سقوط هولناک پژو 206 در تالابی در رشت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 در تالاب عینک شهرستان رشت یک نفر مجروح شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

سرهنگ "امیر طالبی" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام خبر سقوط یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 در تالاب عینک شهرستان رشت، بلافاصله پلیس به آدرس این مکان اعزام شد.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در محل حادثه و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد راننده خودروی مورد نظر فاقد گواهینامه بوده و بدون داشتن مهارت کافی در رانندگی، حین حرکت در مسیر بلوار شهید افتخاری به دلیل ‌عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه به سمت راست خیابان منحرف و در تالاب عینک سقوط کرده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان تصریح کرد: متاسفانه در این حادثه راننده خودروی پژو 206 مجروح شده است.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به خطرات رانندگی بدون داشتن گواهینامه در وقوع حوادث ترافیکی و تصادفات شدید تاکید کرد: برخورد با افرادی که بدون داشتن گواهینامه اقدام به رانندگی با خودرو می نمایند در دستور کار پلیس قرار دارد و اعمال قانون و توقیف وسیله نقلیه متخلف توسط یگان‌های محسوس و نامحسوس پلیس به صورت جدی، بدون اغماض و با تمام ظرفیت و توان در حال انجام است و راننده متخلف به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

 

منبع: برنا
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان