تهران وارد موج پنجم کرونا شده است؛

موج پنجم کرونا تهران تعطیل می‌کند؟

محسنی بندپی استاندار تهران تعطیلی تهران را غیرممکن دانست و با اشاره به اینکه پایتخت وارد خیز اولیه پیک پنجم شده است، خبر داد که محدودیت‎های مشاغل در تهران به مدت دو هفته اجرا می‎ شود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران گفت: تعطیلی تهران غیرممکن است. محدودیت‎های مشاغل در تهران به مدت دو هفته اجرا می‎ شود.
وی افزود: «تهران وارد خیز اولیه پیک پنجم شده است. به اندازه کافی تخت در بیمارستان‎های تهران وجود دارد.»

رستوران‌ها عامل اصلی انتقال بیماری هستند/ باید ظرفیت حداکثر۵۰ درصدی ادارات رعایت شود

محسنی بندپی، استاندار تهران گفت: تمام اصناف و ادارات موظف هستند که به دستور ستاد مقابله با کرونا توجه کرده و پروتکل‌ها را رعایت کنند و ظرفیت حداکثر۵۰ درصدی را رعایت کنند.

بندپی گفت: رستوران‌ها عامل اصلی انتقال بیماری هستند، پس بنابراین باید در فعالیت این اصناف نظارت شود و همه موارد رعایت شود.

استاندار تهران گفت: هر اظهارنظری در مورد این قضیه که مدیریت کرونا ضعیف است کاملا غیر منطقی است چون آمار و ارقام چیز دیگری نشان می‌دهد.

برگزاری هرگونه اجتماع و مراسم در شهرهای قرمز ملغی شد

زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: علیرغم تاکید فراوان برخی اداره های دولتی قانون حضور یک سوم کارمندان در محل کار را رعایت نمی کنند.

وی تاکید کرد: مقرر شد فرمانداران استان تهران با همکاری عوامل بهداشتی، گزارش های روزانه را درباره تخلف های مربوطه به دفتر استاندار اعلام کنند.

ارسال نظر