غیبت سردار آزمون در سوپرجام روسیه

مهاجم ایرانی به دلیل مصدومیت نمی‌تواند تیمش را در دیدار برابر لوکوموتیو مسکو همراهی کند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

به نقل از اکسپرس، زنیت روز شنبه در فینال سوپرجام روسیه در ورزشگاه کالینگراد به مصاف لوکوموتیو مسکو می‌رود. این مسابقه، افتتاحیه فصل لیگ برتر روسیه خواهد بود.
زنیت تاکنون هیچ یک از بازی‌های دوستانه پیش فصل خود را از دست نداده است و سه پیروزی کسب کرده و دو بازی را مساوی کرده است. شاگردان سرگئی سماک با روحیه خوبی به بازی می‌روند و امیدوارند که فرم پیش فصل خود را ادامه دهند.
از طرف دیگر، لوکوموتیو مسکو با توجه به بازی شنبه در بهترین حالت نیست. شاگردان مارکو نیکولیچ تنها موفق به کسب دو برد در دیدارهای تدارکاتی خود شده‌اند و امیدوارند که وقتی به مصاف زنیت می‌روند فرم خود را تغییر دهند.

هر دو طرف به دنبال آغاز فصل خود با قدرت و به‌دست آوردن اولین جام فصل هستند.
زنیت بر اساس رکورد اخیر رو در رو دو تیم، با پیروزی در دو دیدار از پنج دیدار گذشته خود در لیگ، یک برتری ناچیز دارد و لوکوموتیو مسکو تنها یک پیروزی کسب کرده است و دو دیدار مساوی شده است.
شاگردان سرگئی سماک آخرین باری که دو طرف به مصاف هم رفتند، لوکوموتیو را با نتیجه ۶-۱ شکست دادند. سردار آزمون در این بازی هت تریک کرد و مالکوم و آرتم دزیوبا نیز در لیست گلزنان زنیت قرار گرفتند.
امانوئل ماممانا، سردار آزمون، وندل و یوری ژیرکوف به دلیل مصدومیت بازی را از دست می‌دهند. در همین حال، مالکوم در دسترس نیست زیرا در حال حاضر در اردوی برزیل برای المپیک است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر