تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

نابغه ها زود بگن کدومیکی از این سه مسافر از خونه قهر کرده | تست هوش

آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

به باور بسیاری از کاربران اینترنت، تجریه و تحلیل و و ارائه پاسخ به معماهای تصویری و سوالات هوش می تواند بسیار جذاب و سرگرم کننده باشد. به واقع در کنار جنبه سرگرم کنندگی معماهای تصویری این سوالات می توانند ذهن و مغز شما را به یک چالش جدی مواجه کند. شما در آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده باید کسی رو که با خونه قهر کرده پیدا کنی! زودتر این کار رو بکن تا مشکلی براش پیش نیاد.

مغز با مواجه شدن با سوالات هوش، مجبور به فعالیت می شود. این فعالیت می تواند به رشد و توسعه توانائیهای شناختی فرد منجر شود. آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده که در مجله خبری چشمک به اشتراک گذاشته شده است، بسیار چالش برانگیز است. به واقع زمان محدود 6 ثانیه ای که برای بررسی تصویر این آزمون و دادن جواب دارید، هر چه بیشتر بر سختی این آزمون افزوده است. با مجله خبری چشمک و آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده همراه شوید.

در آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده، باید بتوانند با توجه به تصویر و همچنین توضیحات ارائه شده، بهترین و منطقی ترین گزینه را برای پاسخ انتخاب کنید. شواهد موجود در تصویر و همچنین تفکر منطقی به شما در حل این چالش تصویری کمک خواهد کرد.

اگر کارآگاه فوق العاده ای هستید، می توانید این چالش پیچیده را در کمتر از 5 ثانیه پشت سر بگذارید. پازل های تصویری به سرگرمی مورد علاقه برخی از افراد در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. در این آزمون این سوال از شما پرسیده می شود که چه کسی از خانه قهر کرده و می خواهد به شهر دیگر مسافرت کند؟ فقط نابغه های واقعی موفق می شوند در زمان تعیین شده پاسخ صحیح را بدهند. به یاد داشته باشید که این تست به شما کمک می کند تا استدلال منطقی و قیاسی را تمرین کنید.

این آزمون ممکن است ساده به نظر برسد، اما برعکس است. حالت کارآگاهی خود را به دلیل سرنخ هایی که تصویر به شما می دهد فعال کنید، ممکن است شما را گیج کند. به مهارت های خود اعتماد کنید. آیا شما متوجه خواهید شد که چه کسی ازخانه زده است بیرون و قهر کرده است؟ برای شناسایی این فرد شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید! با دقت به تصویر آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده نگاه کنید. همانطور که اشاره شد تلاش کنید در کمتر از 5 ثانیه به پاسخ دست پیدا کنید.

 

پاسخ آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده

اگر به پاسخ رسیده اید به شما تبریک می گوئیم. اما اگر هنوز پاسخ را پیدا نکرده اید، فرصت دارید با نگاه دقیق تر تصویر آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده را بررسی کنید. 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش شناسایی فرد قهر کرده: پاسخ ها و استدلال ها با توجه به سطح درک و منطق شما می تواند متفاوت باشد. دختر سمت راست به نظر نمی رسد که چنین کاری کرده باشد. بیشتر به نظر می رسد که شکست عشقی خورده باشد. فرد وسطی کاملا یک جهانگرد است و با نگاه کردن به نقشه در حال بررسی مسیرهاست. به نظر می رسد نفر اول از سمت چپ کسی است که از خانه قهر کرده است. ناراحت و غمگین است و بدون اینکه وسیله ای داشته باشد در حال پرسه زدن است. تا چشم خود را باز کرده خود را در ترمینال مسافربری می بیند.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان