یوونتوس به دنبال جذب مهاجم برزیلی

کالچیو مرکاتو مدعی شد باشگاه یوونتوس به دنبال جذب قرضی گابریل ژسوس از منچسترسیتی است.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

کالچیو مرکاتو مدعی شده که باشگاه یوونتوس و مشخصا سرمربی جدید این تیم یعنی ماسیمیلیانو آلگری گمان می‌کنند که انتقال گابریل ژسوس به این تیم و حضور او در کنار دیگر ستاره‌های خط حمله یووه یعنی کریستیانو رونالدو، پائولو دیبالا و آلوارو موراتا چیز جدیدی را برای بانوی پیر به ارمغان خواهد آورد.

در واقع پست تخصصی مهاجم برزیلی مهاجم نوک است اما او در عین حال می تواند در سمت چپ و راست خط هجومی نیز به میدان برود و این مسئله گزینه‌های زیادی را در اختیار هر سرمربی از جمله مکس آلگری قرار می دهد.

از طرف دیگر گابریل ژسوس در منچسترسیتی گزینه اول خط حمله محسوب نمی شود و همچنین قیمت او چیزی بالغ بر ۵۰ الی ۶۰ میلیون یورو برآورد شده است که البته پرداخت آن برای باشگاه یوونتوس بسیار دشوار به نظر می رسد و به همین خاطر کالچیو مرکاتو مدعی شده که آنها به دنبال جذب قرضی ستاره برزیلی سیتی هستند.

گفتنی است گابریل ژسوس در فصل گذشته مجموعا در ۴۳ مسابقه برای منچستر سیتی به میدان رفت و آمار ۱۴ گل و ۴ پاس گل را از خود به ثبت رساند اما نیمکت‌نشینی های پیاپی باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با جدایی او از اتحاد شنیده شود و حالا به نظر می رسد که یووه از بیشترین شانس برای به خدمت گرفتن این بازیکن برخوردار است.

ارسال نظر