واکنش دادستان کل کشور به حوادث مشهد

منتظری، دادستان کل کشور درباره اتفاقات دیروز بازی ایران-لبنان در مشهد: باید مسئولین عقل‌شان را به کار می‌انداختند. عذرخواهی کافی نیست. باید وجوه خانم‌ها به آن‌ها بازگردانده شود. این اتفاق ناشی از عدم مدیریت بود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

حجت‌الاسلام منتظری با بیان اینکه گزارشی درباره اتفاقات مربوط به ورود بانوان به ورزشگاه مشهد به دستش رسیده است گفت: اگر شرایط و امکانات ورود بانوان وجود نداشت، آقایان باید عقلشان را به کار می‌انداختند و بلیت نمی‌فروختند.

 حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری در گفت‌وگویی رادیویی درباره حواشی ممانعت از حضور بانوان به ورزشگاه امام رضا در مشهد گفت: گزارشی در این زمینه به دستم رسیده است. مسئولان باید از قبل تدبیر می‌کردند. اگر شرایط به گونه‌ای بوده که وارد ورزشگاه شوند و بلیت بفروشند به بانوان، خب قطعا باید متناسب با بلیت فروشی جایگاه مناسب را برای بانوان فراهم می‌کردند اگر هم فضای مناسب حضور بانوان نبود، اساساً نباید بلیت میفروختند و باید عقل خود را به کار می‌انداختند. اینکه بلیت بفروشند و بعد ممانعت کنند به هیج وچه مورد تأیید و قابل قبول نیست.

دادستان کل کشور گفت: نه تنها عذرخواهی کافی نیست بلکه باید وجوه را برگردانند و عذرخواهی جدی کنند. این کار بسیار غیرقابل قبولی بود که انسان بلیت بفروشد و بعد راه ندهد.

منتظری گفت: ظرفیت ورزشگاه مشخص است، بخشی که برای بانوان در نظر گرفته بودند هم مشخص است و باید مدیریت می‌کردند. این کار نشان‌دهنده ضعف مدیریت است و به سهم خود از این بانوان محترم با وجود اینکه جزو وظایف ما نبوده عذرخواهی می‌کنم و امیدواریم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

منبع: تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان

آخرین مطالب

سایر رسانه ها

اخبار از پلیکان