قتل مادر پیر مقابل چشمان پدر

پسر عصبانی که در یک درگیری شدید مادرش را مقابل چشمان پدر پیرش به قتل رسانده از سوی پلیس دستگیر شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:
به گزارش رستانیوز ، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه چهارشنبه 29 اردیبهشت مأموران کلانتری 126 فرجام در تماس با بازپرس حبیب‌الله صادقی از قتل زنی 75 ساله در خانه‌اش خبر دادند.

جسدی در پذیرایی

با اعلام این خبر بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم راهی طبقه دوم یک ساختمان سه طبقه شدند. با حضور در محل آنها با جسد زن سالخورده در حالی مواجه شدند که در چند قدمی او همسر مجروحش قرار داشت و پسرش که عامل این جنایت بود نیز داخل سالن پذیرایی بود.

آثار ضرب و شتم و ضربات چاقو روی بدن زن میانسال دیده می‌شد و به دستور بازپرس جنایی جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

در تحقیقات دختر مقتول که موضوع را به پلیس گزارش کرده بود، گفت: یکی از همسایه‌ها با من تماس گرفت و گفت صدای درگیری از خانه‌مان می‌آید، بعد هم خودم را بلافاصله به خانه رساندم. با کلیدی که داشتم در را باز کردم و با جسد خونین مادر و بدن نیمه جان پدرم روبه‌رو شدم.

پسری که مادر پیر خود را کشت

مرد سالخورده که توسط پسرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، در تحقیقات گفت: نمی‌دانم چرا پسرم بهنام ناگهان شروع به داد و فریاد کرد و مادرش را زیر مشت و لگد گرفت. من برای حمایت از همسرم جلو آمدم اما او مرا هم کتک زد. در این میان حالم بد شد و در گوشه‌ای افتادم اما بهنام همچنان همسرم را کتک می‌زد و بعد هم یک چاقو برداشت و چند ضربه به مادرش زد.

در ادامه بررسی‌ها و به گفته خانواده بهنام، او دچار بیماری دوقطبی است. اما برای بررسی این موضوع بهنام به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد تا صحت روانی اش بررسی شود.

متهم 36 ساله در تحقیقات اولیه به قتل مادر اعتراف کرد. اما انگیزه‌ای از این درگیری و قتل بیان نکرده است. تحقیقات برای رازگشایی از انگیزه این جنایت ادامه دارد.

 

منبع: رکنا

ارسال نظر