پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

علی معینی مدیر توسعه روابط با دولت و جامعه دانشگاه تربیت مدرس، اظهار کرد: نتیجه پیگیری‌های ما و حراست دانشگاه تربیت مدرس نشان داد که این دانشجو در یکی از بوستان‌های ورداورد به ضرب گلوله جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه کنار جنازه این دانشجو یک قبضه اسلحه کمری پیدا شده است، افزود: هنوز نتیجه بررسی پزشکی قانونی اعلام نشده است.

دکتر خسرو خواجه رئیس دانشکده علوم زیستی دانشگاه تربیت مدرس و اساتید ضمن ابراز تأسف از وقوع این حادثه، سیدمجتبی احمدی را دانشجویی متین، آرام، درسخوان و وارسته بود خواندند.

دانشگاه تربیت مدرس نیز با صدور پیامی درگذشت سیدمجتبی احمدی را تسلیت گفت که متن این پیام به شرح ذیل است:

"انالله و اناالیه راجعون، با نهایت تأثر درگذشت آقای سیدمجتبی احمدی دانشجوی دکتری بیوشیمی دانشگاه را به خانواده داغدار ایشان، جامعه علمی کشور و دانشگاهیان تربیت مدرس تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای این جوان سفر کرده غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل آرزومندیم.

شایان ذکر است دکتر فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه به محض اطلاع از فوت این دانشجو، طی هماهنگی با خانواده آن مرحوم، دستورات لازم را به معاونت توسعه منابع و سرمایه انسانی، دفتر حقوقی و حراست دانشگاه جهت پیگیری از مراجع قانونی و احراز چگونگی فوت این دانشجوی دانشگاه که در یکی از بوستان‌های منطقه ورداورد اتفاق افتاده است، صادر کرده است. "

لازم به ذکر است: سیدمجتبی احمدی دانشجوی ورودی ۹۷ دکتری بیوشیمی دانشگاه تربیت مدرس ساکن خوابگاه این دانشگاه بوده و در شرف فارغ‌التحصیلی بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

 

پربازدیدترین