بهنوش بختیاری | بهنوش بختیاری اینستا

بهنوش بختیاری زمین تا آسمان تغییر کرد | چهره وحشتناک بهنوش بختیاری

عکس جدیدی از بهنوش بختیاری منتشر شده که نظر کاربران را به خود جلب کرد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

 بهنوش بختیاری  از بازیگران سینما و تلویزیون بوده که مدت ها از فعالیت بازیگری او کم شده است.  بهنوش بختیاری عکسهایی از خودش در فضای مجازی منتشر کرده است با آرایش جدید و عمل زیبایی صورت که کاملا باعث تغییر چهره او شده است و نظر کاربران را به خود جلب کرده است. بهنوش بختیاری از آن دسته از بازیگران است که فعالیت زیادی در فضای مجازی به ویژه صفحه رسمی اینستاگرامش دارد. بهنوش بختیاری در یک خانواده ۶ نفره به دنیا آمده است.بهنوش بختیاری متاهل است و یکی از بازیگران پر حاشیه سینما و تلویزیون است.

بهنوش بختیاری مدتی است که به عنوان بازیگر زیاد فعالیت ندارد. اما در مقابل او دایره ی فعالیت خود را به اینستاگرام محدود کرده است و در فضای مجازی زیاد فعالیت می کند. اخیرا عکسی از بهنوش بختیاری منتشر شده که چهره او به شدت تغییر کرده است.

بهنوش بختیاری

بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری متولد ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۴ در بیمارستان اقبال تهران می باشد.او در یک خانواده ۶ نفره متولد شده است، پدر وی بختیاری و مادرش اهل تهران می باشد و دارای دو برادر و یک خواهر می باشد و بهنوش فرزند کوچک خانواده است.بهنوش بختیاری از دانشگاه آزاد اسلامی مدرک مترجمی زبان فرانسه را در مقطع لیسانس اخذ کرده است.او همزمان با تحصیل در دانشگاه، به مدت یک سال کلاس های بازیگری را در مدرسه رسام هنر و زیر نظر مهتاب نصیرپور همسر محمد رحمانیان(گارگردان، مدرس تئاتر و نمایش نامه نویس) سپری کرد.بهنوش بختیاری عکسی از خودش و مهران مدیری در صفحه مجازی منتشر کرده است که در آن از کلمات بسیار محبت آمیز و صمیمی برای این بازیگر توانمندمان استفاده کرده است.بهنوش بختیاری بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون تصویر جدیدی از خودر را در صفحه اینستاگرام منتشر کرده است که در آن کاهش وزن شدیدی از این بازیگر دیده می شود و تعجب کاربران فضای مجازی را برانگیخته است. این بازیگر هنوز چیز راجع به دلیل این کاهش وزن شدید نگفته است.

 ازدواج بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری تیرماه سال 87 با محمدرضا آرین ازدواج کرد. محمدرضا آرین از نویسنده های کشورمان است که هیچ علاقه ای به انتشار تصویرش ندارد.بهنوش بختیاری به مراسم ساده ازدواجش اشاره کرد و گفت:مهریه من 14 سکه بهار آزادای است و من با یک عقد محضری و خرید یک قرآن با جلد چرمی بسیار زیبا بدون خرید حتی یک حلقه، طلا و جواهر و پوشیدن لباس عروس و آرایشگاه رفتن راهی خانه بخت شدم و زندگی مشترکم را آغاز کردم.

بهنوش بختیاری

بازیگری بهنوش بختیاری در سینما و تلویزیون

بهنوش بختیاری پیش از ورود به دنیای بازیگری به عنوان منشی صحنه فعالیت میکرد و از این طریق به دنیای سینما راه یافت. خانم بازیگر در حین فعالیت به عنوان منشی صحنه دوره ای یکساله را زمینه تئاتر زیرنظر مهتاب نصیرپور بازیگر کشورمان گذراند.بهنوش بختیاری که سودای بازیگر شدن را در همان دوران که به عنوان منشی صحنه فعالیت میکرد را در سر داشت اولین بار در سال 75 در سریال هوای تازه به کارگردانی محمد رحمانیان به ایفای نقش پرداخت.پشت دیوار شب به کارگردانی مهران تاییدی در سال 76 اولین تجربه بازیگری بهنوش بختیاری در سینما بود.​

مجری گری بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری علاوه بر تجربه بازیگری و منشی صحنه به عنوان مجری هم فعالیت داشته است.برنامه آبرنگ به خاطره های زیبا و لطیفه های جالب مردم اختصاص داشت و یکی از تجربه های بهنوش بختیاری در دنیای اجرا بود.شکلات تلخ با ساختری طنزگونه مسائل و مشکلات اجتماعی را به چالش میکشد و بهنوش بختیاری در این مستند به کارگردانی شاهین صمدپور به عنوان مجری حضور داشت.

بهنوش بختیاری

علایق بهنوش بختیاری 

موسیقی مورد علاقه ی بهنوش بختیاری موسیقی کلاسیک است و از بین خوانندگان پاپ به صدای رضا صادقی و مرحوم ناصر عبداللهی و مازیار علاقه دارد. از موسیقی رپ خوشش نمی آید. در کودکی دختر آرامی بوده سفر کردن را خیلی دوست دارد و در کودکی علاقه داشته مهماندار هواپیما شود.غذای مورد علاقه اش چلو کباب است و قورمه سبزی را به صورت سرد دوست دارد و از علاقه مندان به کار خطاطی است ،به شعر خواندن علاقه ی زیادی دارد و به قول خودش تنها حسنش سریع انجام دادن کارها است.

 

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین