پدر و مادر سنگدل دو قلوهای ۴۰ روزه خود را کشتند | راز جنایت چه بود؟

تیم جنایی پایتخت تحقیقات خود را برای رمزگشایی از مرگ اسرارآمیز دوقلوهای ۴۰روزه در بیمارستان که پدر و مادرشان فراری شده‌اند، آغاز کرد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

چند روز قبل یکی از مسئولان بیمارستانی در پایتخت با پلیس تماس گرفت تا گزارش مرگ مرموز ۲نوزاد ۴۰روزه را گزارش کند.

با توجه به مرگ مرموز دوقلوها، قاضی محمد وهابی بازپرس ویژه قتل تهران دستور تحقیقات درباره این ماجرا را صادر کرد و مأموران راهی بیمارستان شدند. بررسی‌ها حکایت از این داشت که ۲ نوزاد، پسر و دوقلو بودند که از ۳ روز قبل از مرگ عجیبشان در بیمارستان بستری شده بودند.

پدر و مادر دوقلوها پسرهایشان را درحالی‌که حالشان بد بود به بیمارستان منتقل کرده و در روز آخر برای بچه‌ها شیر آورده بودند اما دوقلوها پس از خوردن شیر حال‌شان بد و پس از ساعتی فوت شدند.

اتفاق عجیب‌تر اما این بود که والدینشان وقتی در جریان فوت آنها قرار گرفتند، بیمارستان را ترک و فرار کردند. حتی شماره تلفن‌هایی که در پرونده نوشته بودند نیز اشتباه بود و در این شرایط تنها سرنخ، آدرسی بود که آنها در بخش پذیرش نوشته بودند که با انجام بررسی‌ها مشخص شد آدرس هم اشتباه بوده است.

در ادامه تحقیقات پزشکان علت اولیه مرگ دو قلوها را نارسایی تنفسی اعلام کردند و هم‌اکنون شناسایی و دستگیری پدر و مادر دو قلوها به‌عنوان مظنونان اصلی در مرگ مرموز آنها در دستور کار تیم جنایی قرار گرفته است.

از سوی دیگر اجساد به پزشکی قانونی انتقال یافته تا با آزمایش‌های ویژه و تخصصی علت اصلی مرگ آنها مشخص شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت رستانیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد