فروش فوری خودرو | قرعه کشی خودرو | ثبت نام خودرو

آغاز ثبت نام اقساطی خودرو در سامانه یکپارچه | دور جدید فروش فوری خودرو از دم قسط

خرید اقساطی جک S3 طوری است که متقاضی با انتخاب گزینه ۱۸ یا ۲۴ ماهه باید پیش‌پرداخت ۵۵۰ میلیونی را جور کند و این رقم با انتخاب گزینه ۳۰ ماهه به ۶۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 ​شیوه فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.بسیاری از خودروسازان نسبت به فروش فوری خودرو با قرعه کشی با روش جدید اعتراض کرده اند و معتقدند بدون سیستم قرعه‌کشی خودرو  مردم به سهولت خودرو را ثبت نام کرده و تحویل می‌گرفتند.حال باید دید جایگزین طرح فروش فوری خودرو تا چه حد به بازار پر نوسان خودرو کمک می کند.در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری خودرو می پردازیم.

فونیکس FX به‌عنوان گران‌ترین محصول فعلی سامانه یکپارچه فروش خودرو حدود یک میلیارد و ۷۲۵ میلیون فروخته می‌شود

سامانه یکپارچه فروش خودرو از ساعت ۲۰ دوشنبه ششم شهریور بازگشایی شده و متقاضیان تا ساعت ۲۰ روز پنجشنبه می‌توانند برای خرید خودرو مورد نظرشان دست‌به‌کار شوند. در این مرحله بحث ثبت‌نام از متقاضیان جدید مطرح نیست و جامعه هدف همان سه درصدی هستند که بهار امسال درجریان مرحله دوم فروش سامانه یکپارچه تکلیفشان مشخص نشده است.

به‌گزارش فرارو؛ سامانه یکپارچه فروش خودرو درحالی دردسترس متقاضیان قرار گرفته که برخلاف شایعات قبلی، خبری از عرضه محصولات جدید نیست و مدیران‌خودرو و کرمان‌خودرو با همان مدل‌های عرضه‌شده در اردیبهشت پا به میدان گذاشتند. این وسط کرمان‌موتور طرح خرید اقساطی را هم برای متقاضیان فراهم کرده و محصولاتش را با موعد تحویل سه‌ماهه پیش‌فروش می‌کند.

سامانه یکپارچه خودرو دردسترس متقاضیانی قرار گرفته که همزمان با برگزاری مرحله دوم تکلیفشان مشخص نشده است. مسئولان سامانه یکپارچه تاکید دارند که حجم این نفرات از سه درصد کل کسانی که در بهار امسال محصول مورد نظرشان را انتخاب کردند، فراتر نمی‌رود و آنطور که مهدی تقدسی به‌عنوان مدیر این سامانه می‌گوید در این برهه بحثی درباره ثبت‌نام از متقاضیان جدید وجود ندارد.

سامانه یکپارچه خودرو از ساعت هشت شب دوشنبه ششم شهریور باز شده و آن دسته از متقاضیانی که تمایل به انتخاب گزینه جدید دارند، می‌توانند نهایتا تا ساعت هشت شب پنجشنبه نهم شهریور دست‌به‌کار شوند. از همان اردیبهشت و خرداد که بحث بازگشایی سامانه یکپارچه در شهریور به‌میان آمد، شایعاتی درباره عرضه محصولات جدیدی مثل ری‌را و شاهین اتومات و ... مطرح شد. اما با بازگشایی سامانه یکپارچه در روز دوشنبه مشخص شد که مدیران‌خودرو و کرمان‌موتور با همان محصولات قبلی پا به میدان گذاشتند. جک S5، جک S3، جک J4 و جک J7 محصولات کرمان‌موتور در این مرحله به‌حساب می‌آیند و آریزو 6، تیگو 7، ام‌وی‌ام X55، ام‌وی‌ام X22 و فونیکس FX محصولات مدیران‌خودرو در این دور به‌شمار می‌روند.

فونیکس FX گران‌ترین محصولی که در شهریور امسال در سامانه یکپارچه فروش خودرو عرضه شده است. قیمت فونیکس FX در نمایندگی مدیران‌خودرو یک میلیارد و ۷۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و همین محصول در بازار آزاد تقریبا ۹۵ میلیون تومان بیشتر قیمت دارد. آنطرف ارزان‌ترین محصولی که در دسترس متقاضیان این مرحله از سامانه یکپارچه قرار گرفته، جک J4 کرمان‌موتور به‌شمار می‌رود و در کارخانه ۷۶۵ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان فروخته می‌شود. جک J4 در بازار آزاد ۷۷۰ میلیون تومان خریدوفروش می‌شود و به همین خاطر کمترین اختلاف قیمت را در کارخانه و بازار بین ۹ محصول این مرحله تجربه می‌کند.

جک S5، جک S3 و کی‌ام‌سی J7 که سه محصول دیگر کرمان‌موتور در این مرحله به‌حساب می‌آیند، بین کارخانه و بازار آزاد به‌ترتیب اختلاف قیمت ۶۳، ۸۹ و ۱۴۸ میلیون تومانی را تجربه می‌کنند. این عدد برای آریزو 6 مدیران‌خودرو به حدود ۱۶۱ میلیون تومان رسیده است. تفاوت قیمت تیگو 7 پرو اکسلنت در کارخانه و بازار نزدیک ۲۳۰ میلیون تومان تخمین زده می‌شود. ام‌وی‌ام X22 گپ قیمت ۷۹ میلیون تومان را بین کارخانه و بازار تجربه می‌کند و این عدد برای ام‌وی‌ام X۵۵ به حدود ۷۰ میلیون تومان می‌رسد. البته کرمان‌موتور در این مرحله امکان خرید اقساطی محصولاتش را هم فراهم کرده است.

فروش فوری خودرو

مقایسه قیمت محصولات سامانه یکپارچه و بازار آزاد

محصول

کارخانه

بازار

اختلاف قیمت

آریزو 6 پرو

یک میلیارد و 238 میلیون و 400 هزار تومان

یک میلیارد و 400 میلیون تومان

161 میلیون و 600 هزار تومان

تیگو 7 پرو اکسلنت

یک میلیارد و 450 و 800 هزار تومان

یک میلیارد و 680 میلیون تومان

230 میلیون تومان

ام‌وی‌ام X22

635 میلیون و 500 هزار تومان

715 میلیون تومان

79 میلیون و 500 هزار تومان

ام‌وی‌ام X55

یک میلیارد و 249 میلیون و 500 هزار تومان

یک میلیارد و 320 میلیون تومان

70 میلیون و 500 هزار تومان

فونیکس FX

یک میلیارد و 724 میلیون و 700 هزار تومان

یک میلیارد و 820 میلیون تومان

95 میلیون و 300 هزار تومان

جک S3

910 میلیون و 450 هزار تومان

یک میلیارد تومان

89 میلیون و 550 هزار تومان

جک S5

یک میلیارد و 246 میلیون و 890 هزار تومان

یک میلیارد و 310 میلیون تومان

63 میلیون و 110 هزار تومان

جک J4

765 میلیون و 890 هزار تومان

770 میلیون تومان

چهار میلیون و 110 هزار تومان

کی‌ام‌سی J7

یک میلیارد و 281 میلیون و 880 هزار تومان

یک میلیارد و 430 میلیون تومان

148 میلیون و 120 هزار تومان

شرایط خرید اقساطی محصولات کرمان‌موتور

شرایط خرید اقساطی محصولات کرمان موتور به‌شکلی است که متقاضی سه ماه بعد از عقد قرارداد با کارخانه، صاحب خودرو می‌شود. البته سند خودرو تا زمان پرداخت آخرین مرحله اقساط در رهن کارخانه می‌ماند و بعد از آن امکان نقل‌وانتقال سند وجود دارد. اقساط محصولات کرمان‌موتور هم باید هر سه‌ماه یکبار پرداخت شود و تاریخ اولین چک برای روز ۱۵ بهمن امسال خواهد بود.

شرایط خرید اقساطی محصولات کرمان‌موتور به‌شکلی است که متقاضی می‌تواند به‌انتخاب خودش یکی از گزینه‌های ۱۸ ماهه، ۲۴ ماهه یا ۳۰ ماهه را انتخاب کند. مثلا متقاضی خرید اقساطی جک J4 باید ۴۵۰ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به‌حساب کرمان‌موتور واریز کند و اگر بخواهد اقساطش را در ۱۸ ماه بپردازد، باید هر سه ماه یکبار کمی بیش از ۶۰ میلیون تومان دیگر کنار بگذارد. اینطوری قیمت جک J4 بعد از پرداخت اقساط ۱۸ ماهه به ۸۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌رسد. با انتخاب اقساط ۲۴ ماهه قیمت نهایی جک J4 بعد دو سال به ۸۳۷ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان می‌رسد و این عدد با انتخاب اقساط ۳۰ ماهه، ۸۶۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان خواهد بود.

خرید اقساطی جک S3 طوری است که متقاضی با انتخاب گزینه ۱۸ یا ۲۴ ماهه باید پیش‌پرداخت ۵۵۰ میلیونی را جور کند و این رقم با انتخاب گزینه ۳۰ ماهه به ۶۰۰ میلیون تومان می‌رسد. جمع اقساط و پول پیش‌پرداخت در گزینه ۱۸ ماهه، ۹۹۱ میلیون تومان است و کسی که می‌خواهد اقساط جک S3 را ظرف ۳۰ ماه بپردازد، در قدم اول باید ۶۰ میلیون تومان به‌عنوان پیش‌پرداخت به حساب کرمان‌موتور واریز کند. اقساط سه‌ماهه آن حدود ۴۵ میلیون تومان است و قیمت نهایی بعد ۳۰ ماه به یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان می‌رسد.

قیمت تمام‌شده محصولات کرمان‌موتور در طرح اقساطی

محصول

18 ماهه

24 ماهه

30 ماهه

جک J4

813 میلیون و 800 هزار تومان

837 میلیون و 160 هزار تومان

865 میلیون و 650 هزار تومان

جک S3

991 میلیون تومان

یک میلیارد و 29 میلیون تومان

یک میلیارد و 50 میلیون تومان

جک S5

یک میلیارد و 374 میلیون تومان

یک میلیارد و 437 میلیون تومان

یک میلیارد و 500 میلیون تومان

کی‌ام‌سی K7

یک میلیارد و 380 میلیون تومان

یک میلیارد و 424 میلیون تومان

یک میلیارد و 455 میلیون تومان

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان