هشدار هواشناسی در مورد طوفان شدید | بخش های غربی و جنوبی استان تهران منتظر باشند

بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی وضعیت جوی استان تهران، آسمانی ابری و احتمال طوفان گرد وخاک در غرب و جنوب استان پیش‌بینی می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران تا پنج روز آینده، آسمان قسمتی ابری تا نیمه‌ابری در بعضی ساعات و به‌ویژه ارتفاعات ابری همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود. همچنین در غرب و جنوب استان وزش باد شدید و خیزش گردوخاک و احتمال طوفان، کاهش دید و کیفیت هوا وجود دارد.

از بعداز ظهر امروز-چهارشنبه- تا پنج روز آینده در اکثر نواحی استان افزایش ابر، گاهی همراه با رگبار و رعدوبرق به‌ویژه نیمه‌شمالی، ارتفاعات و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ دور از انتظار نیست. عمده بارش‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه(۶ و ۷ مردادماه) است. امروز و فردا افزایش دما و از پنج شنبه شب کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا ( ۶ مردادماه) قسمتی ابری و غبار صبحگاهی در بعد ازظهر و همچنین حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد خواهد بود. در جمعه (۷ مردادماه) نیمه‌ابری تا ابری و گاهی رگبار و رعد وبرق با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

آخرین مطالب