توافق پرسپولیس با این ستاره جذاب

مدیران پرسپولیس به دنبال توافق با علی علیپور مهاجم اسبق این تیم هستند.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

در حالی که با حکم کمیته تعیین وضعیت باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت مبلغ ۹۰۱ میلیون تومان به علی علیپور شده، مدیرعامل قرمزها به دنبال راهکاری برای پرداخت این مبلغ و توافق با این مهاجم است.

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس به دنبال آن است از طریق مذاکره مستقیم با علی علیپور این مشکل را حل کند و درویش امید دارد در صحبتی که با علیپور دارد، فقط اصل بدهی به او را پرداخت کند که رقمی کمتر از ۹۰۱ میلیون تومان تعیین شده است.

بر اساس حکم کمیته تعیین وضعیت، باشگاه پرسپولیس باید ۹۰۱ میلیون بابت اصل خواسته علی علیپور و ۱۹ میلیون تومان برای هزینه دادرسی پرداخت کند.

از سوی دیگر شنیده می‌شود بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز طبق روال حقوقی پرونده، لایحه دفاعیه خود را به کمیته وضعیت ارسال کرده و امیدوار است بتواند این رای را در کمیته استیناف شکسته و محکومیت خود را کاهش دهد.

در صورتی که تا نقل و انتقالات زمستانی حکم این پرونده از سوی کمیته استیناف صادر شود، پرسپولیس تا پرداخت بدهی خود به علیپور، امکان خرید بازیکن جدید نخواهد داشت و به همین دلیل رضا درویش به دنبال توافق با این بازیکن است.

علیپور در زمان مدیریت مهدی رسول‌پناه پس از عدم توافق با مدیران پرسپولیس از جمع قرمزها جدا شد و پس از عدم دریافت مطالباتش در زمان مدیریت‌های گذشته در ارکان قضایی فدراسیون علیه پرسپولیس طرح دعوی کرد.

 

منبع: صد آنلاین
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر