پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

آموزش ارز دیجیتال برای افرادی که می خواهند از طریق اینترنت و تکنولوژی دیجیتال به کسب درآمد بپردازند، بسیار مهم و مفید خواهد بود.

با توسعه ابزار دیجیتال و هوشمند، شکل زندگی بشر در تمام ابعاد، از جمله مفهوم شغل و کسب درآمد، تجارت و خرید و فروش و .. نیز تغییر می یابد.

یکی از مقتضیات متناسب با پیشرفت زندگی دیجیتالی، کسب درآمد به شکل ارز دیجیتال است.

آیا می دانستید که می توانید هم به شکل رمزارز و هم از طریق خود شبکه ارز دیجیتال، به کسب درآمد بپردازید؟

آرن کریپتو روش های مختلف کسب درآمد به شکل دیجیتالی را در آموزش رمزارز توضیح می دهد.

همچنین، آموزش رمزارز برای توضیح کسب درآمد دیجیتالی، تمایز میان روش های مطمئن و ریسک های موجود و چگونگی تشخیص راه های امن را نیز اشاره می دارد.

 

آموزش رمزارز برای کسب درآمد دیجیتالی!

سه روش عمومی برای کسب درآمد به شکل رمزارز، وجود دارد.

آموزش رمز ارز، تاکید می کند که اشکال مختلفی وجود دارد که توسط آن ها می توانید مستقیما درآمد دیجیتالی داشته باشید و اینگونه دیگر نیازی به این نیست که موجودی نقد خود را با خرید رمزارز به نقدینگی دیجیتالی بدل کنید و مستقیما نقدینگی خود را به شکل دیجیتالی دریافت می دارید.

سه روش مذکور برای کسب رمزارز در قالب درآمد شامل ماینینگ ( استخراج رمزارز )، پروژه های اینترنتی رمزارز، و بازی های آنلاین است.

 

مزرعه استخراج ارز دیجیتال در سرفصل های آموزش رمزارز

حتما عبارت ماینینگ را زیاد شنیده اید، مخصوصا در اوج دورانی که قطعی برق به طور گسترده در ایران رخ می داد، یکی از مهم ترین دلایل قطعی و کاهش انرژی، فعالیت ماینینگ مزارع استخراج بیت کوین، عنوان می گردید.

1

 ماینینگ

 

ماینینگ یا استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال، نیازمند قطعات سخت افزاری خاص و بسیار گرانی است که باید هنگام ماینیگ روشن باشند و این قطعات، نیازمند برق زیادی هستند.

البته مردم عادی که می خواهند ماینینگ انجام دهند، تنها به یک یا دو قطعه سخت افزاری اکتفا می کنند و در حد درآمد فردی به استخراج می پردازند و برق چندانی مصرف نمی کنند اما شرکت ها و گروه های بزرگ وابسته به سرمایه داران و سیاستمداران کشورها، تعداد بسیار زیادی از این قطعات را، در حد صدها و هزاران قطعه، همزمان به کار می برند و این تعداد بالا، نیازمند یک شبکه برق رسانی فوق قوی است.

از آنجا که بسیاری از کشورها در تامین انرژی با مشکل روبه رو هستند و بهای انرژی از جمله برق، در آن ها بالا است، این سرمایه داران و ماینرهای کلان، با عقد قرارداد در کشورهایی نظیر ایران که بهای انرژی پایین تری دارند، اقدام به راه اندازی دستگاه های استخراج رمزارز خود می کنند که تحت عنوان مزارع ماینینگ اطلاق می گردد.

 

بازی های آنلاین و پروژه های اینترنتی

در جهان امروز، گیمر و بازی اینترنتی فقط مختص به گذر زمان و تفریح و سرگرمی نبوده بلکه منبع مهم و پولسازی برای کسب درآمد است و امروزه در قالب یک حرفه و شغل، مطرح می شود.

ارز دیجیتال به گستره بازی های اینترنتی هم راه یافته و شیوه پرداخت های این بازی ها را برای کاربران و یا میان آن ها، تشکیل می دهد.

2

کسب درآمد به شکل ارز دیجیتال

 

نوع دیگری از درآمد به شکل ارز دیجیتال، از طریق پروژه هایی است که توسط شرکت های مالی و تکنولوژیکی بزرگ معرفی می شود و با عضویت و شرکت در آن ها و طبق یک سری قاعده که مختص به هر پروژه است، می توانید پول خود را به صورت ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده و اقدام به کسب سود و درآمد نمایید.

اعتبار و صحت این روش های درآمد زایی، جای بحث بسیار زیاد و گسترده ای دارد که در قالب ارز دیجیتال توسط آرن کریپتو، ارائه می گردد.

 

ارسال نظر