سامانه ثبت اعتراض به یارانه جدید مختل شد

سامانه ثبت اعتراض به دهک بندی و قطع شدن یارانه‌ها از دسترس خارج شد. این سامانه به نشانی Hemayat.ir است و از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پشتیبانی می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

سامانه ثبت اعتراض به دهک بندی و قطع شدن یارانه ها از دسترس خارج شد. این سامانه به نشانی Hemayat.ir است و از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پشتیبانی می‌شود.

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندی یارانه ها، دو نهاد متولی رسیدگی به شکایت معترضان به تقسیم بندی یارانه‌های جدید هستند.

معترضان به نحوه دهک بندی یا قطع شدن یارانه باید به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراجعه کنند. در همین راستا این وزارتخانه از معترضان خواسته است تا به جای مراجعه حضوری از سامانه یادشده پیگیر شکایت خود باشند.

درمقابل معترضانی که هرگز یارانه‌ای نگرفته‌اند باید به سازمان هدفمندی یارانه‌ها مراجعه کنند. بنابر اعلام این سازمان قرار است طی روزهای آینده سامانه مربوط به ثبت و پیگیری شکایت این گروه از معترضان نیز راه‌اندازی شود.

مختل شدن یا از دسترس خارج شدن سامانه اینترنتی رسیدگی کننده به درخواست معترضان یارانه جدید اتفاق جدید نیست. روز گذشته نیز به دلیل کثرت بالای مراجعان این سامانه در دسترس همه قرار نداشت.

 

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین