تست شخصیت | روانشناسی شخصیت | شخصیت شناسی

تست شخصیت | آیا شما زود فریب می خورید یا خیر؟

تست شخصیت فریب: دستکاری ابزاری است که به طور گسترده توسط افرادی استفاده می شود که می خواهند از دیگران سوء استفاده کنند و برای به دست آوردن هر چیزی که می خواهند از صحبت ها و ترفندهای زیادی استفاده می کنند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

افرادی هستند که می دانند چگونه خود را تحمیل کنند، همانطور که افرادی هستند که بیشتر در معرض رفتار پست دیگران هستند. آنها اجازه می دهند ساده لوحی، که در بسیاری از موارد می تواند یک نقص باشد، روابطی را که ایجاد می کنند تسخیر کند. این شیوه رفتار همیشه سودمند نیست، به ویژه برای ضعیف ترین حلقه در تعامل اجتماعی.

 

کسانی که درجه بالایی از همدلی و ساده لوحی را دارند – همیشه به خوبی دیگران اعتقاد دارند – بسیار قابل دستکاری می شوند. افرادی که با معایب و ویژگی های خود در هم ریخته اند و ویژگی های دستکاری از خود نشان می دهند، می دانند چگونه سریعاً این افراد را شناسایی کنند تا از آنچه می توانند بیشترین بهره را ببرند.

این تست می تواند تشخیص دهد که آیا شما فردی همدل هستید یا می توانید خود را در روابط خود تحمیل کنید. پس به اولین چیزی که در این تصویر میبینید اعتراف کنید تا با این تست شخصیت در وب سایت گفتنی میزان فریبکاری یا ساده لوحی تان را تشخیص دهید.

پاسخ تست شخصیت فریب:

1. پرنده

اگر عنصری که بیش از همه توجه شما را به خود جلب کرد پرنده بود، به این معنی است که باید به محیط اطراف خود و افرادی که در داخل خانه قرار می دهید توجه بیشتری داشته باشید. همان‌قدر که معتقدم فقط افراد خوش‌قلب را جذب می‌کند، بدانید کسانی که می‌توانند به ما آسیب برسانند همیشه تبهکاران فیلم‌های افسانه‌ای نیستند. اغلب افراد در انبوهی از احساسات و اعمال قرار می گیرند که تشخیص ماهیت آنها دشوار است. سعی کنید به شهود خود گوش دهید، این شهود قوی است و به شما اجازه می دهد زمانی که می خواهید از مشکل خلاص شوید، بلند پرواز کنید.

2. منظره داخل بطری

اگر ابتدا چشم‌اندازی را که با دقت در داخل بطری ردیف شده‌اند می‌بینید، بدانید که نگهبانان شما را به عنوان «شکار عالی» معرفی می‌کنند. شخصیت بسیار همدلتان – به همان اندازه که سخاوتمند است – در نهایت مقادیر زیادی از ساده لوحی را آشکار می کند. بهترین راه برای محافظت از خود در برابر افراد بدخواه این است که اطراف خود را با افرادی که دوستشان دارید، برای مدت طولانی با آنها در تماس بوده اید، احاطه کنید و از آنها بپرسید که در مورد روابط جدیدشان چه فکر می کنند.

3. بطری

کسانی که ابتدا این بطری را مشاهده کردند، می‌دانند که شخصیت قوی و قاطع شما مانع از سوء استفاده دست‌ اندرکاران از شما می‌شود. به اعمال خود اطمینان داشته باشید و به خاطر داشته باشید که به دلیل ویژگی های قاطعانه شما نیست که از دستکاری در امان هستید، آنها فقط چنین شانس هایی را به شدت کاهش می دهند. با کسانی که هنوز صمیمی نشده اند “پای عقب” را حفظ کنید و همیشه به ندای درون خود گوش دهید، این یک راهنمای قدرتمند است.

4. چمن

در اینجا ما به مشکل بر می خوریم. برای کسانی که ابتدا چمن را دیدند، ممکن است دستکاری شدن در برنامه نباشد، اما شخصیت شما در بسیاری از مواقع می تواند منفعل-تهاجمی باشد، به این معنی که برای بهره مندی از روابط خاص، سعی می کنید افراد نزدیک خود را دستکاری کنید. شاید شما این کار را از روی بغض انجام ندهید، این می تواند یک مکانیسم دفاعی برای همه چیزهایی باشد که از سر گذرانده اید، اما به این معنی نیست که شما تایید می کنید که همیشه اینطور عمل کنید. به روابط خود بیشتر توجه کنید و ارزش قائل شوید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان