قتل مرد جوان در قرار ملاقات شوم

مرد جوان طبق نقشه از پیش طراحی شده نیمه شب با دوست پنهانی همسرش قرار ملاقات گذاشت و در قرار شبانه وی را کشت.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

زن جوان در تشریح ماجرا گفت: شوهرم معتاد و بیکار بود.به همین خاطر  از فروردین ماه سال ۹۹ در یک خیاط خانه مشغول به کار شدم .در آنجا با یکی از همکارانم که پسر جوانی به نام شاهرخ بود آشنا شدم. من گاهی اوقات با او درد دل می کردم و  از بدرفتاری های شوهرم به او می گفتم. مهر ماه بود که شوهرم به رابطه ما پی برد. او مرا مجبور کرد تا شبانه به  شاهرخ پیامک ارسال کنم و با او قرار ملاقات بگذارم.من سر قرار رفته بودم که همسرم نیز همراهم آمد و یکباره با چاقو به شاهرخ حمله کرد و او را زد. سپس ما بلافاصله با موتور فرار کردیم .

با  اعتراف‌های زن جوان، فرزاد ۳۵ ساله یک ماه پس از جنایت ردیابی و بازداشت شد و به قتل عتراف کرد .

ادعای عجیب در قتل جوان خیاط

وی در تشریح جزئیات ماجرا  اظهارات عجیبی را مطرح کرد و گفت: همسرم مدتی بود در یک تولیدی مشغول به کار شده بود  که من متوجه رابطه پنهانی او با یکی از همکارانش شدم. وقتی در این باره از همسرم پرسیدم .سارا گفت شاهرخ با او رابطه برقرار کرده و با تهدید او را مجبور کرده تا با ۴ نفر دیگر از دوستانش نیز رابطه داشته باشد. همسرم میگفت شاهرخ مدارک سیاهی از همسرم در دست دارند که با تهدید او را مجبور می کرده به خواسته هایش تن بدهد .

وی ادامه داد: من که شنیدن حرف‌های همسرم عصبانی شده بودم از او خواستم تا با شاهرخ در خیابان کاشانی ملارد قرار بگذارد .من پشت دیوار پنهان شدم و به محض اینکه همسرم و شاهرخ یکدیگر را ملاقات کردند با چاقو ضربه ای به گردن او زدم و همراه همسرم با موتور گریختم.

 به دنبال اعتراف های مرد جوان برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به زودی به جرم وی رسیدگی شود .این در حالی است که اولیاء دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.

ارسال نظر

 

پربازدیدترین