرند. پس اگر دلتان نمی خواهد که اطرافیانتان از حال درونیتان باخبر شوند سعی کنید بیشتر وقتتان را با انجام فعالیت های انفرادی و در خلوت خودتان بگذرانید. احساس می کنید که یکی از اطرافیانتان نسبت به شما تصورات اشتباهی دارد و شما را برای خود به چشم یک دشمن و تهدید می بیند. لزومی ندارد در این مورد به او چیزی بگویید. شما با رفتارتان خیلی بهتر می توانید به او نشان دهید که در اشتباه است. هر کاری را قبول نکنید. بهتر است هر چه زودتر تصمیم بگیرید و دست دست نکنید. مدتی است که ایده های مالی خوبی در ذهن می پرورانید. قبل از شروع هر کاری بهتر است ابزار کار را فراهم کنید تا با شکست مواجه نشوید. حالا وقت آن نیست که بی گدار به آب بزنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز پروژه ای طولانی مدت که برای انجام آن تلاش بسیار زیادی کرده بودید بالاخره به نتیجه خواهد رسید. اتمام این پروژه تأثیرات قابل توجهی روی وضعیت مالی شما خواهد گذاشت. این موفقیت اعتماد به نفسی که به آن نیاز دارید را به شما خواهد بخشید. حتما زمانی را به جشن گرفتن این موفقیت اختصاص بدهید. شما از آن آدم هایی نیستید که بشود گولشان زد و می توانید آنچه در درون طرف مقابلتان می گذرد را به وضوح ببینید و بگویید که دارند حقیقت را به زبان می آورند یا دروغ می گویند. بحثی پیش می آید که بهتر است به جای نشان دادن عکس العمل تند و صریح، آرامشتان را حفظ کنید و حرف های دیگران را هم بشنوید . شما احساس می کنید آمادگی لازم برای تغییرات اساسی و جدی را دارید. بهتر است تا زمانی که کسی به عنوان حامی به سراغتان نیامده صبر کنید.

فال روز متولدین دی

تغییرات همیشه خوب هستند، اما وقتی ناگهان و به مقدار زیاد ایجاد می شوند می توانند ترسناک باشند. این دقیقا همان احساسی است که شما هم امروز وقتی بی آن که انتظار داشته باشید یک نفر خبر تغییراتی عمده را به گوشتان می رساند خواهید داشت. شما نمی دانید چطور باید نسبت به این ماجرا واکنش نشان دهید و یا چه تأثیراتی رویتان خواهد گذاشت، تنها چیزی که می دانید این است که باید منتظر بمانید. نگران نباشید، در نهایت خواهید دید که این تغییرات به نفع همه از جمله خود شما خواهند بود. یک مسئله حقوقی و قانونی ذهن شما را مشغول کرده، بهتر است در این رابطه با وکیل مشورت کنید. قائله ای که میان افراد فامیل آغاز شده بود، سرانجام فیصله می یابد و نقش شما در این میانه کاملا مثبت خواهد بود. با چند دوست خوب خود تجدید دیدار و از گذشته ها یاد می کنید.

فال متولدین بهمن

شما علاقه ی زیادی به جمع آوری اطلاعات در رابطه با یک موضوع خاص دارید و حاضرید که برای به دست آوردن آن هر راهی که لازم باشد را طی کنید. بهترین راه برای جمع آوری اطلاعات در این زمینه از طریق اینترنت خواهد بود و می توانید بدون این که حتی از جایتان بلند شوید به منابع بسیاری دسترسی پیدا کنید. فقط یادتان باشد که به هر سایتی اعتماد نکنید و فقط در وبسایت های معتبر جستجو کنید. برای یک خرید، خودتان را به دردسر زیادی می اندازید. در یک پروژه کاری بهتر است از اول شفاف تر رفتار کنید تا بعدا پشیمان نشوید و فکر نکنید از شما سوء استفاده شده. نسبت به یک مسئله احساسی به شدت حساس شده اید و با هر جرقه ای از جا می پرید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز پولی از منبعی که اصلا انتظارش را نداشته اید به دست شما خواهد رسید. شاید یک مسئله ی حقوقی که مدت ها درگیرش بوده اید بالاخره به نتیجه رسیده باشد و یا پدر و مادرتان ناگهان تصمیم گرفته باشند مبلغی را به شما هدیه بدهند. این پول از هر کجا که به دستتان برسد مورد استقبال شما قرار خواهد گرفت. شاید در رویاهای این چند وقت اخیرتان هم چنین چیزی را ندیده باشید، اما خوب واقعیت دارد! در مورد یک مسئله خانوادگی بهتر است مشکل را از چشم دیگران هم ببینید. یادتان باشد، همیشه حق با شما نیست. یک مسئله اداری را پیگیری کنید. به نتیجه خوبی می رسید. پیشنهادی به شخصی داده اید که جواب درستی به شما نداده، بهتر است فعلا صبر کنید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان