پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 

 

آیا تا به حال به فکر خرید فالوور اینستاگرام ارزان بدون ریزش و واقعی با سرعت نور بودید؟! فکری وسوسه کننده که اکثر فعالان اینستاگرام را درگیر خود کرده است. اما آیا برای این موضوع راهکاری وجود دارد یا خیر؟ در این مطلب به بررسی راهکارهای عالی برای خرید فالوور ارزان بدون ریزش و واقعی می پردازیم. فالوجت یک سایت فروش فالوور واقعی اینستاگرام است که فالوورهای آن بدون ریزش و واقعی هستند.

روش اول: استفاده از ربات برای افزایش فالوور واقعی

ربات اینستاگرامی برای افزایش فالوور، ابتدا یوزرنیم و پسورد شما را دریافت می کند. سپس مخاطبان پیج های هدفی که برای آن مشخص کرده اید را فالو می کند. تا اینجا هنوز فالووری به شما اضافه نشده است، تا افرادی که ربات آن ها را فالو کرده است اصطلاحا شما را فالو بک کنند.

اما این روش دو ایراد اساسی دارد، اول اینکه گرفتن پسورد توسط ربات اصلا روش امنی نیست و هر سواستفاده ای در آینده ممکن است با آن اتفاق بیفتد، همچنین اینستاگرام پیج هایی که از ربات استفاده می کنند را سریعا تشخیص داده و آن ها را می بندد. ایراد دوم ربات این است که هیچ ضمانتی برای اینکه افرادی که فالو شدند، شما را متقابلا فالو کنند وجود ندارد. بنابراین این روش ریسک زیادی دارد و ممکن است نتیجه بخش هم نباشد.

12

روش دوم: استفاده از نرم افزار برای افزایش فالوور واقعی

در کنار ربات های اینستاگرامی، نرم افزار هایی نیز برای افزایش فالوور و حتی لایک هم وجود دارند. نرم افزار هایی مانند نینجاگرام، کافه فالوور و ... . این نرم افزار ها با دریافت یوزرنیم و پسورد، مثلا از طریق دنبال کردن هشتگ هایی که شما مشخص می کنید و فالو کردن، کامنت گذاشتن یا لایک کردن آن ها، ممکن است به شما فالوور اضافه کنند. اما باید بدانیم که این روش هم از ربات  برای انجام دادن این فعالیت استفاده می کنند. بنابراین همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، ربات ها برای پیج ما خطرناک هستند و احتمال بسته شدن آن توسط اینستاگرام را بالا می برند.

روش سوم: استفاده از سایت های معتبر برای افزایش فالوور اینستاگرام

اما امن ترین روش افزایش فالوور پیج اینستاگرام، استفاده از وبسایت های ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی است. این وبسایت ها از شما پسورد نمی خواهند و به صورت کاملا رندوم و غیرقابل رهیابی توسط اینستاگرام، برای شما فالوور اضافه می کنند. ممکن است این فالوورها مقداری ریزش داشته باشند اما نه به صورت قابل توجه. ضمن اینکه معمولا وبسایت های ارائه دهنده فالوور، پکیج های جبران ریزش به صورت رایگان دارند که خیال شما را از این بابت کاملا راحت می کند.

همچنین از وبسایتی مانند فالوجت،علاوه بر فالوور، می توانید خدمات دیگری مانند ویو ، لایک، کامنت و ... نیز تهیه کنید.

13

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی تمام راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و رایگان پرداختیم اما پیشنهاد پایانی ما خرید فالوور واقعی و با کیفیت از سایت های معتبر مثل فالوجت است چرا که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.

در پایان از شما عزیزان خواهشمندیم اگر این مطلب برای شما مفید بود آن را با دوستان خود یا سایر افرادی که در صدد افزایش فالوور اینستاگرامی خود هستند به اشتراک بگذارید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر