افزایش سقف وام مسکن تصویب شد

در سومین جلسه شورای‌عالی مسکن به‌ریاست رئیسی، رئیس‌جمهوری با پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای افزایش سقف وام خرید مسکن موافقت شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

در جلسه شورای‌عالی مسکن به‌ریاست‌ رئیسی رئیس‌جمهوری، افزایش سقف وام خرید مسکن تصویب شد.

در سومین جلسه شورای‌عالی مسکن به‌ریاست حجت الاسلام رئیسی رئیس‌جمهوری با پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی برای افزایش سقف وام خرید مسکن موافقت شد.

در جلسه مذکور وزارت راه و شهرسازی پیشنهاداتی در سه حوزه زمین، تسهیلات و مصالح ارائه کرده بود که پیشنهادات مطرح‌شده در حوزه‌های زمین و تسهیلات بررسی شد و به تصویب رسید و تصمیم‌گیری درباره پیشنهادات بخش مصالح به جلسه آتی موکول شد.

 رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه کنفرانس خبری با وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت ارمنستان از برنامه‌ریزی برای بازار مسکن خبر داده و گفته بود:‌ در بخش وام ودیعه مسکن، ما پیشنهاد پرداخت وام 100میلیون تومانی را برای شهر تهران به شورای‌عالی مسکن ارائه کرده‌ایم.

وی با بیان این‌که فعلاً مبلغ سود این وام مشخص نیست که به‌زودی آن را اعلام خواهیم کرد، در پاسخ به پرسشی در مورد وام خرید مسکن افزود: دراین‌باره نیز ما پیشنهاد پرداخت وام 600 تا 700 میلیون تومانی را برای شهر تهران ارائه داده‌ایم که امیدواریم دولت با آن موافقت کند.

منبع: انتخاب

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

آخرین مطالب