قیمت خودرو داخلی ارزان شد | خودروهای محبوب ایرانی ارزان شدند

قیمت پژو پارس امروز چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ با ۱۳ میلیون تومان کاهش به ۲۷۹ میلیون تومان رسید.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

قیمت تیبا با سه میلیون تومان کاهش به ۱۷۷ میلیون تومان رسید.

قیمت سمند EF7 دوگانه سوز امروز چهارشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ با ۲۵ میلیون تومان کاهش نسبت به دیروز به ۳۲۵ میلیون تومان رسید. دنا پلاس توربو دنده‌ای هم نسبت به دیروز هشت میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به ۴۶۵ میلیون تومان رسید. پژو پارس امروز ۱۳ میلیون گران‌تر از دیروز و ۲۷۹ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ تیپ دو با ۱۲ میلیون تومان کاهش ۲۶۵ میلیون تومان به فروز رسید. رانا LX امروز سه میلیون تومان ارزانتر از روز گذشته بود و به ۲۴۵ میلیون تومان رسید. رانا پلاس هم با ۱۲ میلیون تومان کاهش قیمت امروز ۲۷۲ میلیون تومان به فروش رسید.

وانت آریسان ارزان‌ترین خودرو تولیدی ایران‌خودرو در بازار آزاد محسوب می‌شود و در دسته وانت‌های تک‌کابین قرار می‌گیرد. ارزان‌ترین خودرو سواری تولید شده ایران‌خودرو در بازار آزاد رانا Lx است. رانا با موتور TU5 از نظر پیشرانه با خودرو‌های ۲۰۶ تیپ پنج، پژو پارس، پژو ۲۰۷ و پژو ۴۰۵ رقابت دارد. با وجود توقف تولید رانا، نسخه به روزرسانی شده رانا پلاس توسط ایران‌خودرو روانه بازار شد. بعد از رانا Lx، پژو ۴۰۵ و سمند LX ارزان‌ترین محصولات داخلی ایران خودرو به حساب می‌آیند.

گران‌ترین خودرو داخلی ایران‌خودور دنا پلاس توربو اتوماتیک است. دنا پلاس توربو اتوماتیک از موتور EF7 توربو بهره می‌برد و مجهز به جعبه دنده شش‌سرعته است. همچنین جدیدترین خودرو داخلی ایران‌خودرو تارا دنده دستی است و همین حالا دومین محصول گران‌قیمت ایران‌خودرو به شمار می‌رود. همچنین قرار است نسخه اتوماتیک تارا به زودی وارد بازار شود.

پژو پارس اتوماتیک نیز ارزان‌ترین محصول ایران‌خودرو با جعبه دنده اتوماتیک است. بین مدل‌های مونتاژی ایران‌خودور پژو ۵۰۸ بیشترین قیمت را دارد و کنار سوزوکی گرند ویتارا اتوماتیک در دسته خودرو‌های گران‌تر از یک میلیارد قرار می‌گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر