چگونه با یک تماس بفهمیم دهک دهمی هستیم؟

همزمان با پرداخت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰هزار تومانی رییسی، برخی افراد یارانه نگرفتند؛ عده‌ای از این افراد در دهک دهم قرار داشتند که قرار هم نیست یارانه بگیرند؛ حالا افرادی که یارانه نگرفتند، از کجا بفهمند که دهک دهمی هستند و یا باید در بین جاماندگان برای دریافت یارانه ثبت نام کنند؟

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

بیش از یک هفته از واریز یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰هزار تومانی رییسی می گذرد؛ براین اساس افرادی که در دهک اول تا سوم قرار داشتند، نفری ۴۰۰هزار تومان یارانه دریافت کردند؛ یعنی یک خانواده ۴نفره که در دهک اول تا سوم قرار داشته باشد، مجموعا یک میلیون و ۶۰۰هزار تومان یارانه دریافت می‌کند.

از سویی دیگر نیز افرادی که در دهک چهارم تا نهم قرار داشته باشند، نفری ۳۰۰هزار تومان یارانه می‌گیرند؛ یعنی یک خانواده ۴نفره که در دهک چهارم تا نهم قرار گرفته باشد، مجموعا یک میلیون و ۲۰۰هزار تومان یارانه دریافت می‌کند.

در این بین دهک دهم نیز هیچ یارانه‌ای دریافت نمی‌کند؛ از طرفی نیز برخی افراد دیگر هم یارانه نگرفتند که دهک دهمی نیستند؛ حالا از کجا بفهمیم که دهک دهمی هستیم و مشمول دریافت یارانه نمی‌شویم و یا اینکه دهک دهمی نیستیم و باید با جاماندگان برای دریافت یارانه ثبت نام کنیم؟

فهمیدن اینکه دهک دهمی هستید یا نه کار سختی نیست و می‌تواند در چند ثانیه و با تلفن همراه خود متوجه این موضوع شوید؛ برای این کار باید کد دستوری #کد ملی۴۳۸۵۷۴* را شماره گیری کنید. اگر دهک دهمی باشید، به شما پیامی می‌آید و گفته می‌شود که در دهک دهم قرار دارید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر