انفجار ساختمان مسکونی در غرب تهران

انفجار ساختمان مسکونی در غرب تهران منجر به مصدومیت هفت نفر از ساکنان این ساختمان شد.

پایگاه خبری تحلیلی رستانیوز:

انفجار ساختمان مسکونی در غرب تهران منجر به مصدومیت هفت نفر از ساکنان این ساختمان شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساعت ۱۲:۱۶ امروز صدای انفجار شدید از سوی شهروندان به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران سه ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه در محله آبشناسان خیابان جوانمردان اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند در طبقه زیرزمین یک ساختمان چهار طبقه که این زیرزمین به وسعت ۶۰ متر کاربری مسکونی داشته دچار انفجار شده است.

وی با بیان اینکه شدت انفجار به حدی بود که دیوارهای زیرزمین تخریب شود افزود: در قسمت بالا سری این واحد یک مغازه اغذیه فروشی بود که بخشی از دیوارهای این مغازه تخریب و همچنین بخشی از شیشه ها و دیوارهای این ساختمان و چند ساختمان اطراف دچار تخریب و خسارت شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: این انفجار منجر به شعله وری نشد اما هفت نفر از ساکنان این ساختمان دچار مصدومیت شدند که البته ۲ خانم و یک آقا توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند که البته احتمال افزایش مصدومان این حادثه نیز وجود دارد.

وی درباره علت این حادثه نیز گفت: کارشناسان در محل مشغول بررسی هستند اما شکل حادثه نشان می دهد که نشت گاز شهری از عوامل اصلی این حادثه می تواند باشد.

به گفته ملکی، آتش نشانان هم اکنون در محل حادثه مشغول تخلیه ایمن سازی هستند.

 

ارسال نظر

 

پربازدیدترین