فال امروز پنجشنبه 30 تیر | سرنوشت برای شما چه خواسته!

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این پست مشاهده کنید. پس در ادامه با فال امروز من از مجله تصویر زندگی همراه شوید.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۳۰ تیر :

هیچ گاه نگویید هرگز؛ زیرا امسال آنچه فکر می کرده اید هرگز به کارتان نخواهد آمد می تواند دقیقا همان چیزی باشد که در حال حاضر به آن نیاز دارید. در ابتدای سال تولدتان تغییراتی در شرایط زندگیتان به وجود خواهد آمد که باعث می شوند تصمیماتی که در گذشته گرفته بودید را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. شما این فرصت را خواهید داشت که در رابطه با این تصمیم ها تغییراتی ایجاد کنید و برخی از کارها را دوباره انجام دهید. در این سال جدید از زندگیتان زمان زیادی را به شرکت در فعالیت های مختلف اجتماعی اختصاص خواهید داد و دوستان زیادی پیدا خواهید کرد که در میان آنها افراد موفق و با نفوذی هم هستند که به پیشرفت بیشتر شما کمک خواهند کرد و موقعیت های خوبی را سر راهتان قرار خواهند داد. اگر هنوز مجرد هستید احتمال اینکه در خلال این فعالیت های اجتماعی تان شریک زندگیتان را هم پیدا کنید بسیار زیاد خواهد بود. شراکت های جدیدی که امسال آغاز کنید، حتی اگر به شریکتان اعتماد کامل داشته باشید هم شانس چندانی برای موفقیت نخواهند داشت. مرداد و دی ماه بهترین و مهم ترین ماه های امسال هستند.

 فال روزانه متولدین فروردین

شما در راه پیشرفت و برای رسیدن به بهترین ها، سریع ترین ها، بزرگترین ها و جدیدترین ها برخی چیزهای مهم و اساسی را فراموش کرده اید. یادتان باشد که شما نباید ارزش ها و باورهای خود را در راه رسیدن به چیزهایی که خیلی زود ارزش و اهمیت خود را از دست خواهند داد قربانی کنید. شما امروز خیلی لجبازتر از همیشه شده اید و حتی خودتان هم ممکن است از این همه لجبازی که از خودتان نشان می دهید شگفت زده شوید. مواظب باشید تصویری از خودتان به نمایش نگذارید که با خود واقعیتان فرق دارد و چهره تان را نزد افرادی که دوستشان دارید و برایتان اهمیت دارند خراب نکنید. طرف مقابلتان را امتحان کنید تا خیالتان آسوده شود، با شک و دو دلی سر کردن فقط زندگی را به خودتان زهر می کند، مرگ یکبار و شیون هم یک بار. روزهای شلوغی را پشت سر می گذارید چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ کاری،این دقیقا همان چیزی است که روحیه ماجراجوی شما را راضی می کند پس بهانه گیری نکنید و غر نزنید.

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

به روح حساس و زیبای خود وفادار باشید و هر روز زمانی را به رسیدگی به نیازهای روحی و روانی خود اختصاص دهید و روحتان را تغذیه کنید تا به درخشش خود ادامه دهد. امروز به صورت کاملا غیر منتظره سر و کله ی افرادی که فکرش را هم نمی کنید پیدا خواهد شد، پس اگر به صورتی کاملا غیرمنتظره با عشق سابقتان روبرو شدید تعجب نکنید، اما مواظب باشید کار اشتباهی نکنید و روزهای سختی که پشت سر گذاشته اید را به سادگی فراموش نکنید. امروز اتفاقات گذشته بار دیگر در ذهنتان زنده خواهند شد و یا راهشان را به صورتی دیگر به زندگیتان باز خواهند کرد تا درس مهمی را به شما بدهند. جهت خرید و یا نقل مکان باید تصمیم بگیرید، کار را برای خودتان سخت نکنید شما بخوبی میدانید که کارهای واجب تری دارید که باید به آنها بپردازید .تلاش های شما بالاخره جواب خواهد داد .حتی اگر کارها با سرعتی که شما توقع دارید پیش نرود ،شما ذاتا هنرمند و مدیر هستید، از هر دوی این توانایی ها همزمان بهره ببرید .

 فال امروز متولدین خرداد

امروز شما بی عصبی و بیقرار هستید و نمی توانید یک جا آرام بنشینید و نیاز شدیدی به تحرک و کار کردن در خود احساس می کنید. متأسفانه تلاش های شما در به انجام رساندن کارهایی که برای امروزتان در نظر گرفته اید با مشکلات و موانع زیادی روبرو خواهد بود و مجبور خواهید شد مدام از جایی به جای دیگر بروید تا کاری که در حالت عادی در مدت زمان خیلی کوتاهی انجام می شده است را به پایان برسانید. خونسردی خودتان را حفظ کنید و با آرامش کارهایتان را پیش ببرید. اگر به سادگی تسلیم نشوید در پایان روز خواهید دید که بیشتر کارها انجام شده اند و همین باعث احساس رضایت و آرامش شما خواهد شد. شنیدن خبری شگفت زده و خوشحالتان می کند، به سفری خواهید رفت که برای آرامش جسم و روحتان بسیار لازم است، کار یا کمکى از شما خواسته شده که به دلیل مشغله های کاری و زندگی انجام آن را به تعویق انداخته اید بهتر است هرچه زودتر آن را انجام دهید و گرنه وجه ى همیشه مدد رسانِ تان را در برابر دیگران خدشه دار می کنید.

 فال روزانه متولدین تیر

امروز به نفعتان است که وقتی با دیگران و یا در مورد دیگران صحبت می کنید دقت بیشتری به خرج دهید و مواظب حرف هایتان باشید. اگر در مورد شخصی که غایب است حرفی می زنید طوری برخورد کنید که انگار خود او هم حاضر است و حرف هایتان را می شنود. انگیزه تان از حرف هایی که می زنید چیست؟ آیا لازم است که این حرف ها را بزنید و آیا باید نحوه ی بیان آنها به همین صورتی باشد که شما دارید می گویید؟ مواظب نظرها و حرف های منفی تان در مورد دیگران باشید. این امواج منفی که دارید منتشر می کنید در نهایت به خود شما باز خواهند گشت. اگر نمی خواهید دیگران اعتمادی که به شما دارند را از دست بدهند بهتر است دست از غیبت کردن بردارید. نذری دارید که بهتر است هر چه زودتر ادا کنید. به زودی به نیتتان خواهید رسید. روی مسئله ای که نگران چگونگی انجامش هستید بیش از حد حساسیت نشان ندهید، خودتان کارها را خراب می کنید. از وسواس فکری و چندباره فکر کردن به یک موضوع بپرهیزید این کار شما را فقط خسته و کلافه می کند، تصمیم بگیرید و به تصمیمتان احترام بگذارید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شما به کمی تنهایی نیاز دارید تا آرامش خود را به دست آورده و کنترل اوضاع را در دست بگیرید. مهم ترین چیزی که باید در شرایط فعلی مد نظر داشته باشید این است که استقلال خود را حفظ کنید و خودتان را قربانی تعهدی که مدت ها پیش داده اید و حتی طرف مقابلتان نسبت به آن تعهدی احساس نمی کند نکنید. همراه با عشقتان به کاری که علاقه دارید بپردازید، به کلاسی که مورد علاقه هر دوی شما است بروید و یا با هم ورزش کنید. اگرمجرد هستید و به کسی ابراز علاقه کرده اید و از او جواب رد شنیده اید نا امید نشوید. شاید آنها در انتظار پیشنهادهای جدی تری از جانب شما هستند. فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت در کار برایتان پیش خواهد آمد، اگر نترسید و درخواستتان را مطرح کنید به آنچه که می خواهید می رسید، دلتان برای کسی که سالهاست ندیده ایدش بسیار تنگ است، خود کرده را تدبیر نیست با روزگار کنار بیایید. برای اوج گرفتن باید بارتان را کم کنید، با خودتان منصف باشید خطایی اگر کرده اید بپذیرید و جبران کنید.

 فال امروز متولدین شهریور

هر حرفی دلتان می خواهد بزنید، ولی اگر کسی به حرفتان اهمیتی نداد به دل نگیرید و ناراحت نشوید. سعی هم نکنید که به زور حرف خودتان را به کرسی بنشانید، خوب می دانید که این کار به محبوبیت شما لطمه خواهد زد. به جای این کار روی خواسته هایتان متمرکز شوید و هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید. این اواخر خیلی حرف زده اید، داشتن ایده های بزرگ خیلی خوب است، ولی حرف زدن در مورد آنها کافی نیست و باید برای عملی کردن آنها دست به کار شوید. امروز در زمینه مسائل عاطفی هیچ کس نمی تواند به اندازه شما جذاب و دوست داشتنی باشد، ولی شاید خودتان برای حفظ وضعیت فعلیتان از ریسک کردن پرهیز کنید. لجبازی و جنگیدن فقط باعث شده دور یک مسیر باطل بچرخید، نه بخاطر دیگران بلکه برای خودتان هم که شده مسئله را رها کنید و شاکر باشید. فردا به هیچ کس قول داده نشده. با مشکلات مالی تان فعلا کنار بیایید اوضاع بزودی روبراه خواهد شد. از جایی خبری به شما خواهد رسید که شنیدنش را باور نخواهید کرد، صبر تان به بار خواهد نشست.

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز ممکن است اوضاع آن طوری که شما انتظار دارید پیش نرود. دیگران نسبت به نظرات خود سرسختی و لجبازی خیلی شدیدی دارند و هر چقدر هم که سعی کنید نظر آنها را طبق خواسته ی خودتان تغییر دهید موفق نخواهید شد. مواظب کلماتی که انتخاب می کنید باشید و از بحث و جدل با دیگران به ویژه بزرگترها و مقامات مافوقتان خودداری کنید. شاید به خاطر برخی مسائل پیش بینی نشده در زمان و یا مکان قرار مهمی که برای امروز داشته اید تغییر پیدا کند، اما خیالتان از بابت اینکه خود قرارتان همان طوری که خودتان دلتان می خواهد پیش خواهد رفت راحت باشد و اجازه ندهید تغییرات پیش آمده اعصابتان را به هم بریزند. برای گرفتن هر تصمیم سرنوشت سازی بهتر است کمی بیشتر صبر کنید. در اطرافتان شخصی گرفتار است، همان قدر که از دستتان بر می آید کمکش کنید و خودتان را سرزنش نکنید. اگر کسی به شما پیشنهاد سفری داد بی معطلی بپذیرید و برای رفتن تدارک ببینید. شما نیاز دارید تا هرچه سریعتر در محیط اطرافتان تغییری ایجاد کنید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز اگر دری به رویتان باز نشد سعی نکنید به زور آن را باز کنید، چون این کار تنها به شکستن دستگیره ی در منجر خواهد شد. شاید شما باید به سراغ یک در دیگر بروید. اگر کاری آن طوری که شما انتظار دارید پیش نرفت شاید به این معناست که به نفعتان است راه دیگری را امتحان کنید. گاهی چیزی که خودمان فکر می کنیم بهترین انتخاب ممکن برای ماست می تواند بزرگترین اشتباه زندگیمان باشد، به نشانه هایی که سر راهتان قرار می گیرند توجه بیشتری نشان دهید. اگر شخصی که دوست دارید سعی دارد شما را به انجام کاری که خودتان دلتان نمی خواهد مجبور کند به راحتی تسلیم نشوید و مخالفت خود را با صراحت اعلام کنید. نگران مسئله ای کاری هستید، اولویت هایتان را در نظر بگیرید تا مشکل به چشمتان کوچکتر شود. آبی که ریخته شده به جوی بر نمی گردد، دست از مرور چند باره یک موضوع بردارد و بیش از این خودتان ار آزار ندهید. مشکلات پیش آمده اخیر باعث بی حوصلگی و کم طاقتی شما در برابر خطاهای کوچک دیگران شده، این حالت روحی شما با خبر خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید برطرف می شود.

 فال روزانه متولدین آذر

شما از امتحان روش های جدید برای انجام کارهایتان لذت می برید و امروز هم سعی دارید کارهایتان را از راه های جدید و متفاوتی انجام دهید، اما ممکن است با مخالفت های دیگران و به ویژه مقامات مافوق خود روبرو شوید. اجازه ندهید رفتارهای دلسرد کننده ی اطرافیانتان شما را ناامید کنند. این سرکشی و متفاوت بودن شما با بقیه باعث می شود محافظه کاری بیش از اندازه ی اطرافیانتان به تعادل برسد. تسلیم نشوید و به مباره با روش های قدیمی ادامه دهید. مطمئن باشید همان هایی که الان با شما مخالفت می کنند وقتی نتیجه ی نهایی کارها و تلاش هایتان را ببینند شما را تشویق خواهند کرد. جوابی که منتظر و نگرانش هستید به زودی خواهید شنید و شما دوباره همان شخص با ظرفیتی می شوید که می توان روی او حساب کرد. در رابطه با مسائل احساسی هفته گرم و خوبی خواهید داشت، او را تحت تاثیر قرار داده و بی بهانه برایش هدیه ای بخرید. به میهمانی های مختلفی دعوت شده اید که در یکی از آنها شخصی که برای دیدنش اشتیاق فراوانی دارید ملاقات خواهید کرد.

 فال روز متولدین دی

شما امروز بین دو روش متفاوت برای انجام یک کار مردد هستید و نمی دانید کدام راه را باید انتخاب کنید. مواظب باشید گول ظاهر اوضاع را نخورید و فکر نکنید که اگر راهی به ظاهر جذاب تر است لزوما شما را به جاهای بهتری خواهد رساند. این را هم به یاد داشته باشید که بهترین راه ها همیشه راه های امتحان شده نیستند و گاهی مسیرهایی که پیش از این هرگز نرفته اید می توانند بهترین مسیر ممکن باشند. شاید بهترین راه برای شما این باشد که امروز به ندای درونتان گوش کنید و بعد از بررسی منطقی تمام جوانب ببینید غریزه تان شما را به کدام راه هدایت می کند. مطمئن باشید راه درست همان راهی است که قلبتان به شما می گوید. بهتر است سعی کنید واقع بین باشید، زندگی را به خودتان آسانتر بگیرید. در رابطه عاطفی تان اگر قصد دارید مسئله ای را روشن کنید و چیزهایی را توضیح دهید، این هفته زمان خوبی برای رفع کدورت ها در رابطه شماست. حواستان باشد به هیچ وجه مسئولیت کاری را که نمی توانید انجام دهید به گردن نگیرید. حواستان به اطرافیانتان بیشتر باشد.

 فال متولدین بهمن

امروز اتفاقات غیر منتظره ای در انتظارتان هستند که درست در زمانی که فکرش را هم نمی توانید بکنید شرایط را به نفع و یا به ضرر شما تغییر خواهند داد. اگر این اواخر اوضاع را با دقت کافی تحت نظر نگرفته باشید امروز باید خودتان را برای دردرسرهای احتمالی آماده کنید. یادتان باشد که اگر دیدید تلاش هایتان برای به نتیجه رسیدن از یک راه بی فایده هستند راه های دیگری را انتخاب کنید. امروز یک نفر که اعتماد چندانی به او ندارید با پیشنهادی وسوسه کننده به سراغ شما خواهد آمد. شما قبلا هم گول او را خورده اید، پس مواظب باشید از سوراخی که یک بار گزیده شده اید یک بار دیگر هم نیش نخورید. در کارهای گروهی فعال باشید و ایده ها و نظریات خود را در جمع دوستان مطرح کنید تا ببینید چقدر در رسیدن به خواسته هایتان شما را همراهی می کنند، قدردان این همراهی و محبت باشید تا روز افزون باشد. شخصی بدون قصد بد حرفی زده کهشما را رنجانده است بهتر است در رفتارتان با او تجدید نظر کنید. در رفاقت کوتاهی نکنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز ممکن است اعتماد به نفس شما به چالش کشیده شود و به سختی بتوانید باوری که به خودتان و توانایی هایتان دارید را حفظ کنید. در هر صورت این نکته ی مهم را به یاد داشته باشید که تصورات و نظراتی که دیگران در مورد شما دارند لزوما انعکاس دهنده ی شخصیت واقعی شما نیست و ممکن است آنها برداشت درستی از رفتارها و کارهای شما نداشته باشند. شما مجبور نیستید به خاطر خوشحال کردن و راضی نگه داشتن دیگران کارهایی را انجام دهید که باب میلتان نیستند؛ تنها مسئولیت اصلی شما نسبت به خودتان است. اتفاقات عجیب و غریبی که امروز پیش می آیند تفکر شما را در مورد برخی مسائل مهم تغییر خواهند داد. شما بسیار نکته سنج هستید اما اگر آن را کنترل نکنید این هفته شما را به دردسر می اندازد، حد و اندازه را نگه دارید. شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد، حواستان را جمع کنید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت. معامله ای که مدتهاست در فکر انجامش هستید بهتر است همین حالا انجام دهید. خرید را بیش از این به تعویق نیاندازید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر