غیبت احتمالی حامد حدادی در انتخابی کاپ آسیا

آسیب دیدگی حامد حدادی و تمرینات ویژه ای که برای وی در نظرگرفته شده، وضعیت او را برای همراهی تیم ملی بسکتبال در انتخابی کاپ آسیا مبهم کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

به گزارش رستانیوز ، حامد حدادی از اردونشینان تیم ملی بسکتبال برای حضور در پنجره سوم انتخابی کاپ آسیاست. وی اما به دلیل آسیب دیدگی طی روزهای گذشته جدا از دیگر اردونشینان و به صورت انفرادی پیگیر تمریناتش بود.

همین مسئله وضعیت او را برای قرار گرفتن در ترکیب نهایی تیم ملی بسکتبال جهت حضور در انتخابی کاپ آسیا مبهم کرده است. البته هنوز تصمیم نهایی در مورد وضعیت آسیب دیدگی حامد حدادی گرفته نشده اما احتمال غیبت وی در اردن دور از ذهن نیست.

تیم ملی بسکتبال برای حضور در پنجره سوم و پایانی انتخابی کاپ آسیا ۱۹ خردادماه عازم اردن می شود. این تیم ۲۲ خردادماه به مصاف قطر می رود و ۲۴ خردادماه با عربستان دیدار خواهد داشت.

تیم ملی بسکتبال ایران در حال حاضر با ۳ برد و یک باخت صدرنشین گروه E انتخابی کاپ آسیاست. این تیم سال گذشته در قالب پنجره دوم این رقابت‌ها که در قطر برگزار شد، مقابل عربستان به برتری دست یافت اما نتیجه دیدار برابر سوریه را واگذار کرد. در پنجره نخست که سال ۹۸ برگزار شد اما تیم ملی در هر دو دیدار خود مقابل قطر و سوریه به برتری دست یافت.

مسابقات بسکتبال کاپ آسیا در سال جاری میلادی طی روزهای ۲۵ مردادماه تا ۶ شهریورماه به میزبانی اندونزی برگزار خواهد شد.

 

منبع: مهر

ارسال نظر